18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ci tolerancyjni

Polnischefuhrer • 2017-07-15, 03:02
Lewacy niby tacy poprawni, tolerancyjni i kochający, a nabijają się z Korwina, że się jąka, krztusi i ma kiepski akcent
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
k***a! Ten facet ma ponad 70 lat, to cud, że on się potrafi przywitać po angielsku

mazga50

2017-07-16, 18:33
Amur napisał/a:

To wy twożycie polityke popszez interesując się tym a na wiejskiej siedzą tasiemce :) każda jedna partia każdy jeden polityk to tasiemiec :) ludó lódu jakie wy głópje jesteźcie



100%-wy Wolak !

tranzystor

2017-07-17, 00:26
Trev5 napisał/a:


Podaj mi jedną taką głupotę.



Nie będę tutaj przytaczał konkretnych cytatów z kilku powodów:
1. Skoro nie znasz tych debilnych wypowiedzi JKM, to znaczy, że się tym nie interesujesz.
2. Skoro nie uznałeś tych wypowiedzi za debilne, to znaczy, że jesteś debilem.
3. Nie zamierzam dyskutować z Tobą, bo to nie ma sensu.
4. Moja odmowa dyskusji będzie dla Ciebie argumentem, że JKM to szczyt elokwencji i nie wali co chwilę obciachu - patrz powyższe punkty.

Madafaka69

2017-07-23, 19:26
tranzystor napisał/a:



Nie będę tutaj przytaczał konkretnych cytatów z kilku powodów:
1. Skoro nie znasz tych debilnych wypowiedzi JKM, to znaczy, że się tym nie interesujesz.
2. Skoro nie uznałeś tych wypowiedzi za debilne, to znaczy, że jesteś debilem.
3. Nie zamierzam dyskutować z Tobą, bo to nie ma sensu.
4. Moja odmowa dyskusji będzie dla Ciebie argumentem, że JKM to szczyt elokwencji i nie wali co chwilę obciachu - patrz powyższe punkty.


Owszem, lekka pedofilia i zawszegwałcizm to marne wypowiedzi, ale jeśli chodzi o sprawy gospodarcze to chętnie się dowiem coś na temat pie**olenia, tak samo w sprawie kary śmierci, posiadania broni itp itd, chętnie się dowiem, no chyba że tak gadasz dla samego gadania i sam nawet nie wiesz, co chciałbyś mu zarzucić.