18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bone deth,... duże predkosci , duże skoki i duże gleby

acidpussy • 2013-05-26, 23:22
zajebiste filmiki , i goscie ktorym lamanie kosci nie przeszkadza :dead: (akcja do okolo 1 minuty chociaz warto zobaczyc poczatek)

:lodowka:

boszlu

2013-05-26, 23:37
Polecam również obejrzenie filmu Alexa Liiva i jego skoku ze schodów, podobno leżał po tym w śpiączce przez 2 miesiące, przynajmniej tak słyszałem ;-)



a no i czekam na teksty w stylu że tylko p*zdy jeżdżą na bmxie albo tekst "co to za rower z trzema pedałami", Ci riderzy mają większe jaja niż większość sadoli więc nie leczcie tu kompleksów. I oczywiście mają zajawke i lepsze rzeczy do roboty niż walenie gruchy do babek z ku*asem (choć nie twierdze że to źle) :-D

acidpussy

2013-05-26, 23:52
boszlu napisał/a:

Polecam również obejrzenie filmu Alexa Liiva i jego skoku ze schodów, podobno leżał po tym w śpiączce przez 2 miesiące, przynajmniej tak słyszałem ;-)



a no i czekam na teksty w stylu że tylko p*zdy jeżdżą na bmxie albo tekst "co to za rower z trzema pedałami", Ci riderzy mają większe jaja niż większość sadoli więc nie leczcie tu kompleksów. I oczywiście mają zajawke i lepsze rzeczy do roboty niż walenie gruchy do babek z ku*asem (choć nie twierdze że to źle) :-D


dobrze powiedziane , ale trzeba samemu jezdzic zeby zrozumiec jaki to bol i jaka adrenalina, wiekszosc sadolow nigdy niedosiadla bmxa
(a tu ladny grind zebami)

Yanuha

2013-05-27, 00:06
jak sie wsluchac w wokal tego mumii to normalnie qrwa Magik

totek93

2013-05-27, 00:19
Też daję piwo, zawsze mnie wk***ia takie pie**olenie, że bmxy, deskorolki etc. to pedały, a prawda taka, że po takich glebach jakie dzieją się przed zlądowaniem tricku większość poleciałaby na prześwietlenie.
Ci ludzie próbują do skutku, bo taka pasja, i ch*j.

Re...........ms

2013-05-27, 01:05
dosiadałem bmxa i dalej twierdzę że dobry MTB przebija wsyzstko.. dobrym Mtb'kiem zrobisz wszystkie triki w każdym terenie a pojedź sobie xem do lasu :P oo Whistler piękny przykład.

andrewerty

2013-05-27, 07:35
panowie nie dalej jak wczoraj robiłem te same triki!!


murzynem cj'em w san andreas (:

ticorr

2013-05-27, 15:37
A na starość reumantyzm, poblokowane stawy, krzywe plecy.

Play stupid games, win stupid prizes.

acidpussy

2013-05-27, 21:16
ticorr napisał/a:

A na starość reumantyzm, poblokowane stawy, krzywe plecy.

Play stupid games, win stupid prizes.


czemu na starosc , mi juz po czterech latach zaczynaja wysiadac stawy
ale jazda jest tego warta :mrgreen:

forest1600

2013-05-27, 22:11
pedaly w rurkach, dziekuje za uwage, dobranoc

bzymek

2013-05-27, 23:40
3 filmik 1:30 jest cycek

JądroChaosu

2013-05-29, 10:24
Zajawka fajna, ale jakby mi któryś tak się w samochód wpakował to bym... No w sumie nie wiem, nie chciałoby mi się go gonić :)

@acidpussy - tak, warta - a potem będziesz mieć do siebie żal że przez swoje zabawy nie jesteś nawet w stanie nosić własnego dziecka na rękach (a wiem o czym piszę).
Wiem że dla niektórych to niepojęte, ale dzieciństwo nie trwa wiecznie, potem też jest życie i zgoła inne wartości. Fajnie byłoby to doświadczyć w dobrym zdrowiu :)

Zielsko

2013-05-29, 11:52
Wszystko spoko, tylko co im przeszkadza założenie kasku? Ja pie**ole, sport w sumie ekstremalny, a tu co? Bo lansik za mały jak sie ma kask? Niech od razu oddadza organy komuś kto bardziej szanuje życie.

zuku73

2013-05-29, 12:12
Piwko za punk rocka