18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chomik armagedon

666duch • 2013-06-03, 18:38
Dick Grayson i jego partner Tomy Maloney znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła sie fatalnie.
„Wcisnąłem tekturową rurę w jego odbyt i wpuściłem do niego Raggota, naszego chomika”- wyjaśnił Grayson. -Jak zwykle, Tony po chwili krzyknął „Armageddon”, dając mi znać, że już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myslałem, że światło go przywabi.”
Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem. „Zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy pana Graysona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazu w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty”. Grayson doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos, Maloney ma natomiast oparzenia pierwszego i drugiego stopnia odbytu i dolnej części przewodu pokarmowego.
Los chomika jest nieznany.

Ye...........48

2013-06-03, 19:09
smierdzi fejkiem

CrashDW

2013-06-03, 19:09
nie wiem ile w tym prawdy ale rozłożyło mnie na łopatki :D

Loaloa

2013-06-03, 19:24
Tzw. gazy trawienne są oczywiście palne, bo ich głównym składnikiem jest metan. Niestety zapłon nie jest możliwy wewnątrz ciała człowieka, gdyż nie ma tam tlenu niezbędnego do spalania.

666duch

2013-06-03, 19:33
Loaloa,
To zależy jak szeroko dupsko otworzysz :sraka:

olewojciech

2013-06-03, 20:16
ale k***a dno ... to nawet na fejka nie zasługuje

black88

2013-06-03, 20:21
No no i co jeszcze?

Czekam na tekst o kierowcy autobusu i klaskaniu

666duch

2013-06-03, 20:26
olewojciech,
Jest to sytuacja autentyczna. Typo w 1998r dostał za to Nagrodę Darwina :)

Bad_Motherfucker

2013-06-03, 20:26
Biedny chomik... 5 lat studiów, staż i wolontariat, a on kończy w dupie pedała... tyle przegrać...

MasterMefisto

2013-06-03, 20:42
ewidentnie się dziadek stawiał, i w dodatku jakiś funfel dziadka, jakby moją laske tak obraził sam bym go pocisnął z przyjemnośćia ! To, że ma k***a ileś tam lat na karku to nie oznacza, że trzeba się przed nim płaszczyć.

BTW, broncie dziadzia i jemu podobnych, a k***a oni i tak pójdą i będą głosować na Wasze ulubione peło i piss

ontoanonim

2013-06-03, 20:45
@up Tematy Ci się poj***ły chyba :D

majkelson

2013-06-03, 20:46
@Dzions

Tematy ci się poj***ły chyba z tego zacietrzewienia

mani3klodz

2013-06-03, 21:08
Znowu się posmarkałem :)

Loaloa napisał/a:

Tzw. gazy trawienne są oczywiście palne, bo ich głównym składnikiem jest metan. Niestety zapłon nie jest możliwy wewnątrz ciała człowieka, gdyż nie ma tam tlenu niezbędnego do spalania.

Tlen pochodził z oddechu chomika. Pierwsza fala uderzeniowa wywołała podciśnienie potrzebne do zassania tlenu z powierzchni dupy i spalenia reszty gównianego paliwa :D