18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Creepypasta - Blind Maiden [zbiorczy]

JakiesGowno • 2012-09-13, 19:09
Oto kolenie opowiadanie Creepypasta. Wklejam w opowiadaniu bo jest długie i większości tu pewnie nie chciało by się czytać

PS: to mój pierwszy tematy i pewnie nudniejsze opowiadanie wybrałem więc proszę o wyrozumiałość i mogę wrzucić bardziej ciekawsze jeśli napiszecie.

arciorek

2012-09-14, 19:50
Pomyliłeś tytuły to nie jest o "blind maiden" tylko "okno"

sgt.peppers

2012-09-14, 20:02
Koniec lat 40 ubiegłego wieku i za eksperyment odpowiadał były pracownik KGB...gratulacje za znajomość historii dla autora. Wtedy było rzecz jasna NKWD, a i tak każdy były enkawudzista, który był na wyższym szczeblu był oskarżany o coś i mordowany przez nowe kadry, pomysł Stalina zresztą. Czytać książki i dopiero wymyślać historyjki!

DaddyRollingStone

2012-09-14, 20:41
Nie wiem czy to twoj glos, ale jest idealny do tego.

se7en

2012-09-14, 20:52
może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi strasznymi historyjkami? Bo niestety jestem nie w temacie ale jeśli mają one za zadanie kogoś przestraszyć to niestety coś nie działa.

bizzy

2012-09-14, 21:12
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Creepypasta
ja nie widzę w tym za dużo straszności, nawet napięcia... może chociaż jakby dupeczka czytała, byłoby odrobinę ciekawe... ale chyba nadal nie... wiec powtórzę po koledze "o co chodzi?"

JakiesGowno

2012-09-14, 23:41
raczcie mi wybaczyc ale nazwa tej pasty to nie uczelnia lecz 'bóg zstąpił'

JakiesGowno

2012-09-14, 23:42
wybaczcie ale tytuł tej pasty to 'okno' tak wiem mogę edytować i zmienić nazwe ale od kilkunastu godzin nie moge

JakiesGowno

2012-09-15, 00:33
Kilka miesięcy temu, kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20 kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać tą fotografie....

bizzy

2012-09-15, 13:57
co to k***a, kącik prozy nieskończenie beznadziejnej?
z góry przepraszam jak kogos tym obrażam, ale ten wątek mnie rozśmiesza jak nie wiem co :D opowiadania sa banalne, nie trzymaja w napieciu, nie zaskakuja w ogole zakonczeniem. ja pie**ole gdybym wiedzial ze jest takie zapotrzebowanie na rynku juz dawno bym sam cos napisal.... hahaha jeszcze raz :D pozdrawiam.

i dalej nie wiem o co chodzi :| serio

Moja_Pani

2012-09-15, 14:03
@perfecto, przekaż kuzynce swojej koleżanki, że babcia przed sweet focią podpieprzyła jej konturówkę do oczu. :)

rafikl

2012-09-15, 16:43
Wklejam w opowiadaniu :P

JakiesGowno

2012-09-16, 12:11
wybaczcie że mnie nie było oto następne

Lubinianin

2012-09-17, 01:19
w końcu coś konkretnego !! dzięki zbawco !!!

CrazyEdek

2012-12-03, 06:03
Gwoździe


FunkyMonkey

2013-08-09, 21:41
Koleś dość specyficzne opowiada historie. Do tego niezły montaż, ja już podczas intra się nieźle wystraszyłem. ;)
Oczywiście najlepszy efekt w nocy na pełnym ekranie.



Od siebie jeszcze dodam, że dla mnie jest to znacznie gorsze od screamerów. :D