18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co śpiewa facet przy pozycji 69?

Blaze666 • 2016-05-20, 10:22
Co śpiewa facet przy pozycji 69?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
p*zda nad głową :seksik:

rivajka

2016-05-21, 18:46
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

czy na prawdę poziom intelektualny obecnej młodzieży z gimbazy jest tak niski, że za idola biorą sobie jakiegoś patusa z chlastami i brudnopisem na ryju?


Niestety tak.

takamahi

2016-05-21, 19:03
A ja myślałem że stękając z rozkoszy podczas gdy mu laseczka doskonale ssie fujarę, liże jej soczyste cipsko. Z doświadczenia wiem że nie za bardzo jest czas i ochota na śpiewanie. Jestem żonaty więc jestem ekspertę.

nerusss

2016-05-21, 19:08
Jak ja nie lubię tego sropka.

Prosac84

2016-05-21, 22:29
Pewnie ze nic nie spiewa bo ma ku*asa w zebach

Cyrk

2016-05-21, 22:59
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

czy na prawdę poziom intelektualny obecnej młodzieży z gimbazy jest tak niski, że za idola biorą sobie jakiegoś patusa z chlastami i brudnopisem na ryju?

Jak dla mnie mógłby mieć nawet dziurę od dupy na czoło przeszczepioną, gdyby potrafił się obronić jak artysta. Nie potrafi - to co robi jest słabe, płytkie i niskiej jakości...

donttalk

2016-05-22, 03:15
Sadistic.pl: ludzie którzy nienawidzą: lewaków, Popka, znęcania się nad zwierzętami, uwielbia za to kawały o gwałtach na małoletnich, martwe płody, martwi ludzie.
Kawał dobry, ale ch*jowy. O k***a, zaraziłem się hipokryzją!

Samudaripen

2016-05-22, 10:57
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

czy na prawdę poziom intelektualny obecnej młodzieży z gimbazy jest tak niski, że za idola biorą sobie jakiegoś patusa z chlastami i brudnopisem na ryju?


Zapomniał wół jak cielęciem był ;-)

donttalk napisał/a:

Sadistic.pl: ludzie którzy nienawidzą: lewaków, Popka, znęcania się nad zwierzętami, uwielbia za to kawały o gwałtach na małoletnich, martwe płody, martwi ludzie.
Kawał dobry, ale ch*jowy. O k***a, zaraziłem się hipokryzją!


a co z babami z ku*asami(aka. facetami z cyckami)?

omgkurwa

2016-05-22, 14:59
Popek był zajebistym świrem zanim się wziął za gang albanii. Co prawda nic ambitnego nigdy nie nagrał, ale 72 hours project i większość tego co nagrał w 2014 było zajebiste pod melanż i do samochodu :v

Jack Daniel's

2016-05-24, 00:41
To się dzieciaczki fachowo facesitting nazywa. I to bardzo zdrowy fetysz :D