18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chemtrails - mit stał się faktem [zbiorczy]

Mr.Drwalu • 2012-07-23, 10:03


Chemtrails - fałszywa geoinżynieria

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Photo by NASA


Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego “poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geoinżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem :facepalm:

Ciekawostką jest wypowiedź Johna Holdrena dla magazynu TIME, która została opublikowana 18 sierpnia 2009r. Kliknij tutaj - Time Magazine

"One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect."

Tłumaczenie:
"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Piekło w raju jest to 15 min. dokument przedstawiający skutki pryskania:


Tutaj są przykłady tego jak to wygląda z zewnątrz i wewnątrz:



Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.

Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane przez naukowców:


Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails:


Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

Na stronie contrailscience.com można zobaczyć zdjęcia przerobionych samolotów na potrzeby Chemtrails.

W tym dokumencie jest obszernie pokazana sytuacja wokół chemtrails.
/watch?v=A6o8TGQ5s4A
Polecam od 7m20sek jak marionetka od geoinżynieri pląta się podczas prezentacji.

Źródło: www.google.pl, www.youtube.pl, www.prawdaxlxpl.wordpress.com/ - zebrane materiały.

P.S
Wszelkiego rodzaju posty w stylu, "k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem", "weź odpuść sobie", "w dupie mamy takie tematy" itp będą zgłaszane moderacji.
Jeśli ktoś chce popie**olić sobie bez sensu, odsyłam tutaj.

Za...........em

2012-07-23, 10:12
Nie wiem, czy mi się spodoba całość, ale daję browara za to, że zamiast znowu fapować, wypije sobie kawę i poczytam :D

Ba...........lu

2012-07-23, 10:20
A teraz zerknij czym jest smuga kondensacyjna.
Pogadaj z ludźmi z lotnictwa, którzy opowiedzą Ci o niej więcej...
Jak resztki paliwa wydostają się z silników, dzięki czemu smuga jest "uj***na" metalami ciężkimi.
Z jak wielką siłą opary wyrzucane są z silników odrzutowych.
Poczytaj trochę książek na temat aerodynamiki i mechaniki lotu, mogę Ci wysłać jedną jak chcesz przełożoną na Polski język.
Jest tam wzmianka o silnikach, o smugach, oraz innych rzeczach powiązanych z lotnictwem.

Przyjdź do mnie, i powiedz czy nie miałem racji, że wraz ze zmianą ciśnienia w górnych częściach sfery, smugi kondensacyjne nasilają się, gęstnieją, maleją, "wiszą" dłużej.

A o wirach za skrzydłowych słyszał pan?
Widział pan teorie i "praktykę"?
Stąd też "kłębiące" się w piękne okręgi owe zawiesiny.

Podaj mi teraz przykład samolotu który miałby wozić wielkie zbiorniki z "czymś", i będącym w stanie rozpylić je na setkach kilometrów. A, mało tego, wozić je schowane, oraz jednocześnie lecieć flagowym samolotem Qantas (linie lotnicze) jakim jest Airbus A380 czy chociażby Boeing747z pasażerami i bagażem.
Myślisz ze samoloty to woły robocze, i ciągną co pod nie podłączysz ? Zapytaj na samolocie czemu podczas startu siedzieć musisz na swoim miejscu. I myślisz że zbiornik z "chemią", nie zmieniałby znacząco Środka Ciężkości samolotu? Przecież kończy się płyn który byłby rozrzucany, a pod środkiem ciężkości nie jest możliwe upchanie wszystkiego od ch*ja (bagaże, paliwo, zbiorniki z "czymś") . W skrzydłach miejsc nie ma, zbiorniki z paliwem są olbrzymie, a ich umiejscowienie i tak jest problemem.


Powiesz mi o "ukrytych" samolotach. Pobaw się "nielegalnie" radiostacjami, ktoś nimi musi kierować (lewymi samolotami ze zbiornikami). Jak dasz mi przykład rozmowy pilot-wieża (oczywiście kodowane, jakby inaczej, toż to spisek) wtedy uwierzę.
Inaczej, będę trzymał się teorii podanych w technicznych książkach przeznaczonych dla ludzi po fachu.

BongMan

2012-07-23, 10:25
Kawa znowu ma obstrukcję :D Jak ty w to wszystko wierzysz to powinieneś dostać nową ksywkę - Pelikan.
@up dobrze mówi.

Mr.Drwalu napisał/a:

Wszelkiego rodzaju posty w stylu, "k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem", "weź odpuść sobie", "w dupie mamy takie tematy" itp będą zgłaszane moderacji.


O k***a :D Jakbym miał zgłaszać wszystkich, którzy hejtują moje kawały to zostałbym Królem Kapusiów 2012.

ru_ziolo

2012-07-23, 10:28
A wy czytajcie ze zrozumieniem, smugi kondensacyjne to jedno - rozpylanie gówna jakiegoś w smugach kondensacyjnych to drugie. Porównajcie sobie czas utrzymywania się śladów smugi kondensacyjnej na niebie kiedy samolot będzie przelatywał nad waszą lepianką w Polsce, i porównajcie czas utrzymywania się smugi kondensacyjnej w usraelu podawany na stronach zagłębionych w temat.


Za...........em

2012-07-23, 10:30
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ani też znawcą w temacie lotnictwa. Nie zmienia to faktu, że może coś w tym jest, ch*j wie, pewnie się nigdy nie dowiem. Nie zawracam więc sobie tym głowy, niech badają to Ci, którzy mają o tym pojęcie, ale poczytać sobie z grubsza o tym mogę.
Nie wiem, wpisałem w google i pierwsza strona jaką wyj***ło:
http://chemtrailswielun.blogspot.com/2011/02/tak-wygladaja-samoloty-ktore-rozpylaja.html

Jak mówiłem nie znam się, ale skoro Barlu się interesuje, to może coś tam znajdzie do poczytania.

Mr.Drwalu

2012-07-23, 10:37
BongMan napisał/a:

Kawa znowu ma obstrukcję :D Jak ty w to wszystko wierzysz to powinieneś dostać nową ksywkę - Pelikan.
@up dobrze mówi.


O k***a :D Jakbym miał zgłaszać wszystkich, którzy hejtują moje kawały to zostałbym Królem Kapusiów 2012.



Ja pie**ole :facepalm2:
Jeszcze mi się nie trafiło strzelić kogoś tutaj na forum, wpisałem tak żeby zapobiec zbędnym komentarzom. Widocznie jesteś zbyt daremny żeby to załapać i siejesz ferment. :hitler:

Ba...........lu

2012-07-23, 10:45
Widziałem te strony.
Czytałem o tym, z "pewnych" względów.
Nie "mądrzyłbym" się gdybym nie liznął tematu.

"Dodatkowe urządzenie" to zbiornik paliwa. Który zwiększa opór samolotu, przez co spalanie rośnie.
Coraz rzadziej stosuje się te zbiorniki, z ww powodu. Dodatkowo są uciążliwe, ze względu na to iż muszą być "mobilne" a paliwo w nich jest trudniejsze do utrzymania w bezruchu, trudniejsze niż w płaskim zbiorniku na skrzydle...


Polska eF-ka, też ma zbiornik pod pokładem. Rozpyla chemie? (na pewno).
http://www.sp8mi.republika.pl/_pliki/f-16.jpg
Widać nowocześniejsze zbiorniki, jednak nadal "gówniane". (jak każdy zbiornik "mobilny" , niestety)

"Inny samolot, jego smuga w tym czasie znika". Czy to były te same samolotu, (typ, wielkość, rodzaj silnika, rodzaj opływu powietrza mógł być inny) lecące na tej samej wysokości, wręcz w tym samym miejscu. Metr dalej, mogą już panować inne warunki atmosferyczne, i kropelki wody zawarte w smudze mogły się inaczej zachowywać. A samej wody mogło być X razy mniej.
Z silnika wylatuje duża ilość skroplonej pary wodnej, gdyż silnik zasysa olbrzymie masy powietrza, a jak wiemy para wodna jest zawarta w powietrzu.
Mniejszy silnik, tłoczy mniej powietrza.
Czy ktoś zauważył gęste smugi, za małymi samolotami odrzutowymi? Wątpię.

Dzedaj87

2012-07-23, 10:58
BongMan napisał/a:


O k***a :D Jakbym miał zgłaszać wszystkich, którzy hejtują moje kawały to zostałbym Królem Kapusiów 2012.



Królem Kapucynów chciałeś napisać.

BongMan

2012-07-23, 10:59
Mr.Drwalu napisał/a:

wpisałem tak żeby zapobiec zbędnym komentarzom


Tak się tłumacz :D Wydało się, donosicielu ty :D

Mr.Drwalu

2012-07-23, 12:03
Barlu napisał/a:

Czy ktoś zauważył gęste smugi, za małymi samolotami odrzutowymi? Wątpię.



Barlu, k***a :ok: jak to dobrze mieć na portalu sadistic tak uczonego jak Ty. Teraz wszystko się zgadza i zagadka XX/XXIw. została rozwiązana. :>
Przecież to zwykła tylko "smuga kondensacyjna". :facepalm: Wielcy tego świata głowili się nad tym tyle czasu, tyle badań, konsultacji, spotkań z tym związanych w ameryce i w europie, a tu fiku-miku, pare zdań złożyłeś i wyjaśniłeś wszystko na jednym wdechu. A pro po "przykładów samolotu", masz link na dole. :) (controlscience) Nie dziwię się, że nie zobaczyłeś tego :shock: przecież przeczytałeś tylko nagłówek. :krejzi:

A ty BongMan, nie pajacuj :hitler:

user4

2012-07-23, 13:05
Mr.Drwalu napisał/a:


Barlu, k***a :ok: jak to dobrze mieć na portalu sadistic tak uczonego jak Ty. Teraz wszystko się zgadza i zagadka XX/XXIw. została rozwiązana. :>
Przecież to zwykła tylko "smuga kondensacyjna". :facepalm: Wielcy tego świata głowili się nad tym tyle czasu, tyle badań, konsultacji, spotkań z tym związanych w ameryce i w europie, a tu fiku-miku, pare zdań złożyłeś i wyjaśniłeś wszystko na jednym wdechu.



Kto się głowił? Pewnie tacy naukowcy jak pracuja u Macierewicza w komisji :E

Jeżeli ktoś się minimalnie interesuje lotnictwem albo zjawiskami pogodowymi to ma bekę z tego jak głupi ludzie wszystko łykają jak pelikany. Najpierw doucz się na ten temat a potem się wypowiadaj.

barlu dla Ciebie piwo, jednak i tak im tego nie wytłumaczysz zapewne, to jest taki sam typ ludzi którzy wierzą, ze katastrofa smoleńska to był zamach bo to niemożliwe aby samolot się rozbił z winy pilotów.

~ Donnie Darko

2012-07-23, 13:09
Dokładnie, to są jedynie smugi kondensacyjne z silników turbośmigłowych, turbo wentylatorowych i innych działających na tej zasadzie.



Mr.Drwalu

2012-07-23, 13:20
@up

Do k***y nędzy, czemu wy macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem :hitler:
Temat przecież nie jest o smudze kondensacyjnej :>
Jest u góry wypowiedź pachołka od Obamy, że latają i rozpylają gówno nad nami w ramach zwalczania tzw: globalnego ocieplenia. A wy jak te konie w polu z opaskami na oczach, ino jedno i to samo. Dodałem materiały wideo, zdjęcia tylko tych oprysków, k***a czy wam od tego egocentryzmu już mózg przestał funkcjonować. Przecież dziecko w przedszkolu już wie co to k***a smuga kondensacyjna, ale nie wie to są ropryski "chemtrails".
Niby tacy mądrzy, a k***a czytać nie potrafią, nosz k***a, ja jebie. :facepalm:

user4

2012-07-23, 13:27
Oj Drwal Ty naiwniaku, jak będziesz coś musiał podpisać, jakąś umowę czy coś to lepiej zapytaj rodziców bo inaczej to Ci mogą taki kit wcisnąć.
Jak to rozpylają? Leciałaś kiedyś samolotem? Nie? To kup bilet, wybierz miejsce takie abyś widział skrzydło i pacz czy coś rozpylają. Przecież widać, że to z silnik albo gdzieś ze skrzydeł wylatuje to przecież na 100% to zobaczysz przez okno.

Pachołka Obamy? Ten człowiek zapewne Obamy na oczy nie widział, sprawdziłeś to czy on naprawdę tam pracował chociaż jako sprzątacz?
drwalu zejdź na ziemie 8-)