18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BO TVN NIE PRZYJECHAŁ

Thee • 2013-09-08, 22:47
[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-09-09, 23:39 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6GZPk5TVClY

TVN, Polsat i inne stacje miały wyje*ane, to sam wziął sprawe w swoje ręce...

Ludzie, śmiech śmiechem, je*anie kóz je*aniem kóz ale my żyjemy w kur*a gorszej oborze niż Ci wszyscy kozoje*cy!

Zachęcam każdego z Was do obejrzenia tego materiału i kur*a na przyszłość pomyślcie o tym kiedy stawiacie X na wyborach.



:idzwch*j:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-09-09, 16:45 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6GZPk5TVClY

Zielonek92

2013-09-09, 00:32
Gościu dobrze gada ! Krótka piłka

imek

2013-09-09, 00:44
kardzil napisał/a:

..Mam nadzieję że doprowadzą do tego że winni tej decyzji polecą ze stanowisk, [...]



Vuaevo napisał/a:

... Mam nadzieję, że osiągnie to co zamierza, a mianowicie, włączą tą wodę jak najszybciej i wypie**olą w p*zdu wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni. Pozdrawiam.



Panowie.. nikt nie poleci.. to je polska. Ręka rękę myje.
Czas sp***alać.. i to chyba nawet pora kontynent zmienić, bo z całej europy robi się wielkie, ciapate i spedalone gówno..

tomkararek

2013-09-09, 05:42
czekam na filmik jak sie to skonczylooooo ???????????

MudPie

2013-09-09, 06:32
imek napisał/a:



Panowie.. nikt nie poleci.. to je polska. Ręka rękę myje.
Czas sp***alać.. i to chyba nawet pora kontynent zmienić, bo z całej europy robi się wielkie, ciapate i spedalone gówno..



No tak najlepiej sp***alać.. Czemu dobrowolnie chcesz zostawić swoje ? Jakby Ci się ktoś wbił na chatę ze śpiworem to też byś powiedział, a biorę kompa i torbę pod pachę i sp***alam szukać innego mieszkania ? Serio ? To oni powinni wypie**alać.. Ja jakbym miał mieszkać w Anglii to pie**olę. Byłem już tam jak jeszcze ciapków nie było i też mi się nie podobało. Co z tego, że dobrze się zarabia, i stać cię na większość rzeczy jak ogólnie jest kiepsko. Wolę tutaj w Polsce pracować, jestem u siebie, poza tym polska ma wiele korzyści stragicznych patrząc przez pryzmat najbliższych dekad - to chyba nie będzie lepszego kraju niż Polska. Poza tym Polska się rozwija, drogi, zarobki też nie można powiedzieć że są takie same bo jeszcze 3 lata temu mogłeś najmniej zarobić 1350brutto, a teraz jest 1600 brutto. czyli nie to, że zarobki stoją w miejscu. Mięliśmy pecha w przeszłości i zajmie trochę czasu nim będzie nam się żyło dobrze. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy.

Każdy uważa że jest źle dlatego, że inni gdzieś tam mają lepiej... i to jest fakt, jakby wszędzie na świecie było tak samo to nagle nikt by na Polskę nie narzekał i nie wyjeżdzał.. raptem było by ok. To, że jest nam źle jako narodowi definiuje tylko to, że ktoś ma lepiej.. warto nad tym się zastanowić. Bo zawiść narodem kieruje. Poza tym na świecie jest tyle ludzi którzy żyją w skrajnym ubóstwie bez wody nawet, że wielu ludzi sobie nie zdaje sprawy, jest masa ludzi którzy mają gorzej..
Poza tym, żeby coś mieć to trzeba zapie**alać i taka jest prawda. Życie to nie jest bajka. Są osoby co mają bogatych rodziców i mają coś za nic.. ale to nie powód obierania postawy roszczeniowej, że nam się należy coś za nic.. I tak żyjemy w całkiem niezłych czasach. Preferowałbyś życie w średniowieczu, albo podczas wojny światowej, gdzie zamiast klepać posty przed kompem musiałbyś patrzeć jak Niemcy zabijają wszystkich na około ? albo siedział byś w obozie koncentracyjnym ? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.. Warto spojrzeć obiektywnie na świat.. To podstawa. Patrzeć obiektywnie, a teraz wybaczcie mi ale idę budować sukces gospodarczy tego kraju zapie**alając do pracy.

Krak

2013-09-09, 09:10
Ja tylko logicznie...po co myć jak umiera????

okioko

2013-09-09, 10:02
POlitykę ciepłej wody ch*j strzelił

anetamineta

2013-09-09, 11:00
k***aa nie dadza godnie zyc to niech dadza godnie umrzec ,k***a dopóki nie bedzie w naszym chorym panstwie rewolucji to ch*j z tego wszystkiego bedzie . najgorsze jest to ze nie mamy nawet kim strajkowac stoczniowców niema jak i górników a dlaczego ? bo byli nie wygodni dla władzy !wiem ze odbiegam od tematu tego filmiku ale uważam ze kazdy powinien wyjsc na ulice tak jak to było za czasów wałesy

Darkstep

2013-09-09, 11:34
Ja pie**ole, znów te pedalskie cenzury.... :facepalm:

wernetto

2013-09-09, 11:37
bierzcie przykład sadole gość zaczął działać, a wy skończycie jak zawsze na pie**oleniu w necie do końca życia.

Rubaszny

2013-09-09, 13:38
Tylko gdzie postawić ten X na wyborach ?

oczym3

2013-09-09, 13:39
Szron napisał/a:


Do gazu natychmiast dwójkami rałs sznela.




Chyba: łałs sznela

Ma...........ss

2013-09-09, 15:29
Niech ktoś zarzuci linkiem do YT.