18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Coś dla fanów Mody na Sukces

Lashlo • 2009-10-01, 22:08
Fragment historii Brooke Logan:
"Brooke Logan - Dwa razy poślubiła Erica Forrestera (John McCook), raz jego syn Thorne'a (Winsor Harmon), a Ridge'a aż cztery razy.
Jej ostatni mąż - Nick Marone (Jack Wagner), jest przyrodnim bratem Ridge'a. Poślubiła go w 2006, a rozwiodła w 2007.
W 2002 roku zaszła w ciążę z mężem swej córki Bridget, Deaconem Sharpem (Sean Kanan). Z powodu jej relacji z Forresterami, poznała swojego śmiertelnego wroga w Stephanie Douglas Forrester (Susan Flannery). Brooke najczęściej z wszystkich charakterów tej opery wychodziła za mąż.
W 2009 roku poślubiła Ridge'a, ale ich ślub okazał się nieważny. Brooke zerwała z Ridge'm, gdy dowiedziała się, że ten zdradził ją z Taylor. Uświadomiła sobie jednak, że popełniła błąd i przerwała ich ślub."

Jeżeli ktoś nadąża za tym, to jest prawdziwym sadystą. :samoboj:

Modliszka

2009-10-01, 22:11
Jeden odcinek wystarczy aby ogarnąć całą historie ... :-|

Wilczex

2009-10-02, 07:25
Moja koleżanka ze studiów zawsze się zwalniała wcześniej, żeby zdążyć na "Modę...". :) Podejrzewam, że jeśli "Klan" podzielilibyśmy na krótsze odcinki, takie jak "Moda" to też niezły tasiemiec by wyszedł. ;)

A ja mam dzwonek ustawiony z mody ba sukces w telefonie ( A-Team która gościła przez prawie rok i Alf przez pół roku obecny na moim Samsungu już mi się znudziły. Ale pewnie wrócę, do A-Team kiedyś... ;) )

Ra...........og

2009-10-02, 10:19
Wilczex, też mam dzwonek A-Team, Happy Tree Friends, Beavis & Butthead oraz dzwnoki z Fur Tv :D

bl...........rk

2009-10-08, 23:31
Ciekawe czy ktoś podjąłby się streszczenia tego całego serialiku. Pewnie i tak zajęłoby ono więcej niż encyklopedia pwn-u... :idzwch*j:

Kasandra

2009-10-09, 00:42
Lashlo napisał/a:



Jeżeli ktoś nadąża za tym, to jest prawdziwym sadystą.


moja mama, dwie babcie i ciotka - sadyzm mam w genach ;P :gilotyna: :wisielec: