18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń domowej roboty prosto z Rosji

DarkBolo • 2012-08-28, 10:39
Poniżej znajdziecie kilka zdjęć przedstawiających bronie wykonane domowym sposobem.
Wszystkie eksponaty są w pełni sprawne.





Reszta w komentarzach.

idiota2454521122121232332

2012-08-28, 14:25
etinos
myślisz że nie czytałem? :)
założyć firme płacić podstawową wypłatę co miesiąc do zusu?
I albo wyjdzie biznes albo nie? Jak wyjdzie to brawo a jak nie to naprawde wieszać się na latarni.

0statniSprawiedliwy

2012-08-28, 14:28
Fullmoon napisał/a:



to samo miałem napisać :-)



I kto tu szybciej myśli? ;)

phobox2

2012-08-28, 14:32
idostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.

pożycz stówe

Skora2

2012-08-28, 14:33
idiota2454521122121232332 napisał/a:

gratuluje skora2 - mam Ci zrobić zdjęcie?
skońćzyłem Logistyke. Jetsem inżynierem. tu k***a od roku szukam i nic. pewnie czas opuścić ten ch*jowy kraj



Zapraszam na zachód pracy bedziesz miał tutaj dużo a jeżeli już jesteś inżynierem to napewno znajdziesz;)
Zachód w sensie zachodnią Polskę. Brakuje tutaj troche inżynierów i zazwyczaj brani są od ręki...

azerbejdzanification

2012-08-28, 14:40
idiota2454521122121232332 napisał/a:

fajna ta broń ale tak mnie to wk***ia wszystko ze chyba zaraz pójdę i zrobię taka sama i strzele sobie w łeb !!!!
przecież w tym zj***nym kraju nie da rady nic zrobić, dostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.
co ja mam z tym zrobić? k***a ? flaszkę kupić i się na.j***ć czy co k***a mać? tylko nie mówcie że grama trawy bo k***a tu nagle też 100% użytkowników palacze maryśki a pewnie k***a połowa z was nawet lufki nie widziała!
dlaczego ten premier tak pie**oli? przecież k***a zróbmy bunt jakiś rozk***my to dziadostwo raz na zawsze... ja pie**ole.
mam nadzieje że będzie ten zj***ny koniec świata bo mam dość tego zaszczanego gówna.
wypie**alać nawet mnie nie wk***iać



Qrwa mać powiedz kiedy ciśniesz rozpie**olić to dziadostwo cisnę z tobą!!

miedziak

2012-08-28, 14:41
idioto, jak skończyłeś logistykę, to zrób jeszcze prawo jazdy na ciężarówkę i zacznij się zajmować logistyką w praktyce. Z tego co wiem to naprawdę dobra pensja, świat można zwiedzić, zajeżdżać ludziom drogę, r*chać tirówy(to opcja dla odważnych) i ogólnie niezła sprawa. tu masz mniej więcej ile cię to będzie kosztować http://tiry.arbiter.pl/galeria/prawo.jazdy.CE , wiem trochę trzeba zainwestować, ale no cóż zwróci się, poza tym sam sobie takie studia z tym związane wybrałeś :D

czaku.krk

2012-08-28, 14:44
@Roszp
Ja tam za kolnierz nie wylewalem na studiach :)

a tak na marginesie to dotknalas przypadkiem problemu jakosci ksztalcenia na studiach ktory sam w sobie jest niezla patologia. Raczej watpie ze sie cos zmienilo odkad sam studiowalem.

@idiota_iles tam iles

Powiem Ci tylko jedno i konczmy ten temat:
Jak zapytalem kiedys rodzicow czy dostane kieszonkowe to mi odpowiedzieli "chcesz pieniadze? To idz sobie zarob". Wtedy mnie to strasznie denerwowalo a teraz im dziekuje za to ze nie jestem jednym z tych "roszczeniowcow" co to uwazaja ze ma dostawac minimum 3000 netto bo on przeciez jest nie wiadomo jaki inzynier. Jakbys byl dobry w tym co robisz to bys nie mial problemu ze znalezieniem pracy.
I tak na koniec:
Ty po prostu byłeś za dobry do tej roboty

Zupelnie jak w tym dialogu
Kuba: Skąd ty tyle tego masz?
Siwy: Pracowałem w rozlewni jogurtów, jak mnie wywalili, to powiedzieli, żebym sobie je zabrał.
Witek: Ty po prostu byłeś za dobry do tej roboty.
Siwy: To nie to, waliłem gruchę do głównego zbiornika.

Marshal

2012-08-28, 14:46
Chyba podobny temat juz kiedys byl.
I przedstawial bron wykonana i wykorzystywana w Czeczeni, i jakos te wszystkie sa dosc podobne do tamtych :P

GenerousVitttake

2012-08-28, 14:48
idiota2454521122121232332 napisał/a:

fajna ta broń ale tak mnie to wk***ia wszystko ze chyba zaraz pójdę i zrobię taka sama i strzele sobie w łeb !!!!
przecież w tym zj***nym kraju nie da rady nic zrobić, dostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.
co ja mam z tym zrobić? k***a ? flaszkę kupić i się na.j***ć czy co k***a mać? tylko nie mówcie że grama trawy bo k***a tu nagle też 100% użytkowników palacze maryśki a pewnie k***a połowa z was nawet lufki nie widziała!
dlaczego ten premier tak pie**oli? przecież k***a zróbmy bunt jakiś rozk***my to dziadostwo raz na zawsze... ja pie**ole.
mam nadzieje że będzie ten zj***ny koniec świata bo mam dość tego zaszczanego gówna.
wypie**alać nawet mnie nie wk***iać



Nie rozumiem, a czy z ręką na sercu możesz mi napisać, że masz UMIEJĘTNOŚCI, aby zarobić na jakąś firmę ok. 5 tys. zł tak aby ona wypłaciła ci z tego jakieś 60 % (czyli 3 tys.) ? Jeśli tak, to nie wiem w czym problem. Każdy prywaciarz zatrudni cię tak żebyś na niego zarabiał. Jeżeli jednak nic konkretnego nie potrafisz, to sorry ale musisz robić za najniższą krajową.

gosucherry

2012-08-28, 14:52
idiota2454521122121232332 napisał/a:

fajna ta broń ale tak mnie to wk***ia wszystko ze chyba zaraz pójdę i zrobię taka sama i strzele sobie w łeb !!!!
przecież w tym zj***nym kraju nie da rady nic zrobić, dostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.
co ja mam z tym zrobić? k***a ? flaszkę kupić i się na.j***ć czy co k***a mać? tylko nie mówcie że grama trawy bo k***a tu nagle też 100% użytkowników palacze maryśki a pewnie k***a połowa z was nawet lufki nie widziała!
dlaczego ten premier tak pie**oli? przecież k***a zróbmy bunt jakiś rozk***my to dziadostwo raz na zawsze... ja pie**ole.
mam nadzieje że będzie ten zj***ny koniec świata bo mam dość tego zaszczanego gówna.
wypie**alać nawet mnie nie wk***iać



Powiem krótko, nie miej żalu do "państwa"/"systemu" za to że okres twojej edukacji spędziłeś na biernej wegetacji przed tv / zbieraniem kapsli od piwa. Dostajesz tyle ile twoja praca jest warta. A że twoja praca jest gówno warta, to i pracodawca sra ci na rękę.

Skora2

2012-08-28, 15:00
czaku.krk napisał/a:



Powiem Ci tylko jedno i konczmy ten temat:
Jak zapytalem kiedys rodzicow czy dostane kieszonkowe to mi odpowiedzieli "chcesz pieniadze? To idz sobie zarob". Wtedy mnie to strasznie denerwowalo a teraz im dziekuje za to ze nie jestem jednym z tych "roszczeniowcow" co to uwazaja ze ma dostawac minimum 3000 netto bo on przeciez jest nie wiadomo jaki inzynier. Jakbys byl dobry w tym co robisz to bys nie mial problemu ze znalezieniem pracy.



Tak śledze ten temat, czytam i stwierdzam, że to chyba jest sedno sprawy. Moi rodzice mają takie samo podejście. Od 13 roku życia ciągałem się gdzieś do kopania rowów rozbiórek czyszczenia czegoś malowania płotów u innych ludzi. Jakoś nic mi w tym nie ujmowało, że chodziłem i pytałem a mój starszy czarną beemką jeździł... Dorobił się to ma... i tak od fuszki do fuszki od pracy do pracy gdzie nie spytam to robotę mam bo nie odpie**alałem fuszerki i każdy gdzies tam mnie poleci. Na wakacje o rodziców nie biore właśnie od 13 roku życia, a też ich odciążam bo się za to siano ubiorę i coś kupie. Jak na razie na studia mi dają, ale też powoli mam zamiar to ukracać bo "bozia rączki dała" a szczerze powiedziawszy na studiach ma się dużo czasu... Szczerze powiedziawszy po inżynierze pracować za 1200 zl to smiech na sali, no ale może bedzie lepiej w przyszłości;)

miedziak

2012-08-28, 15:08
Swoją drogą nie zapominajcie ile pracodawca i wy musicie płacić państwu.

kupsztalll

2012-08-28, 15:08
Jeżeli już narzekać na kraj w którym żyjemy to wypada podać konkretne powody złego stanu rzeczy:
-Wysokie koszty pracy (płacąc pracownikowi 3000 netto kosztuje to przedsiębiorcę ok 5000) a on też musi zarobić
-kiepski poziom edukacji w szkołach średnich, nie ma tam osób które wskażą młodemu zbuntowanemu człowiekowi dobrą ścieżkę zawodową
-brak szkół zawodowych, dziś niejednokrotnie ktoś kto ma fach w ręku zarobi więcej niż specjalista od ch*j wie czego.
-zmienność rynku, prosty przykład kierunek geodezja. 5 lat temu dobre perspektywy pracy, dziś po 5 latach studiów problem ze znalezieniem jej w tym zawodzie i co najlepsze jest to dzisiaj najbardziej oblegany kierunek studiów.

Teraz ode mnie: Przeszło 20 lat temu przeszliśmy w gospodarkę wolnorynkową i dziwi mnie to, że ludzie wychowani już w tym ustroju mają pretensje o swój stan finansowy do kogokolwiek innego niż oni sami

over

qbishon

2012-08-28, 15:10
Zarejestrowałem się na tej stronie tylko dlatego ze mocno zirytował mnie komentarz Pana idioty!
Przestań zwalać winę na kraj / państwo. To takie typowo polskie żeby widzieć w swojej nieudolności winę państwa. Umiesz liczyć, licz na siebie. Skoro jesteś już taki wykształcony i zmęczony życiem to zapewne wiesz ze nikt Ci nie da nic za darmo. Nie wierze w to ze nie ma pracy. Jak Ci się nie podoba praca dla kogoś to nikt ci nie broni rozkręcić własny biznes. Koszty są naprawdę nie wielkie, ale wtedy jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Nie ma znaczenia kto jest teraz u władzy. Jestem w 100% pewien ze gdyby rządził teraz PIS czy każda inna formacja sytuacja w Polsce wyglądałaby tak samo.

JarekJUHC

2012-08-28, 15:17
Idiota jak będziesz chciał się zaj***ć to włącz kamerke;) bedzie materiał na harda ;p
a tak serio to masz w 100% racje.