18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Catwoman

BongMan • 2012-01-14, 12:31
Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne, wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

Neruviel

2012-01-14, 12:39
Tak, stary, też czytam joemonster. Zżynanie z dzisiejszego artykułu jest już po prostu żałosne...

Pener

2012-01-14, 12:40
Neruviel napisał/a:

Tak, stary, też czytam joemonster. Zżynanie z dzisiejszego artykułu jest już po prostu żałosne...


a ja nie czytam joemonster i co teraz?

BongMan

2012-01-14, 12:57
Neruviel napisał/a:

Tak, stary, też czytam joemonster. Zżynanie z dzisiejszego artykułu jest już po prostu żałosne...



Cytat:

Pisanie, że widział coś na kwejku. Niech najpierw wchodzi na sadola a później na kwejka i im tam pisze że widział na sadolu...



Zrozumiałeś? To biegnij!

nightlion

2012-01-15, 17:04
a ja dzieki nim nie musze ani kwejka ani joestrera.. ani nic ;) :D

maverx

2012-01-15, 17:31
haha dobre dobre :D Zżynanie? przeciez tu prawie wszystko jest z jakiejs innej strony, czy to filmik, czy fotka, no chyba ze kazdy prawdziwy sadol ma swoja wlasna kamerke na skrzyzowaniu w Kuala Lumpur, w kiblu w Tokio i mieszkaniu kazdego pojeba. a tak pracowici userzy wyluskuja co najlepsze w sieci i my leniwi uzyszkodnicy mozemy to ogladnac na jednej stronce ;] dobranoc ;]

Rama

2012-01-15, 18:59
Neruviel napisał/a:

Tak, stary, też czytam joemonster. Zżynanie z dzisiejszego artykułu jest już po prostu żałosne...



Ten tekst powstał jeszcze przed twoimi narodzinami , więc zamilcz , a jomonster to gówno.

A kolejność była i jest taka:

Sadol -->joemonster --> no i gimbusiarski kwejk

nanab

2012-01-15, 19:11
Pener666 napisał/a:


a ja nie czytam joemonster i co teraz?


Umrzesz.

Darkeduar

2012-01-15, 20:12
Pener666 napisał/a:


a ja nie czytam joemonster i co teraz?



Ja też nie czytam joemonster. Tak samo jak kwejka, demotywatorów i innych gówien... I co teraz ? Może zajebiemy sadola tym syfem ze wszystkich stron ? Sadol to sadol i sp***alać stąd z super śmiesznymi wycinkami z innych stron !

Pener

2012-01-15, 20:17
Darkeduar napisał/a:

Ja też nie czytam joemonster. Tak samo jak kwejka, demotywatorów i innych gówien... I co teraz ? Może zajebiemy sadola tym syfem ze wszystkich stron ? Sadol to sadol i sp***alać stąd z super śmiesznymi wycinkami z innych stron !


już raz to gdzieś pisałem, skoro chcesz oglądać tylko autorskie prace użytkowników to idź do galerii na jakąś wystawę.

BongMan

2012-01-15, 23:17
Najlepiej to niech idzie w p*zdu.

b3mol

2012-01-16, 04:04
Od faceta h*jem by sie nie roznilo.

Lúthienka

2012-01-17, 16:36
Najgorsze jednak by było to, że miałaby ochotę na seks jedynie raz na kilka miesięcy.