18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co powiedziałeś?

skillazz • 2013-07-10, 22:20
Angielski na poziomie piaskownicy

b00mba

2013-07-11, 20:38
@sebeks

Rozumiem, że według Ciebie wrócił tam, żeby jak to nazwałeś nikt nie zapamiętał go źle,a skoro jeżeli w ostatniej scenie nie ma nikogo poza nim i ślepym, to mam pytanie. Jak ślepy mógł go zapamiętać, do k***y nędzy?

Nizzur

2013-07-11, 23:47
b00mba a co ludzie niewidzący nie mają k***a pamięci ? Jak ktoś coś ci powie przez telefon to też go nie widziałeś a jakoś pamiętasz całą rozmowę. Koleś się wrócił bo jest normalny i moim zdaniem człowiek przyzwoity by się wrócił. Tak k***a mam maść na ból dupy.

MonroeHutchen

2013-07-12, 00:16
ten cwe* co udaje niewidomego to cwe*

b00mba

2013-07-12, 02:58
@Nizzur

Chodziło mi oto że nie zapamięta człowieka, bo nie będzie mógł go zidentyfikować. Będzie pamiętał że ktoś mu coś powiedział ale nie będzie wiedział kto, więc osoba ta niema się czego wstydzić . Dam przykład dla rozjaśnienia: debile tacy jak ja wpisują równe gówna na sadistica i nie wstydzą się tego, gdyż są anonimowi.

sati696

2013-07-12, 16:35
Gruby w czerwonym to unia europejska,a fałszywy niewidomy to ciapaci.

sebeks

2013-07-12, 17:44
b00mba napisał/a:

@Nizzur

Chodziło mi oto że nie zapamięta człowieka, bo nie będzie mógł go zidentyfikować. Będzie pamiętał że ktoś mu coś powiedział ale nie będzie wiedział kto, więc osoba ta niema się czego wstydzić . Dam przykład dla rozjaśnienia: debile tacy jak ja wpisują równe gówna na sadistica i nie wstydzą się tego, gdyż są anonimowi.



dla niewidomego głos to coś co ty zapamiętujesz jako twarz i masa innych szczegółów których sam nie jesteś często świadomy, nie poznasz swojej mamy jak będzie do Ciebie mówiła a Ty będziesz miał zamknięte oczy?