18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brat sadol

Cy...........el • 2014-01-06, 20:57
i pistolet na kulki :mrgreen:

3cytrynki

2014-01-07, 01:16
powinna mu to rozk***ic podczas jego pobytu poza domem

Shaggy93

2014-01-07, 02:16
każdego kogo cieszy płacz takiego dziecka powinni powiesić... i nie pie**olcie, że to jest sadistic bo są pewne granice, a jedną z nich jest znęcanie się nad dziećmi. zamiast piwa kotwica w plecy i sto h*jów w dupsko :)

PoMaluchu

2014-01-07, 12:47
ameryka też się sypie, to osobny rozdział
bil klinton palił trawę ale sie nie zaciągał... Kazior

cocaine.animals

2014-01-07, 15:13
Jakbym był ich starym i bym to zobaczył to by się synuś zdziwił :P

Legendowsky

2014-01-07, 15:54
Dodatkowo strzelał kulkami z metalu :mrgreen:

Ty...........ta

2014-01-07, 16:30
@up all wypowiadający się o asg
Dobra mistrzowie, a więc jest to PDW od WE
http://gunfire.pl/product-pol-1152195811-Replika-broni-klasy-PDW-WE.html
Z tego co jest napisane w specyfikacjach ma ok 390 fps czyli ok 110 m/s, ale nadal jest to replika zasilana na Green gaz lub co2 (widać efekt blow-back) więc ma rozrzut fps, chodz nie zawsze, ale WE to z reguły gówno zwłaszcza ich PDW jeśli nie włożymy do niego części które są 2 razy droższe niż sam a replika. 400 fps z takiego bliska to raczej ciągnie tym bardziej, że jest mała więc wiecie... dzieci inaczej to odczują niż normalny nastolatek....

Pozdrawiam wszystkich powyżej pie**olących :*

DmNQ

2014-01-07, 18:09
MudPie napisał/a:





Liceum kończy się w wieku 18 lat bambusie, dla mnie 2 lata to dużo.
no chyba ,że ktoś ma taki talent jak ty i kibluje w którejś klasie ;)

SedziA

2014-01-07, 18:16
@jankes360
Nie miał kolega racji, bo żadna replika do ASG nie posiada prędkości wylotowe 200m/s. Najmocniejsze dostępne karabiny snajperskie, które kosztują dobre kilka tysięcy mają maks 170m/s. To co jest pokazane na filmiku napewno nie ma więcej niż 120. Nie mniej jednak boli kurewstwo ostro

303

2014-01-07, 20:16
Jakiś pie**olony debil, ja za same celowanie w siostrę pewnie dostał bym po ryju, ale jak gówno się dobierze do ''broni'' i poczuje władzę absolutną to tak się to kończy, dlatego strażniki wiejskie chcą broń żeby ludzie się ich bali, j***na p*zda bez tej pseudo pukaweczki pewnie by dostał w p*zdę od siostry, k***a nienawidzę jak debil ma broń lub jej substytut.

protos

2014-01-07, 23:24
A potem bierze pistolet starego na ostrą idzie do szkoły i strzela do wszystkiego co się rusza zapominając że jak trafi to już się nie będzie ruszać.

ch...........ie

2014-01-08, 01:39
jakbyście jeszcze ludzie zrozumieli co mówił.. dziewczynkę przyłapał jak tańczyła tak jak to w zwyczaju mają k***y, a to nie jest raczej coś co się powinno akceptować u siostry ;)

wg mnie dobrze zrobił koleś i jak ja będę miała córkę to też tego nie będę tolerować

MudPie

2014-01-08, 02:24
ale są inne sposoby karania skuteczniejsze niż siła fizyczna i znęcanie się. Takie strzelanie z pistoletu to jest zapobieganie robieniu czegoś złego przez dziecko bólem fizycznym i strachem. Z pewnością niekiedy jest to najlogiczniejsza metoda, bo dziecko zbyt pewne siebie w ogóle nie będzie się słuchało i trzeba je zgnoić, ale powinno się to stosować w ostateczności kiedy inne próby zawiodą. I na pewno zdarzy się taka sytuacja że zawiodą.. i wtedy jest to konieczne i nie zrobienie tego przyniesie szkody.
Wiele ludzi teraz robi błąd przez bez stresowe wychowanie gdzie w żadnych wypadku żadnego stresu u dziecka i nie wolno dotknąć.. Jest to złe, bo czasami trzeba.. Sztuką jest znaleźć tą równowagę w formach karania. A w większości jedni przesadzają w jedną a inni w drugą stronę.

iwantms

2022-07-23, 04:07
Za parę lat odjebie całą rodzinę z prawdziwego