18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TT4

2017-03-07, 03:35
Rurczak... równie niebezpieczny dla... no właśnie. Najpierw atakuje układ nerwowy potem gdy już są zauważalne objawy jest już za późno.

saves

2017-03-07, 06:57
To kolejna nowa choroba cywilizacyjna. Choć najgorsza i tak jest ta, która wykręca mordę do "dziubka" podczas robienia zdjęć. Że nie wspomnę o nerwicy natręctw, polegającej na wystawianiu zadu do lustra i cykaniu jej fotek.

~Velture

2017-03-07, 08:54
Najgorsze jest to, że one autentycznie myślą, że to jest seksowne i faceci na to lecą.
Żadna z tych p*zd nie pomyśli nawet przez ułamek sekundy, że to podobanie się facetom sprowadza się do bardzo prostego mechanizmu:
Facet jak ma ochotę wyrwać jakąś dupę na pojedynczy numerek to nie leci i nie wyrywa najlepszych sztuk bo to szkoda czasu i zachodu a efekt nie jest gwarantowany. Facet na pojedynczy numerek wybiera laskę która wygląda na najłatwiejszą i najmniejszym kosztem można ją zaciągnąć do łóżka.

One autentycznie nie zdają sobie z tego sprawy.

Sejons

2017-03-07, 15:36
Jak dla mnie Brwiak i Debilizm to to samo ...

PabloEskobar

2017-03-07, 15:40
Cytat:

One autentycznie nie zdają sobie z tego sprawy.



Cii ! Niektóre nawet potrafią czytać, także nie utrudniaj ludziom roboty :szczerbaty:

KJP678

2017-03-07, 16:00
Velture napisał/a:


One autentycznie nie zdają sobie z tego sprawy.



Może właśnie zdają sobie z tego sprawę i lubią się k***ić? Syfu między nogami musi mieć to od cholery, ale skoro jest zapotrzebowanie to co zrobić :roll: Zresztą, kto zagląda na harda ten wie, że wszystko można wyr*chać, brwiaki to pikuś. Stare, grube, murzynki, bleee... ręka przy tym to mniejsze zło :ok:

waloos

2017-03-07, 16:10
Pomysł dobry, ale realizacja słaba. Gdyby to zrobił ktoś kto faktycznie potrafi kręcić takie spoty, potrafi zadbać o dźwięk i przede wszystkim potrafi ogarnąć aktorów którzy wypadli sztucznie.

Szkoda, bo mógłby z tego powstać naprawdę fajny spocik jadący po tych wszystkich paniusiach :)

Belweder

2017-03-07, 16:50
waloos napisał/a:

Pomysł dobry, ale realizacja słaba. Gdyby to zrobił ktoś kto faktycznie potrafi kręcić takie spoty, potrafi zadbać o dźwięk i przede wszystkim potrafi ogarnąć aktorów którzy wypadli sztucznie.

Szkoda, bo mógłby z tego powstać naprawdę fajny spocik jadący po tych wszystkich paniusiach :)



No dokładnie. Powinien ktoś "ukraść pomysł" i zrobić to trochę lepiej :-P Powinni jeszcze podać co powoduje tą ciężką chorobę jaką jest brwiak... Obniżony poziom IQ, wysokie ego, brak gustu, lub nawet niepozorne rzeczy jak np bycie prawilną Karyną... :amused:

b0r000

2017-03-07, 16:54
Mało rzeczy to powoduje ale widok "brwiaka" ma twarzy dziewczyny wywołuje u mnie odruchy wymiotne

pi...........ja

2017-03-07, 18:23
Wyrwij sobie brwi, żeby potem narysować sobie brwi albo nawet mono brew. Idiotyzm.

vl...........00

2017-03-07, 18:54
Miałem na roku taką laske co zamiast brwi miała 2 pasy startowe. Samoloty nad nią kołowały bo myśleli że to Okęcie.

WoblerPN

2017-03-07, 18:55
Jak się bawić to się bawić brwi wyj***ć kreski wstawić :P

PanAndrzej666

2017-03-07, 19:58
haha no niektóry wyglądają jakby te brwi malowały pastą do butów

.Piotrek

2017-03-07, 23:16
No tak, geste brwi to gaz na przestrzal. W sumie by sie zgadzalo, za takimi brwiami mozgu nie ma to i czaszka ulega atrofii :D