18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciekawostka

Ra...........hi • 2017-02-21, 09:36
Właśnie mija 6 rocznica podwyższenia stawki VAT do 23% na 3 lata. 8-)

sezamkowyRozpierdol

2017-02-21, 20:54
A kiedy rocznica r*chania nas w kukle przez każdy kolejny rząd wybrany przez idiotów pod wpływem emocji? :amused:

Black-Sheep

2017-02-21, 20:54
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Masz rację jak cholera przecież od 1989r Polską rządziła ta niedobra prawica wprowadzając coraz to nowe podatki i akcyzy. Gdyby rządziła przez ten czas lewica to żylibyśmy jak pączki w maśle, w dobrobycie i dostatku. A nie czekaj przecież prawica nie rządziła Polską od transformacji ani razu. Także nie rób k***y z logiki.



W 1989 roku konserwatywno-liberalna frakcja Solidarności dogadała się z konserwatywno-liberalną frakcją PZPRu oraz Kościoła katolickiego i wspólnie uwłaszczyły się na majątku wypracowanym przez nas, naszych ojców i dziadków, ustaliła prawo pod najbogatszych (czyli siebie) i tak to się toczy. Potem nieważne kto wygrywał wybory i tak rządził Balcerowicz.
Od 1989 roku ani razu w Polsce nie rządziła lewica, zawsze była to bardziej lub mniej liberalna prawica.

sumka

2017-02-21, 21:06
Black-Sheep napisał/a:

Od 1989 roku ani razu w Polsce nie rządziła lewica, zawsze była to bardziej lub mniej liberalna prawica.

SLD to niby czym była? 2 kadencje złodziejskie lewicowych ch*jów, choć z dzisiejszego punktu widzenia najlepsze rządy po 89 pomimo że to j***ne komuchy.

alkofather

2017-02-21, 21:09
robert924 napisał/a:

Moja kobita od 4 lat ma 29




weź ją w końcu odkop

Black-Sheep

2017-02-21, 21:12
sumka napisał/a:

SLD to niby czym była? 2 kadencje złodziejskie lewicowych ch*jów, choć z dzisiejszego punktu widzenia najlepsze rządy po 89 pomimo że to j***ne komuchy.



SLD to były dwie wojny, eksmisje na bruk, podatek liniowy dla przedsiębiorców, konkordat, wprowadzenie religii do szkół... Ogólnie Sojusz Lewicy Demokratycznej to trzy słowa i trzy kłamstwa. :-(
Dlatego dobrze, że zdech, szkoda że tak długo to zajęło.

Dżizas_kurde

2017-02-21, 22:00
Cytat:


Moja kobita od 4 lat ma 29


Ale musi ci śmierdzieć na chacie...

KlinikaAborcyjna

2017-02-21, 22:04
Black-Sheep napisał/a:



Od 1989 roku ani razu w Polsce nie rządziła lewica, zawsze była to bardziej lub mniej liberalna prawica.



Krzysiek też każe na siebie mówić Anka ale to nie znaczy że jest kobietą. Według twojej logiki to pisiory są skrajną prawicą, a tusk jest mężem stanu. Tobie to się marzy komunizm, wtedy byłbyś szczęśliwy.

Black-Sheep

2017-02-21, 23:36
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Krzysiek też każe na siebie mówić Anka ale to nie znaczy że jest kobietą. Według twojej logiki to pisiory są skrajną prawicą, a tusk jest mężem stanu. Tobie to się marzy komunizm, wtedy byłbyś szczęśliwy.



Według mojej logiki PiS faktycznie jest skrajną prawicą, ale nie wiem gdzie wyczytałeś że Tusk jest mężem stanu? Za dużo się nasłuchałeś zjebów pokroju Kolonki, PodziemnaTV czy po prostu przekazu rządowego, że kto gardzi PiSem musi szanować Tuska. Otóż ni ch*ja, jebię te wszystkie wasze burżuazyjne partie po równo.
Myślę, że w komunizmie każdy byłby bardzo szczęśliwy, ale wystarczy mi jeśli dożyję kiedyś socjalizmu i zniesienia kapitalizmu. ;)

sumka

2017-02-22, 08:43
Black-Sheep napisał/a:

Myślę, że w komunizmie każdy byłby bardzo szczęśliwy, ale wystarczy mi jeśli dożyję kiedyś socjalizmu i zniesienia kapitalizmu. ;)

Po co czekać dajesz na Białoruś czy do Rosji a jak chcesz przykładny socjalizm to polecam Kore Północną będziesz szczęśliwy jak nigdy.

KlinikaAborcyjna

2017-02-22, 22:08
Black-Sheep napisał/a:



..... ale nie wiem gdzie wyczytałeś że Tusk jest mężem stanu? ;)



Widzę że masz problem czytania ze zrozumieniem, ale cóż nie można wymagać za wiele od typowego lewaka.

To kiedy przeprowadzasz się do Korei Północnej żyć w najdoskonalszym ustroju?

Mr.ANALigator

2017-02-23, 00:05
robert924 napisał/a:

Moja kobita od 4 lat ma 29





pomyliles sie

od czwartego roku zycia ma 29 lat