18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Bohaterska policja zapobiegła pshestemstfom

Anty_Blanty • 2015-06-30, 01:17
Litewska policja zapobiegła ustawce polskich i rosyjskich kibiców.
Po krótce...
Chuligani Legii wraz ze swoimi zgodami (Zagłębie Sosnowiec i BKS Stal Bielsko Biała) ustawiają się kulturalnie, żeby się ponapie**alać gdzieś w lesie na Litwie. Ot tak po 250ciu sportowców ze spotowcami z rosyjskiego Spartaka Moskwa. I co się dzieje? Superowska policja z Polski zamiast zajmować się bandytami, gwałcicielami i złodziejami kontaktuje się z policją litewską i udaremniają zabawę chłopakom. I teraz moje pytanie do zapryszczonych sadoli, co całe życie spędzają przed monitorem komputera, a zawsze się wypowiadają na ten temat w stylu "do więzienia z tą chołotą!", "do gazu z kibolami!", "co to za patologia?! do gazu!"
Czy to nie jest miłe ze strony kiboli, że spotykają się gdzieś ch*j wie gdzie i walą się po mordach między sobą i nikt, kto tego nie chce na tym nie cierpi?

i najlepsze na koniec, co odnaleźli niezłomni funkcjonariusze TVNu :shock: http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,instrukcja-obslugi-kibolskiej-ustawki-swieze-telefony-male-stacje,172709.html

maderfakermen

2015-06-30, 01:20
jak zwykle pie**olone lewactwo wj***ło się między tryby, ch*j w ryj takim k***om.

Sov3reign

2015-06-30, 01:55
Maderfakermen napisał/a:

jak zwykle pie**olone lewactwo wj***ło się między tryby, ch*j w ryj takim k***om.


Może kibolom ch*j w ryj, bo jak k***a złamią debilowi rękę na tej ustawce, to ta k***a pojedzie do polskiego szpitala i będzie k***a leczona ZA NASZE PIENIĄDZE. Także nie pie**ol mi o wolności, lewactwie i nie rzucaj populistycznych hasełek - gdyby kibole mieli się napie**alać i zdychać w lasach, srałbym na nich rzadkim gównem. Dopóki pobici idą do szpitala i są leczeni za podatki uczciwych obywateli, nie zgadzam się na ich sp***olone ustawki, koniec tematu.

premium122

2015-06-30, 02:02
@up

Ci cali kibole to albo majqa robote i pojdzie z ich ubezpieczenia albo sa ubezpieczeni prywatnie wiec nie pie**ol bo z naszych pieniedzy to sie utrzymuje i leczy takich dajmy na to romow albo ukraincow z karta polaka.

Policja coraz czesciej robi to co medialne zamiast to co potrzebne.
I jak jacys studaje robia impreze o 3 w nocy na chacie przy mocy 140 decybeli to dzowniac na pały mi mowia ze nie ma wolnych radiowozow a w nocy na komisariacie jest tylko dyzurny to teraz juz wiem dlaczego.
Reszta seidzi na forach kibicowskich i szuka w pocie czola miejsca ustawek.

maderfakermen

2015-06-30, 02:11
Sov3reign napisał/a:



przestań się mazać dz**ko bez szkoły.

Sov3reign

2015-06-30, 02:12
premium122 napisał/a:

kibole ubezpieczeni prywatnie



Za pensję uciułaną na ogórkach w Holandii?

...

Skończyłem czytać twojego posta.

Maderfakermen napisał/a:



przestań się mazać dz**ko bez szkoły.



Boli dupka? :idzwch*j:

Anty_Blanty

2015-06-30, 02:28
@up

"Gardzę dziennikarskimi k***ami wpychającymi mikrofony prawie w twarz.
W momencie w którym osoba mówi wprost "Nie udzielę wywiadu, proszę zostawić mnie w spokoju" dziennikarz powinien mieć obowiązek zostawienia takiej osoby. Potem są skandale, że gwiazda napadła na dziennikarza, podczas gdy ten pie**olony paparazzi wpie**ala się gościowi w życie prywatne dla zasranego brukowca pokroju faktu."

teraz mam pytanko, czy ty przypadkiem nie masz schizofrenii ?

julianne09

2015-06-30, 02:40
Praca, prywatne ubezpieczenie? Uważasz że jeżeli ktoś ma stabilną, dobrze płatną pracę to ma czas jeździć po lasach żeby się po mordzie napie**alać?

premium122

2015-06-30, 02:47
Sov3reign napisał/a:



Za pensję uciułaną na ogórkach w Holandii?

...

Skończyłem czytać twojego posta.



Boli dupka? :idzwch*j:



Ty to widze taki spyciarz jestes:).
Jak ktos zbudowany to pewnie pracuje w ochronie albo na budowie:.
Ot taka uproszczona logika u ciebie, co misiu?

Widzialem troche roznych kiboli i mozna domniemywac z duzym prawdopodobienstwem, ze ci ktorzy maja ochote i srodki jezdzic gdzies do innego kraju sie w lesie ponapie**alac w zyciu finansowo tez sobie radza i na umowe zlecenie pracowac nie beda.Tym bardziej watpliwe aby warzywa u bauera zbierali jak im sumienie pewnie zadnego meczu nie pozwala opuscic.
Czesc z tych ludzi pewnie para sie i dzialanoscia nielegalna co nie zmienia faktu, ze ci raczej kolejki do lekarza rodzinnego nie zajma.

Po prostu roznie w zyciu jest.Ludzie po zawodowce ale z charakterem nierzadko maja firmy a ci z doktoratami bieduja za grosze.
Ale rozumiem, ze ty z rocznika `91 wychowany pod kloszem wiedze o zyciu czerpiesz z obserwacji tvn i swiecie sie oburzasz bo cala polska za twoje pieniadze korzysta z opieki medycznej.

Ale spoko, czytaj posty po naglowkach, przeciez ty juz wszystkie rozumy zjadles:).

Sov3reign

2015-06-30, 03:31
premium122 napisał/a:

Po prostu roznie w zyciu jest.Ludzie po zawodowce ale z charakterem nierzadko maja firmy a ci z doktoratami bieduja za grosze.



Powiedział, broniąc kiboli. Mam proste rozumowanie, wiesz?

Jeśli jeździsz na mecze swojej drużyny, kibicujesz im, wrzeszczysz ile sił w płucach oglądając te mecze, masz szaliki, koszulki - nie widzę problemu. Szanuję Twoją pasję i życzę Ci jak najlepiej.

W momencie w którym na ryju pojawia ci się piana, bo zobaczyłeś szalik drużyny przeciwnej, w momencie w którym podnosisz rękę na kibica innego klubu bądź co gorsza - na kogoś, kto na piłkę ma wyj***ne - jesteś dla mnie fanatykiem, śmieciem do utylizacji. Koniec polemiki.

Kibic - zjawisko dobre. Kibol, pseudokibic, jak tego nie nazwiecie - plaga.

TheByQ

2015-06-30, 04:07
@julianne09 A czemu nie?

BongMan

2015-06-30, 06:25
Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tak to niech się napie**alają i niech się nawet pozabijają. Dopóki nie cierpią na tym postronne osoby ani nie jest niszczone cudze mienie, to ch*j nam do tego.

premium122

2015-06-30, 08:58
Sov3reign napisał/a:



Powiedział, broniąc kiboli. Mam proste rozumowanie, wiesz?

Jeśli jeździsz na mecze swojej drużyny, kibicujesz im, wrzeszczysz ile sił w płucach oglądając te mecze, masz szaliki, koszulki - nie widzę problemu. Szanuję Twoją pasję i życzę Ci jak najlepiej.

W momencie w którym na ryju pojawia ci się piana, bo zobaczyłeś szalik drużyny przeciwnej, w momencie w którym podnosisz rękę na kibica innego klubu bądź co gorsza - na kogoś, kto na piłkę ma wyj***ne - jesteś dla mnie fanatykiem, śmieciem do utylizacji. Koniec polemiki.

Kibic - zjawisko dobre. Kibol, pseudokibic, jak tego nie nazwiecie - plaga.



Znow cos pomyliles.
Ja ich tam nie bronie ale nie znaczy, ze jestem kompletnym ignorantem.
Takie podejscie w zyciu sie nie sprawdza.

Ci ktorzy jezdza na takie ustawki to bojowka i genralnie z tego co widzialem sa to ludzie dosc zdycyplinowani i generalnie ogarnieci zyciowo.
Oni nie rozpieprzaja przedzialow w pociagach etc.Nie chodza po ulicach zaczepiajac bogu ducha winnych.

W wiekszosci maja swoje zdrowe zasady pt - ponapie**alac sie z konkretnym przeciwnikiem w ustalonym miejscu i czasie a przy tym nie robic zamieszania i nie zwracac na siebie uwagi.
Gdyby kibole zorganizowani byli w same bojowki to o burdach w pociagach i na stadionach bys nigdy nie uslyszal.

A ze sie tluka gdzies po lasach.Poj***ne hobby ale chyba lepiej niech robia to w miejscach ustronnych niz na ulicach.
Zyj i daj zyc innym zamiast toczyc piane.

Poza tym burdy na stadionach to sie skonczyly w latach 90.
Dzis raz kiedys dochodzi do jakis incydentow raz na pol roku.
Zdecydowanie rzadziej niz w angli,hiszpanii,niemczech,wloszech.
Ja wiem ze tvn i wyborcza jak tylko sie dowiedza ze ktos gdzies komus dal w morde to zaraz napisza ze to byl kibol,nawet jak meczu wtedy nie bylo ale chuuj.
A jesli ktos to byl to albo mial powod albo byl to zwykly pener.

I miej proste proste rozumowanie w koncu proste najlepsze.
Ale wlasne a nie tvenowskie czy michnikowskie.

bosslolkowy

2015-06-30, 11:10
Sam jestem kibicem, jeździłem na wyjazdy itd. Rozpie**alanie stadionów jest ch*jowe, rozpie**alanie miast, przystanków też, ale jak sobie idą do lasu pohasać to nie widzę w tym nic złego. Na własną odpowiedzialność.

Co do ubezpieczeń - jakby trenowali boks albo jeździli wyczynowo na rowerach to też by się połamać mogli.

Anty_Blanty

2015-06-30, 13:40
Problem tkwi w przekazie medialnym, który fałszuje rzeczywistość, wrzucając wszystkich do jednego wora, a ze stadionu robiąc piekło ziejące żywym ogniem ;)

Ostatnio spotkałem się z takim absurdem, że mało raka mózgu nie dostałem. Dawno niewidzianego znajomego spotkałem na mieście, szedł z synkiem za rękę. Od słowa do słowa rozmowa zeszła na temat meczów, kibicowania itd. I tu najlepsze!
"Mam iść z dzieckiem na stadion? Zwariowałeś?! Żeby się nam coś stało???"

nosz kurfa...

Właśnie takie zdanie o stadionach i kibicach mają ludzie, którzy na stadionie nie byli i tego nie poczuli na własnej skórze, tej atmosfery i emocji, ale za to równie emocjonalnie przyjmują tvnowski przekaz, który ze stadionów zrobił wylęgarnie bandytyzmu itd. Ale weź wytłumacz takiemu januszowi sprzed telewizora, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej...diametralnie inaczej. Jak ktoś jest głupi to łyka wszystko i to się nie zmieni. :roll: