18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chamstwo nie popłaca

TT4 • 2016-11-30, 08:43
A Wy jakbyście to rozegrali?


tarcer123

2016-11-30, 14:06
Swoją drogą trzeba być ch*jem do kwadratu. Wymuszam pierwszeństwo, następnie pokazuje fucka motocykliście który chce mi oddać telefon położony na dachu. Wypadało pogadać z gościem na moto, odebrać telefony, serdecznie podziękować i przeprosić że nie zauważył motocyklisty. Chociaż sądząc po zachowaniu to burak w aucie specjalnie zajechał mu drogę. Za takie chamskie i perfidne zachowanie chyba rozj***ł bym z całym impetem obydwa telefony.

DzidaZawodnik

2016-11-30, 15:34
podsumowując wszystko z filmiku, na 99% to fejk. Jestem w szoku, że nikt nie był nawet sceptyczny.

MaczoJuh

2016-11-30, 15:35
Male info : nie mierzcie wszystkich miara polaka :D Taki telefonik w JUESEJ to 1/3 wypłaty...

Tw...........ir

2016-11-30, 17:21
jak bym postąpił? wyr*chałbym mu żone

RmX

2016-11-30, 17:49
"Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma was" jeśli w portfelu były karty to bym je wszystkie połamał. Wyświetlacz w telefonie można wymienić dość szybko, a takie chodzenie po urzędach i bankach żeby odzyskać karty to już przej***na sprawa.

kam9l

2016-11-30, 19:15
Co jest z wami ze piszecie o dwoch telefonach z jednym kolesiem w aucie, to pierwsze co spadło to ewidentnie portfel

Zygmunt100

2016-12-01, 00:41
Koleś widocznie śpieszy się gdzieś , zatankował i w tym pośpiechu zostawił fanty na dachu , nie zauważył motocykla , a tu jedzie za nim koleś na motorze i trąbi . Co się spodziewał ten motocyklista?kierowca auta zjechał mu z drogi za pierwszym klaksonem . a ten rzuca telefonem nie swoim . jak by mi zbił szybę w telefonie to by dostał wpie**ol .

janlew

2016-12-01, 12:32
qhash napisał/a:

nie mieszkaj w to religii, albo ktoś jest dobrym człowikiem albo nie. A jeśli swoje dobre postępowania warunkujesz wiarą w jakiegoś wyimaginowanego ludzika to jest z tobą coś nie tak


Jak można nie mieszać do tego religii? Wychowałeś się na kontynencie o chrześcijańskich normach etycznych. Choć wpływ bolszewii i marksizmu zniszczył wiele. Gdybyś chował się w na bliskim wschodzie, to byś latał z wywieszonym ku*asem w sylwestra w jakimś niemieckim landzie, opcjonalnie rabowałbyś portfel od kogoś kto ma atak padaczki na ulicy.

karolina91

2016-12-01, 20:00
"nie mieszkaj w to religii, albo ktoś jest dobrym człowikiem albo nie.
A jeśli swoje dobre postępowania warunkujesz wiarą w jakiegoś wyimaginowanego ludzika to jest z tobą coś nie tak "

To nie wyimaginowany ludzik tylko PAMBUK

Frej

2016-12-02, 22:57
wujekbaniu napisał/a:

Co jest z tym telefonem że nie spadł przy ruszaniu/hamowaniu ?

Widzę znaczne braki z fizyki, była po prostu za mała siła tarcia między dachem a telefonem tyle

b7kj

2016-12-03, 03:07
@Za mała siła tarcia ? Jakby była za mała siła to by spadł dużo wcześniej :lol: Siła tarcia była większa niż siła, powiedzmy pędu powietrza, która telefon by przesunęła.