18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Call center

Mercury001 • 2015-03-18, 22:10
Podobno autentyk

Operator: Dzień dobry, nazywam się X , dzwonię z firmy Y, czy mam przyjemność z osobą decyzyjną w sprawach telefonu stacjonarnego?
(Odebrała jakaś młoda dziewczynka, a w systemie widziałem, że osobą decyzyjną był ojciec)
Klient: Nie
O: A mógłbym prosić osobę pełnoletnią do telefonu?
K: Taty nie ma (takim słodkim, niewinnym głosikiem)
O: A może mama?

K: Mama jest, ale kąpie się z wujkiem... :lol:

Radbug

2015-03-19, 16:28
W sumie przykro,że wujek nie zaprosił jej do wspólnego kapania...

De...........37

2015-03-19, 17:42
Znajoma pracowała w Callcenter. Praca dośc ogłupiająca więc myslenie się wyłącza.
[Z]- znajoma
[K]- klient/ka

Z- Czy rozmawiam z osobą decyzyjna w sprawie XXX?
K- Niestety, mąż zmarł przedwczoraj...
Z- To zadzwonię jutro.

daweedC

2015-03-19, 17:46
Dante737 napisał/a:

jeśli to autentyk to na miejscu tego gościa bym zadzownil prywatnie pod ten numer i powiedzial że jego żona to k***a i żeby mial sie na baczności..



Słuchaj ziomek, ostatnio miałem taka sytuację, że pisałem z dziewczyną która miała narzeczonego. Polazłem z nią na imprezę do mojej znajomej tylko dla tego, że wspomniała, że ma zamiar zerwać z nim. Jak to na imprezach jest alko itp. Właśnie wspomniany alkohol wziął nad nami kontrole i sprawy dalej potoczyły się wiadomie. Trochę mnie ruszyło i wszystko opowiedziałem jej narzeczonemu i nie tylko ja, znajoma też. Ale uwierz, że ten gościu po prostu myśli, że sobie z niego jaja robimy. I nadal są razem. Więc pewnie okręciła go sobie wokół palca naopowiadała bajeczek albo ch*j wie co innego zrobiła :doggy: . Baby są w ch*j przebiegłe, nawet nie wiem jak ona z kuchni wyszła. Jeśli to czytasz ziomuś to wiedz, że to była prawda.

gaclav3

2015-03-19, 20:14
Nie wydaje mi się, żeby był to autentyk. Wątpię, żeby ktoś miał na imię X.

myself7

2015-03-20, 18:49
Wujek czyli brat mamusi :) wyczuwam kazirodztwo

@up znasz kogoś o tym imieniu, nazywa się X Men :samoboj:

UkrytaPodNickiem

2015-03-20, 19:35
daweedC napisał/a:

Ale uwierz, że ten gościu po prostu myśli, że sobie z niego jaja robimy. I nadal są razem. Więc pewnie okręciła go sobie wokół palca naopowiadała bajeczek albo ch*j wie co innego zrobiła :doggy: . Baby są w ch*j przebiegłe, nawet nie wiem jak ona z kuchni wyszła.

może Cie zdziwię ale są też faceci debile które zamiast iść za głosem rozumu to wierzą w to co chcą wierzyć, najczęściej takim kretynom oczy się otwierają jak zobaczą swoją księżniczkę na ku*asie innego

angerfistHC

2015-03-22, 00:55
Taki ch..... tata w tym czasie kapal sie z ciocia

VisennaCK

2015-03-31, 01:04
Bardzo możliwe, że autentyk. Trzy lata na słuchawce przepracowałam, nie takie kwiatki się zdarzały :D

jedna z fajniejszych sytuacji, która mi się osobiście przytrafiła podczas bycia konsultantką:

Klient: A czy paczkę można zaadresować na żonę zamiast na mnie?
Ja: Oczywiście, poproszę w takim razie godność żony.
Klient: Ale że co? Hm... Moja żona nie ma godności!