18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

robert61191

2010-01-04, 15:14
U mechanika mówisz ;-) Ciekawe gdzie można taką tabliczkę kupić. Może ktoś widział w Castoramie albo w innym budowlanym? :mrgreen:

Zapiety

2010-01-04, 16:10
Ja widziałem w rowerowym na Piwnej w Gliwicach podobną, tylko jeszcze chyba były jakieś dwie opcje coś o własnych narzędziach i coś jeszcze ale już nie pamiętam bo to ze 3 miesiące temu było :P

pozeracz_kotow

2010-01-04, 17:32
takie samo widziałem kiedyś w pizzerii :)

KraVusSs

2010-01-04, 20:51
Według mnie odpowiedni cennik, po co się ma jakiś klient wpi#%&@*$ć mechanikowi w robocie :)

cassis

2010-01-05, 00:15
KraVusSs napisał/a:

Według mnie odpowiedni cennik, po co się ma jakiś klient wpi#%&@*$ć mechanikowi w robocie :)



Pogadamy jak będziesz miał auto i jakiś "mechanik" będzie Ci robił coś w nim od czego może zależeć Twoje i innych życie.

Z własnego doświadczenia wiem że znaleźć dobrego mechanika jest bardzo, bardzo trudno.

KraVusSs

2010-01-05, 00:28
cassis napisał/a:



Pogadamy jak będziesz miał auto i jakiś "mechanik" będzie Ci robił coś w nim od czego może zależeć Twoje i innych życie.

Z własnego doświadczenia wiem że znaleźć dobrego mechanika jest bardzo, bardzo trudno.



co do 1 części mam auto i korzystam ze sprawdzonego mechanika więc niemam z tym problemów

robert61191

2010-01-05, 20:15
KraVusSs napisał/a:

Według mnie odpowiedni cennik, po co się ma jakiś klient wpi#%&@*$ć mechanikowi w robocie :)



Sam zajmuję się "grzebaniem w autach" i wiem jak właściciele/kierowcy potrafią być natrętni. Stoi taki przy tobie i zagaduje :evil: Ale to naszczęście tylko przypadki, większość jest naprawdę spoko ;-)

Reporterek

2010-01-05, 21:11
u jednego z mechaników podobnie, nawet fotkę strzeliłem jakiś czas tamu :mrgreen: