18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopiec wyrzucony w powietrze samochodem w Lublinie

fantastico • 2016-06-01, 12:00
Gdy zbliżasz się do przejścia miej oczy w koło głowy,
bo gdy się nie zatrzymasz, wnet wypadek gotowy.



16-latek został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Orkana w Lublinie. Sprawca nie zatrzymał się przed zebrą pomimo tego, że na pasie obok inny kierowca ustępował pierwszeństwa pieszym.

wormgoro

2016-06-01, 12:09
Heh po wypadku każdy kierowca ogląda najpierw swój samochód?

~Sol

2016-06-01, 12:24
Cappo_di_Tutti_Ferdi napisał/a:

Ja myślę że niektórzy zatrzymują się specjalnie



Niektórzy nawet idą dalej... ;)


AaronSzechter

2016-06-01, 12:54
k***a to mój siostrzeniec, jest w śpiączce. kierowca bydlak żeby zgnił w pierdlu szmaciarz

Wiewór

2016-06-01, 13:24
kierowca bydle ale czemu chłopak nie popatrzył czy drugi kierowca się zatrzyma? drugi pomyślał i popatrzył. Szkoda, że nie przytrzymał kolegi

Kremil

2016-06-01, 13:29
no k***a, ten kierowca mózgu nie ma, jak będę widział taką sytuację będę k***a bił szyby... 1 stoi 2 wali przed siebie... co za sk***ysyństwo.

2 sprawa to ten małolat, tępa dzida, myśli że ma przepisz to wszyscy się do niego stosują ;/

doopa

2016-06-01, 14:20
nie wolno wyprzedzać na przejściu dla pieszych i tyle, co tu k***a dalej pie**olić.
Wina jest kierowcy i tyle, i powinni mu doj***ć i to solidnie.

Monek-Pokemonek

2016-06-01, 15:57
Mniej by go zabolało obrócenie głowy w prawo by sprawdzić czy można bezpiecznie iść dalej ehhh

kokos_123

2016-06-01, 16:01
Najlepsze jest zawsze to, że do potrącenia dochodzi, jak si ę spotkają 2 nieogary.
1. co wygrał prawko w paczce i żadne znaki, czy przejścia go nie obchodzą
2. co jest opóźniony w rozwoju i nie potrafi przekręcić szyi, i zadbać o własne bezpieczeństwo.

Wyrazy współczucia dla AaronSzechter, ale cóż, rodziny się nie wybiera.

Ps. Ja tam swoich edukuję, jak i z jazdy autem przez przejścia, jak i z przechodzenia przez przejścia.
Matka dopiero ostatnio chyba zrozumiała, że jej w nocy w deszczu nie widać, jak brat o mało co kogoś nie potrącił ( na nieoświetlonym przejściu dla pieszych )

roberttoo

2016-06-01, 16:56
kierowca najpierw sprawdził czy z jego autem wszystko okey :D

Maxi96

2016-06-01, 19:23
Widać ten drugi miał więcej rozumu....

Selekcja naturalna i tyle w temacie.

ramzes12

2016-06-01, 21:24
@Maxi96
Selekcja naturalna

tam raczej był przypadek. typ co się zatrzymał, w ostatniej chwili kątem oka zobaczył nadjeżdżający pojazd. pewnie rozmawiali. potrącony już nie zdążył, a nie każdy ma super refleks

AaronSzechter

2016-06-01, 21:31


kokos_123
Maxi96
Kremil

wy poważnie???
jak wam zwyrol zgwałci dziecko to będzie wasza wina bo wiecie że macie pilnować ale chwila nieuwagi i h*j?!
po filmiku nic wam nie trybi jak szedł, gdzie z której strony? wp*zdu to nie jest zwykłe jebnięcie na pasach gdzie w zadupiu tylko 1 samochód jedzie i z prawej miał ziomka,szli równo tamten miał widok na sytuację ,pech no


sir_Alex

2016-06-01, 22:50
AaronSzechter napisał/a:

k***a to mój siostrzeniec.



blisko jesteście ? :krejzi: