18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brytyjska skarbówka

szpon2 • 2016-10-25, 22:06
Brytyjska skarbówka zwróciła podatnikowi do korekty deklarację podatkową, w której w rubryce „Osoby pozostające na utrzymaniu” wpisał: „2,1 mln nielegalnych imigrantów, 1,1 mln narkomanów, 4,4 mln bezrobotnych, 0,9 mln więźniów oraz 650 idiotów w parlamencie i europarlamencie”.
Obywatel odpisał krótko: „A o kim zapomniałem?”.

mygyry

2016-10-25, 22:08
O tych z drogówki :amused:

Black-Sheep

2016-10-25, 23:56
Zapomniał o milionerach i wielkim biznesie żyjącym z zagarniania efektów pracy pracowników, to jest prawdziwy rak, a nie paru polaków na zasiłku. :roll:

voidinfinity

2016-10-26, 02:35
Pytanie - jakiej narodowości był podatnik? :amused:

W............R.

2016-10-26, 02:52
Zrobię tak w tym roku, tylko może ktoś ułatwi mi zadanie i poda aktualne dane?

eligurf

2016-10-26, 08:35
Dobre, nawet jeśli fake.

Zielsko

2016-10-26, 09:53
Black-Sheep masz racje, bo każdy milioner to złodziej ...

R41NM4N

2016-10-26, 11:12
@up
Nie przejmuj się, żal mu dupe ściska, że ch*ja w życiu osiągnął.

fabiothethird

2016-10-26, 12:19
Ja też mam ciekawostkę i autentyk - jestem radnym w swojej gminie, więc muszę składać oświadczenia majątkowe. Skarbówka wskazała mi jako błąd - brak wskazania majątku pochodzącego ze wspólnoty małżeńskiej. Co w tym dziwnego? No to, że ja jestem kawalerem, a ślub mamy zaplanowany dopiero na przyszły rok :D

radek225

2016-10-26, 14:37
A co z rodzinką kórewską, !FU! Królewską, która żyje za darmo w luksusach na koszt podatników? Przecież oni nic nie robią. Królowa Elka tylko podróżojepo świecie, ściska łapki prezydentom, premierom, zmienia kapelusze i nie ma ŻADNEJ władzy ani nic do powiedzenia. Faktyczną władzę w UK ma premier i parlament. Rodzinka królewska tylko opływa w luksusach, nic nie robi, tylko gra w golfa i wozi się limuzynami. Media w całej Anglii spuszczają się tylko nad księżną Kate, jakiej to ona k***a kiecki nie założyła i co zrobił następca tronu. Czy w Polsce potomkowie królów mają jakiekolwiek przywileje? Żadne. Powinni się zastanowić i podjąć decyzję - albo monarchia albo parlament i wyj***ć albo jedno albo drugie, bo z mojej perspektywy monarchia to tylko zbędny wydatek i obciążąnie budżetu państwa.

freeszpak

2016-10-26, 17:29
Black-Sheep napisał/a:

Zapomniał o milionerach i wielkim biznesie żyjącym z zagarniania efektów pracy pracowników, to jest prawdziwy rak, a nie paru polaków na zasiłku. :roll:



ty jesteś rakiem