18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudny Harry - Winda

razor7 • 2011-01-17, 19:54
Zajebista scena z filmu Nagłe zderzenie:



Tłumaczenie (w pewnym sensie):

Zdenerwowany Clint po procesie, w którym uniewinniono oskarżonego, gdyż Clint nielegalnie zdobył dowód jedzie windą razem z byłym oskarżonym. Ten się niego nabija, żeby próbował dalej. Clint mu odpowiada:
- Posłuchaj dupku. Znaczysz dla mnie tyle co psie gówno. Rozumiesz? A z psim gównem można zrobić wiele rzeczy. Można je wyrzucić. Można je zdeptać. But będzie brudny, ale czasem warto. Więc lepiej uważaj.

awaria666

2011-01-17, 20:54
Co Wam powiem, to Wam powiem, a jak mówię, to wiem: stare filmy miały klimat. I ch*j. Poszło i nie wróci...

chybeck

2011-01-17, 21:21
@up
co racja to racja, nie ma już filmów, które prezentowałyby klasę brudnego harry'ego, pierwszych szklanych pułapek, godfellas, człowieka z blizną i wiele innych tytułów. wielka szkoda. rzygać mi się chce, jak widzę teraz avatara, zmierzch i inne filmy dla pedałów i innych emosów.

xqvz

2011-01-17, 23:33
k***a ale to się dzieje na wszelakich gruntach. O grach komputerowych i muzyce można dokładnie to samo powiedzieć. Wszystko jest nastawione tylko na sprzedaż i zarobek, serwują nam ładnie zapakowane, wyreklamowane gówno : ( Sam już nieraz nie wiem czy tak się dzieje dlatego, że oni z nas robią debilów czy po prostu spełniają potrzeby debilnego społeczeństwa :D

zodiacr

2011-01-18, 00:23
@up dokładnie tak jak mówisz ... kiedyś był Dirty Harry, teraz jest też jest Harry, z tym, że Potter ...

omgomgomgomg

2011-01-18, 01:45
a ja myslalem ze ta babka z anim dostanie z łokcia :<

Twój Stary

2011-01-18, 01:49
to samo beda mowily gimusy za 10 lat, ze juz nie ma takich filmow jak kiedys. hary poter to bylo cos, a zmierzch? te wampiry to wymiataly. Nawet k***a nie ogladalem tego j***nego zmierzchu ale domyslam sie ze to straszna lipa musi byc. jakis pedal wampir co sie zakochal i nie umie sie pogodzic ze swoja natura czy cos w tym stylu. Ogladalem za to wywiad z wampirem. To byl film. Ale na nim sie wychowalem. A malolaty sie wychowuja na zmierzchu. I jak za 10 lat zrobia film pod tytulem "Wampirki lubia rh+" to bedzie to samo pie**olenie fanow zmierzchu ktore ja uskuteczniam w tej chwili.

Kastrator

2011-01-18, 07:12
Ja tam zmierzch oglądałem 2 razy... raz do połowy bo usnąłem i drugi raz od połowy. Udało się nie usnąć... @UP- nie masz czego żałować...

awaria666

2011-01-18, 08:07
Twój Stary napisał/a:

to samo beda mowily gimusy za 10 lat, ze juz nie ma takich filmow jak kiedys.


Trochę racji jest, ale zwróć uwagę, że gimbus czasem zerknie na Ojca Chrzestnego, Harrego czy inne starocie i powie: "k***a, wyczesane." Ja tak o nowych filmach z rzadka mówię i tu jest różnica. Podobnie z muzyką czy wspomnianymi grami. Cały świat zachwyca się Starcraftem 2, bo zacny jest, ale to w zasadzie jedynka w ładnym opakowaniu, czyli nic nowego nie wprowadzono, a młodym się podoba to, co starszym naście lat temu. Ergo: to nasz gust jest najzajebistszy i tylko my wiemy, co jest dobre ;-) .

Sebeq91

2011-01-18, 08:46
A ja wam powiem, że gadacie, że tylko stare filmy są dobre. Za 20 czy 30 lat będziecie wspominać dzisiejsze filmy i mówić: "taaa kiedyś to robili filmy a nie to co teraz".

Gwizd

2011-01-18, 10:24
@razor7 widzę że pracujesz przy tłumaczeniu filmów kinowych, a wiesz po czym to poznałem? po tym że twoje i kinowe są równie nieprecyzyjne -> gówno warte

suiCid3R

2011-01-18, 11:28
@up up up up up up

"Każde pokolenie ma własny czas
Każde pokolenie chce zmienić świat
Każde pokolenie odejdzie w cień
A nasze nie"
:D

grek

2011-01-18, 14:10
@razor 7, kiepsko ci to tłumaczenie wyszło, jest to wyśmienity kawałek filmu wiec zasługuje na trochę lepsze tłumaczenie:

"Sluchaj śmieciu, dla mnie jesteś niczym innym a psim gównem, rozumiesz? Wiele rzeczy moze sie przydażyc psiemu gównu. Może zostać zdrapane szpadlem z powierzchni ziemi, może wyschnąc i zostać rozwiane przez wiatr albo można w nie wdepnąc i rozgnieść. Wiec posłuchaj mojej rady i uważaj gdzie cie pies sra."

nie lepiej? ;)

razor7

2011-01-18, 17:42
grek napisał/a:

@razor 7, kiepsko ci to tłumaczenie wyszło, jest to wyśmienity kawałek filmu wiec zasługuje na trochę lepsze tłumaczenie:

"Sluchaj śmieciu, dla mnie jesteś niczym innym a psim gównem, rozumiesz? Wiele rzeczy moze sie przydażyc psiemu gównu. Może zostać zdrapane szpadlem z powierzchni ziemi, może wyschnąc i zostać rozwiane przez wiatr albo można w nie wdepnąc i rozgnieść. Wiec posłuchaj mojej rady i uważaj gdzie cie pies sra."

nie lepiej? ;)



Gwizd napisał/a:

@razor7 widzę że pracujesz przy tłumaczeniu filmów kinowych, a wiesz po czym to poznałem? po tym że twoje i kinowe są równie nieprecyzyjne -> gówno warte



http://www.eastwood.stopklatka.pl/gadki.html

"Haters gonna hate" ;*

grek

2011-01-18, 21:48
:homer:

@razor7, niedość że jesteś zagłupi i nie jesteś w stanie przetłumaczyć to w dodatku głupio upierasz się przy swoim w oparciu o nędzne tłumaczenie kretynów takich jak ty! Właśnie przejrzałem ową stronę i 90% "przetłumaczonych" tekstów nie jest zgodna z oryginałem! To nie jest hejting, to poprawianie cudzego partactwa kmiocie! A teraz marsz do księgarni po słownik angielsko-polski bo nawet nie potrafisz w necie znaleźć dobrego, wiarygodnego tłumaczenia!

:idzwch*j: