18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał nagrać zachowanie dziecka w nocy

TT4 • 2017-03-17, 03:59
Nagrał z goła coś zupełnie innego czego się nie spodziewał. Mianowicie swoją żonę pieprzącą się z fagasem przy dziecku, które chciał nagrać. W rezultacie pani wyleciała w podskokach z życia jego i dziecka. dz**ka.


ZieleTDH

2017-03-17, 06:36
Takich to mi nie szkoda

ro...........24

2017-03-17, 07:37
A wiadomo w końcu co dziecko robiło bo chyba taki był zamysł?

Xa...........ii

2017-03-17, 08:25
@robert924 dziecko oglądało jak się jego matka k***i. :D


szpajder

2017-03-17, 08:53
Kumpel miał podobną sytuację (także było nagranie). A i tak musiał zainwestować sporo pieniędzy na adwokata, aby to on dostał dziecko pod opiekę, a nie puszczalska mamusia - u nas tak to działa.

Oczywiście tłumaczyła w sądzie, że to jego wina. k***a, jakie kobiety mają poj***ne zwoje mózgowe. A w sytuacji stresowej to już jadą klasykiem: "złapią cię za rękę, mów że nie twoja ręka" - dosłownie.

~Velture

2017-03-17, 08:54
Na jego miejscu bym zrobił badania DNA tego dzieciaka bo to r*chańsko nie wyglądało mi na pierwszy taki numer.

pazuzu

2017-03-17, 09:03
Oj tam, może kochała swojego męża tylko był ch*jowy w łóżku i sobie znalazła kochanka. Ciekawe czy Wy byście nie szukali dupy na boku jak wasza by leżała jak kłoda, nie robiła lodów.

Zacharael

2017-03-17, 09:14
Najbardziej mnie przeraża to, że wszystkie to k***y i nie znasz dnia, ani godziny...

nelbox

2017-03-17, 09:19
@up wszystkie upy piszą o oczywistym, a o tym że debil wezwał telewizję i pokazał twarz dziecka i swoją to ani słowa! żaden z niego ojciec, zresztą na pewno dziecko nie od niego

janlew

2017-03-17, 09:46
A tak w zasadzie to czemu kuźwa baby dostają dzieci nie ojcowie?!
- my zarobimy na opiekunkę
- jak się macocha będzie znęcać to szybko ją ogarniemy
- do wychowywania nastoletnich chłopców baby nie nadają się kompletnie.

W dobie tych ich walk o macice i innych idiotyzmów, kompletnie umyka nam fakt że te idiotki dostają 90% naszych dzieci.

Wiewór

2017-03-17, 12:28
Zacharael napisał/a:

Najbardziej mnie przeraża to, że wszystkie to k***y i nie znasz dnia, ani godziny...


Twoja matka też?
U mnie w rodzinie nie ma takich przypadków. Może po prostu szukasz panien tam gdzie nie trzeba?

krasnal_hałabała

2017-03-17, 13:20
@up, A tam gdzie nie trzeba, najlepsze są te z rowu albo kanalizacji, umyjesz i jest twoja.

Sadolek89x

2017-03-17, 13:44
Ojeju, ojej. Odrazu że k***a, szmata, że taka i owaka i wszystkie do jednego wora, najlepiej. Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie co robię żeby moja laska się nie k***ila. Czy wogole robię cokolwiek żeby się nie k***ila:) ? Jak trzepiesz kapucyna na sadolu bo jesteś dewiantem ( nie mówię że to zle ) to się później nie dziw że ona woli dać komuś kto się nią interesuje

Xa...........ii

2017-03-17, 13:50
@pazuzu w takiej sytuacji, jak dla kogoś ważniejsze jest r*chanie niż uczucie (czyli dla każdego faceta) po prostu zmienia się laskę, co za problem, a robienie dzieciaka gdy laska jest kłodą? Bez komentarza :D

@Sadolek89 Sam nie wiem czy Cie zbesztać czy przytaknąć, niby jest prawda w tym co mówisz, trzeba dać kobiecie zainteresowanie którego oczekuje i o nią dbać, ale skakać na innego bolca PRZY DZIECKU?

Sadolek89x

2017-03-17, 14:11
@Xaimeii, kwestia podejścia do życia, można to traktować osobiście albo można olac gościa który dał sobie doprawić rogi, nie żałować go bo pewnie jest ciulem i np, sobie fapnąć. A to że przy gowniaku go zdradza, co z tego ? Widywalem na sadolu gorsze rzeczy które spotykały się z mniejszą empatią. j***ć to, jest piątek, zdupic się trza