18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brytyjskie dzieciaki

evon • 2015-11-24, 21:28
Jak zachowują się dzieciaki w angli? Nie muzłumanie lecz rodowite angole. Moim zdaniem ostra patologia.

Przepraszam za Pionowy film, nie jest mi dane być jego autorem.

Ty...........ta

2015-11-24, 21:31
Ciekawy jestem jaka historia kryje się pod tym filmikiem. Jakieś źródło ?

evon

2015-11-24, 21:35
źródło nic nie podaje, lecz z tego co mogę wywnioskować to rozbiega się o to że dzieciaki cos odj***ły, wszystkie ucielky pozatym jednym który został zamknięty w środku (pewnie do przyjazdu policji) i reszta chce go wyciągnąć.
Druga ale mniej prawdopodobna wersja to że chcą dorwać go a schował się w sklepie ale wątpię w to bo sprzedawca go od drzwi odciąga.

grrronek

2015-11-24, 22:08
ostra patologia? ja tam widzę małolatów chcących wyciągnąć ziomala ze środka(nie zostawili go) jak to jest dla Ciebie ostra patologia to chyba niewiele w życiu widziałeś...

Misiek_KRK

2015-11-24, 22:12
evon napisał/a:

Nie muzłumanie lecz rodowite angole.


Na początku i na końcu widać kilka czarnych małpiątek. Wg opisu to rodowici angole :-) . Dobre.
To tak jak we Francji rodowici to czarni lub ciapci, a biali to przybysze z Polski :-)

NieLubjeLudzji

2015-11-24, 22:28
Chavsi. Odpowiednik polskiego dresa tylko znacznie glupszy. Wyobrazcie sobie najglupszego Sebixa jakiego w zyciu widzieliscie, zmniejszcie IQ o 20 punktow, dodajcie benefitsy od 5 pokolen i glupi angolski akcent rodem z rynsztoku. Oto typowy mlody angol z working class.

evon

2015-11-24, 22:45
Misiek_KRK napisał/a:


Na początku i na końcu widać kilka czarnych małpiątek. Wg opisu to rodowici angole :-) . Dobre.
To tak jak we Francji rodowici to czarni lub ciapci, a biali to przybysze z Polski :-)



Tak ale główny bohater który napie**ala w szybę to anglik, tak zwany chav jak kolega napisał powyżej.

Josseph

2015-11-24, 22:48
Może sypali cocacole z dolewki do plastiku i ich przyłapał gość..jednego zdążył obezwładnić

pinkie222

2015-11-25, 01:21
Sprzedawca to Arab, widać to. Najpewniej porwał dziecko by je zgwałcić to inne dzieci chcą to dziecko uratować.

Toolpa

2015-11-25, 01:59
Cytat:

Wyobrazcie sobie najglupszego Sebixa jakiego w zyciu widzieliscie, zmniejszcie IQ o 20 punktow



k***a, coś nie tak... wynik wychodzi ujemny. :-?

robur69

2015-11-25, 02:21
Na poczatku myslalem, ze chca tego prosiaczka dojechac

mi...........80

2015-11-25, 12:29
TytanowaPyta napisał/a:

Ciekawy jestem jaka historia kryje się pod tym filmikiem. Jakieś źródło ?


Rozwydrzony nieedukowany gówniarz próbował coś ukraść z kolegami ale został złapany jako jedyny i zamknięty na miejscu "zbrodni". Pan w czerwonym czeka na przyjazd policji która ch*ja temu małemu gnojowi zrobi bo jest dzieckiem i pewnie mała szkodliwość czynu. Kumpel opowiadał że te ch*je jak piją i coś rozpie**alają to mają pretensje do policji że przecież w barze im piwo sprzedawali i to dlatego.

Ta nacja to rozwydrzone k***y, pijaki, lenie oczywiście wszyscy nietykalni.

Aha. Nie k***a nie byłem w UK, a jeśli się w czymś pomyliłem to proszę poprawić bez zbędnego napinania.

Z resztą kolega wyżej NieLubjeLudzji świetnie podsumował.

Sztrucla

2015-11-25, 12:47
Pewnie coś ukradł mały zbir . W Anglii jest tak , że za kradzież można dostać penisem po dupie , jak widać ten młody człowiek jest świadomy konsekwencji

~Sol

2015-11-25, 12:51
I tak się kończy bezstresowe wychowanie. Uprzedzając falę głupich komentarzy- nikt się nade mną nie znęcał bo miał gorszy dzień w pracy itp. Ale jak się pamiętało ból dupy po solidnym klapsie, to się wiedziało co wolno, a co nie...

Maxi96

2015-11-25, 12:58
SolAngelica napisał/a:

I tak się kończy bezstresowe wychowanie. Uprzedzając falę głupich komentarzy- nikt się nade mną nie znęcał bo miał gorszy dzień w pracy itp. Ale jak się pamiętało ból dupy po solidnym klapsie, to się wiedziało co wolno, a co nie...

Ja nigdy nie dostałem pasem po dupie ani nikt z rodziny na mnie nie krzyczał, bo wiedziałem co jest złe a co dobre...

k***a nie rozumiałem innych dzieciaków rodzice im mówili nie to nie a te dalej swoje, banda debili.