18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Codzienna obserwacja

Brightt • 2015-01-15, 13:23
9:21 Jak ktoś jest nie cierpliwy to i na motorze zje mc frytki :D


raf217

2015-01-16, 10:31
maciekszprotawa napisał/a:

Większość ujęć to Aprillia RSV4 jakby kto pytał.

Gdzie Ty masz jakąkolwiek Aprilie?

Blurey

2015-01-16, 10:33
Cytat:

@all up zamknąć w końcu japy i podziwiajcie angielską kulturę na drogach.




ekhhmm

muzułmańską czy tam ciapacką, jak zwał tak zwał.

Blazekrl

2015-01-16, 12:09
@maciekszprotawa Trolling is a art?

Mam nadzieje, że troll jak nie to jesteś ignorantem ebanym. W tytule jego filmów jest napisane czym jeździ.

Szary_3goista

2015-01-16, 13:22
Jak może pouczać kogoś (bo ryżu nie przeszedł na pasach), skoro sam zapie**ala po ulicach. Niee mam nic przeciwko motocyklistom, jego filmiki są fajne, ale zajeżdża troche hipokryzją. No i frytki zawsze na propsie.

KingOfDarkness

2015-01-16, 15:55
Blazekrl napisał/a:

@maciekszprotawa Trolling is a art?

Mam nadzieje, że troll jak nie to jesteś ignorantem ebanym. W tytule jego filmów jest napisane czym jeździ.



Dzięki stary, dam Ci piwko, bo z wrażenia nawet nie zauważyłem :D

DrPepper

2015-01-16, 19:19
pantadeusz103 napisał/a:

motor to silnik lemingi -.-



Nosz k***a jak ja nie lubie takich debili co się przypiedolą o byle gówno i jeszcze drążą, byle tylko pokazać jacy są mądrzy i oświeceni. Może i motor to silnik, a motocykl to pojazd, ale do jasnego ch*ja, czy nie zrozumiesz jak ktoś pokaże palcem na motocykl, i powie "o! motor"? Nie będziesz miał pojęcia o co mu chodzi, prawda? Ty tu k***a sobie komentujesz, a nie piszesz egzamin państwowy Technik-mechanik, no ja pie**ole... Używanie słowa motor na motocykl jest tak częste, że w języku potocznym jest jak najbardziej dopuszczalne. Ale nie, zawsze znajdzie się znafca który się dojebie, żeby tylko pokazać jakim to jest fanem jednośladów. A jeśli już masz zamiar iść w zaparte, i dalej robić gównoburzę o (jak sama nazwa wskazuje) zwykłe gówno, to wiedz terminologu, że "leming" to określenie osoby, która nie zna się na polityce, i mechanizmach rządzących państwem, a nie na motoryzacji!
no ludzie :roll: Dajcie szybko maść na ból dupy, bo aż szczypie

Corey_09

2015-01-16, 21:56
w 3:05 ku*as na czerwonych popie**olił. ch*j mu w dupę za to , nie ważne jak miły jest na drodze.

mikeszko

2015-01-16, 22:32
pepper, bo to jest pajac pie**olony, zostaw to. i tak dzis swojego tate ugości swoim ciepłym kaskterem, więc twoja maralizatorska rola nie zrobi na nim wrażenia