18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braniewo: pozostawione na torach wagony uciekły 10 km

Centurion • 2007-10-04, 19:48
Cytat:

Warmińsko-mazurska policja wyjaśnia, kto jest odpowiedzialny za niezabezpieczenie towarowego składu, który sam przejechał 10 km między stacjami Chruściel i Braniewo. Połowa składu wykoleiła się - poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek.

Do zdarzenia doszło po południu na szlaku Chruściel-Braniewo. Odczepiony od lokomotywy i niezabezpieczony skład 10 wagonów towarowych ruszył ze stacji i zaczął staczać się w kierunku Braniewa.

Kolejarze bezskutecznie próbowali zatrzymać wagony i w ślad za nimi wysłali lokomotywę, która dawała sygnały ostrzegawcze na przejazdach kolejowych.

Dyżurny PKP z Chruściela poinformował o zjechaniu wagonów dyżurnego ruchu z Braniewa, który zamknął przejazd kolejowy i skierował skład na boczny tor. Tam sześć z 10 wagonów wykoleiło się.

Według policji, dyżurny oficer o incydencie dowiedział się nie od pracowników kolei, tylko z radia.

Pracownicy odpowiedzialni za zabezpieczenie składu - dwóch maszynistów, manewrowy i ustawiacz - zostali poddani przez policjantów badaniu na zawartość alkoholu. Jeden z nich - ustawiacz - miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozostali byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić czy pędzący bez nadzoru skład spowodował zagrożenie w ruchu i czy doszło do nieumyślnego sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia zdrowia wielu osób lub mienia w wielkich rozmiarach. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. (bart)



Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9265607,wiadomosc.html?ticaid=1494b

BueR_MadasS

2009-06-29, 19:17
jesli dobrze rozumuje to to jest ten historyczny piewszy temat na sadisticu ... dziewiczy :)

si...........nt

2009-06-29, 19:23
0,3 promilaa???? i ze on byl pijany??dobre sobie

OL3K

2009-06-29, 19:32
BueR_MadasS napisał/a:

jesli dobrze rozumuje to to jest ten historyczny piewszy temat na sadisticu ... dziewiczy :)


Pierwszy post Centa czyli całkiem możliwe :)

Centurion

2009-06-29, 19:55
Pierwszy był regulamin ale się niechcący skasował i od tej porty go nie ma :P

Torghal

2010-09-27, 18:19
A ja już tyle szukałem tego post ID: 1 ;<

.:...........:.

2010-09-27, 20:44
Nie uważasz, że czasem fajnie coś odświeżyć?

Centurion

2010-09-27, 21:03
Postem nr 1 był bodajże regulamin który się potem przypadkowo skasował

~Angel

2012-08-15, 20:00
:roll:

chyba coś ci się popie**oliło bo to ten sam temat :krejzi:

taziu

2012-10-23, 23:26
<kopu kopu>

Proszę Admina o przywrócenie filtrowania tematów po czasie napisania, bo ostatnio same archeologiczne wykopki --.

maciekawski

2012-12-05, 19:50
Cytat:

Połowa składu wykoleiła się - poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek.


Cytat:

Dyżurny PKP z Chruściela poinformował o zjechaniu wagonów dyżurnego ruchu z Braniewa, który zamknął przejazd kolejowy i skierował skład na boczny tor. Tam sześć z 10 wagonów wykoleiło się.


Jak ja kocham polskie serwisy informacyjne :roll:

herbalix

2013-02-09, 19:20
to ja się pytam: na ch*j w takim razie lokomotywy?

lhcneutron

2016-05-26, 22:31
Czujesz hakerem sie, sprawdz kim jestem.