18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ci tolerancyjni

Polnischefuhrer • 2017-07-15, 03:02
Lewacy niby tacy poprawni, tolerancyjni i kochający, a nabijają się z Korwina, że się jąka, krztusi i ma kiepski akcent
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
k***a! Ten facet ma ponad 70 lat, to cud, że on się potrafi przywitać po angielsku

Amur

2017-07-15, 03:23
To wy twożycie polityke popszez interesując się tym a na wiejskiej siedzą tasiemce :) każda jedna partia każdy jeden polityk to tasiemiec :) ludó lódu jakie wy głópje jesteźcie

Cara_Al_Sol

2017-07-15, 08:18
Amur napisał/a:

twożycie , popszez


:facepalm:

~Velture

2017-07-15, 08:28
Amur napisał/a:

twożycie

Cytat:

popszez

Cytat:

ludó

Cytat:

głópje

Cytat:

jesteźcie


Ja pie**olę :idzwch*j:

Kriski

2017-07-15, 13:08
@up nie pie**ol tyle bo rodzinę powiększysz.

Swoją drogą to nie cud, to edukacja.

marcin1414

2017-07-15, 20:21
Kriski napisał/a:

@up nie pie**ol tyle bo rodzinę powiększysz.

Swoją drogą to nie cud, to edukacja.



Jaka edukacja, przecież każdy po szkole podstawowej powinien znać względnie zasady pisowni, a tutaj widzimy po prostu zwykły analfabetyzm.

Thesherk

2017-07-15, 20:30
O! Następny, który nie umie oglądać filmów do końca i słuchać?

tranzystor

2017-07-15, 23:51
Polnischefuhrer napisał/a:

nabijają się z Korwina, że się jąka, krztusi i ma kiepski akcent




Nie. Nabijają się z niego, bo pie**oli głupoty.

Jorgen88

2017-07-16, 07:24
czyli gimbaza zakłada konta na sadolu jakoś w Maju i Marcu....ooooo k***a wezcie się :samoboj: albo :wisielec: czy coś w ten deseń a nie k***a kaleczycie nasz język...k***a :plzdie:

Thesherk napisał/a:

O! Następny, który nie umie oglądać filmów do końca i słuchać?


a ty skończ pie**olić :plzdie:

józekdeluxe

2017-07-16, 13:33
Amur napisał/a:

To wy twożycie polityke popszez interesując się tym a na wiejskiej siedzą tasiemce :) każda jedna partia każdy jeden polityk to tasiemiec :) ludó lódu jakie wy głópje jesteźcie




hardowski

2017-07-16, 14:14
Hej, lewaki, gdzie jest wasza tolerancja dla mojej nietolerancji? :kawa:

Radbug

2017-07-16, 15:11
Wszystkich was (tak do was dających piwo mówię) poj***ło? Co w tym poście sadystycznego? Może coś zabawnego? Ostatecznie coś niezwykłego lub ciekawego? Pokażcie proszę, bo ja to chyba głupi jestem i tego nie widzę...

W sumie to macie dobry przykład korwinizmów. 100% "wolności" to użytkownicy "sami decydują" co idzie na główną, na pewno to będą same super posty. Niewidzialna ręka stawiająca piwa na sadisticu sama wyreguluje stronę główną... szkoda, ze tak ch*jowo.

KJP678

2017-07-16, 16:13
@up To że użytkownicy mogą decydować o tym, co z poczekalni idzie na główną nie jest samo w sobie złym pomysłem. Moim zdaniem obok "zgłoś duplikat" powinno być "zgłoś ch*jozę" i możliwość uzasadnienia tego wyboru. W ten sposób można by zasygnalizować adminom, że na głównej coś jest nie halo :evil:

Poza tym jest wielu ludzi po 70-tce (w tym Korwin) którzy są sprawniejsi umysłowo od autora tego dzieła :roll:

wulfgarval

2017-07-16, 16:46
Jorgen88 napisał/a:

czyli gimbaza zakłada konta na sadolu jakoś w Maju i Marcu....ooooo k***a wezcie się :samoboj: albo :wisielec: czy coś w ten deseń a nie k***a kaleczycie nasz język...k***a :plzdie:


a ty skończ pie**olić :plzdie:



Rudy murzynie, wytrzyj mleko spod nosa, puść spódnicę mamy i do nauki, to że masz wakacje nic nie znaczy, matura już niedługo.

Trev5

2017-07-16, 17:10
tranzystor napisał/a:

Nie. Nabijają się z niego, bo pie**oli głupoty.


Podaj mi jedną taką głupotę.