18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwany szczyl

Vissegard • 2017-01-21, 20:40
jak było to wyj***ć

Szedłem jakiś czas temu po osiedlu i podszedł do mnie mały chłopak. Nieco umorusany na buzi, rozczochrany, zawadiackie spojrzenie.
Podszedł do mnie i powiedział, że jest najgłupszym dzieckiem świata. I że chce mi to udowodnić.
Byłem bardzo zdziwiony, o co mu chodzi, ale przyznam, że mnie zaciekawił. Powiedziałem, że czekam zatem na dowód i prezentację jego rzekomej rekordowej głupoty.
Poprosił, żebym wyciągnął z portfela duży banknot i jakąś drobną monetę. Wyjąłem pięćdziesiąt złotych i złotówkę. Kazał mi wziąć oba nominały do obu rąk i powiedział, że teraz dokona wyboru: "Jestem najgłupszym dzieckiem świata, więc nie wezmę pięciu dych, a złotówkę" - i faktycznie, wziął złotówkę i schował do kieszeni.
Podrapałem się po łbie, ale faktycznie - to trochę głupie. Spytałem go więc, dlaczego nie wziął 50 złotych, a on mi odpowiedział: "Bo byś mi ich nie dał. A złotówkę wydębiłem już dzisiaj od trzydziestu takich geniuszy. Nara!".
I poszedł.
I do mnie dopiero dotarło, kto tu jest debilem.
Nieźle, młody.

zaj***ne z jakiegoś posta na fb

iQ_60

2017-01-21, 20:44
Nawet nie wiesz ile sprzętu z serduszkami ratuje ludzkie życie ;-)

pakicito

2017-01-21, 23:46
Cytat:

zaj***ne z jakiegoś posta na fb


numer starszy od fb i powiem, że błyskotliwy w ch*j

czarnykun

2017-01-22, 01:26
Na fakcie. Ja zawsze przytakuje jak ktoś mnie na ulicy prosi o wyjęcie szmalcu.

ho...........zo

2017-01-22, 10:33
Autentyczne jak moje życie seksualne.

KrisCFC

2017-01-22, 11:14
Jak do mnie podchodzi jakiś umorusany dzieciak z pytaniem o pieniądze, pierwsze co robię to się rozglądam czy nie stoi w pobliżu jakaś cyganeria czekająca aż wyjmę portfel... :amused:

Lares86

2017-01-22, 12:07
Fejk. Najgłupszym dzieckiem na świecie jest @Fantastico.

Orzech150

2017-01-22, 12:29
Połowa z was nie ma takiej kreatywności co Fantastico :/