18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BMW vs Golf

carlos87 • 2011-12-31, 10:53
Nierówny pojedynek

mare30ks

2011-12-31, 11:03
podejrzwam ze na urlop jednak wygodniej by sie jechalo bejca niz ryczacym golfem

bartula

2011-12-31, 11:54
ch*j z wygodą, ważne, że ten człowiek jest mistrzem prostej. Uwielbiam takich, pierwszy od świateł do świateł, przeciąga na dwójce, żeby tylko być pierwszym, rusza z piskiem. Na światłach na ciebie zerka i szuka towarzysza do need for speed po ulicach miasta. Idź pan w ch*j. A jeszcze obowiązkowo przeróbki wydechu, żeby k***a fura pierdziała i zwracała uwagę wiejskich dziewczyn. Już nie wspomnę o przeróbkach wydechu w skuterach. Jedzie takie gówno 40 km/h ale słychać już dwie ulice dalej O_o.
A taki drajwer jak deszcz spadnie, czy nie daj boże śnieg, to jedzie 30 km/h bo nie wie co się dzieje.
Pozdrawiam niegłupich kierowców.

lasyk

2011-12-31, 12:40
Co on tam k***a ma? Ustawiam to sobie na dźwięk smsa :D

Dradax

2011-12-31, 12:49
Ten silnik z tego co sie orientuje na sucho ma 300 kucyków. W takim leciutkim golfie leci jak strzala ;> I Wiesniak z BMW mial male zdezo.

takija

2011-12-31, 14:27
ma ktoś inne filmiki z tym autem?? :D

Ale mieli zdz**ko :mrgreen:


aaaaa.....fajna dziołcha :-P

czarnyrlz

2011-12-31, 15:21
@bartula

Weź skończ swoje gorzkie żale. Prawda jest taka, że ten typ ma Golfa, który ma 300kM tylko po to, żeby startować w takich wyścigach. Sądzę, że na światłach ma każdego w ch*ju, bo i tak ma lepsze przyśpieszenie niż nie jedna droga fura i nie musi się dowartościowywać wyścigami na światłach z zdezelowanymi BMW. A o modyfikacjach wydechu też trochę poczytaj, to się dowiesz dlaczego ten Golf tak "pierdzi".
Pozdrawiam fanów motoryzacji :)

carlos87

2011-12-31, 15:58
golf vs lamborgini

Czekoo

2011-12-31, 16:06
@Bartula

Żal dupe ściska, co?

konskyy

2011-12-31, 16:07
lasyk napisał/a:

Co on tam k***a ma? Ustawiam to sobie na dźwięk smsa :D



Nikogo to nie obchodzi.

mikEWrona

2011-12-31, 16:19
co ta bmw k***a silnika nie ma? co to takie ciche

głodny_toster

2011-12-31, 16:22
bartula napisał/a:

ch*j z wygodą, ważne, że ten człowiek jest mistrzem prostej. Uwielbiam takich, pierwszy od świateł do świateł, przeciąga na dwójce, żeby tylko być pierwszym, rusza z piskiem. Na światłach na ciebie zerka i szuka towarzysza do need for speed po ulicach miasta. Idź pan w ch*j. A jeszcze obowiązkowo przeróbki wydechu, żeby k***a fura pierdziała i zwracała uwagę wiejskich dziewczyn. Już nie wspomnę o przeróbkach wydechu w skuterach. Jedzie takie gówno 40 km/h ale słychać już dwie ulice dalej O_o.
A taki drajwer jak deszcz spadnie, czy nie daj boże śnieg, to jedzie 30 km/h bo nie wie co się dzieje.
Pozdrawiam niegłupich kierowców.



Uważaj, bo zaraz znajda się obrońcy uciśnionych kierowców z tekstami "takiś cwany to zapanuj nawet na prostej nad takim silnikiem..." ;)


Nie doczytałem do końca komentarzy...już sie "znaffcy" znaleźli;d

bartula

2011-12-31, 16:47
Już hejty poleciały. Wielkim znawcą motoryzacji i przeróbek technicznych nie jestem (tak jak niektórzy z was). Ale mój komentarz nie miał na celu obrażenia kierowcy golfa, bo pewnie wsadził w ten samochód dużo czasu, kasy i najprawdopodobniej serca. Taka pasja, ok. Nic mi do tego. Bardziej mi chodziło o wyśmianie kozaków w gównianych samochodach, którzy są królami prostej i daleko im do jakiegokolwiek tuningu wewnętrznego, co najwyżej wyj***ny spojler + napisy racing na bokach. Tudzież doczepienie napisu GTI na golfach, które GTI niestety nie są. Już nie wspomnę o napisie Blaupunkt lub Pionier na przedniej szybie. Obowiązkowo w każdym Civicu/Golfie/Calibrze musi być zamontowany gaz.
Lubię popatrzeć jak ktoś z niczego zrobi pocisk z 300 końmi pod maską (sam chodzę na pokazy na Bemowie np.), nie lubię patrzeć na wieśniaków w czapce z daszkiem, którzy zachowują się tak jak to opisałem w pierwszym poście.
I jeszcze jedno, co innego mieć potwora pod maską, który faktycznie daje świetny dźwięk, a co innego mieć pierdka z 70 KM z poj***nym wydechem dla "szpanu".
Pozdro

michualex

2011-12-31, 17:52
Z golfa to jest tylko kasta i siedzenia.

Jak widzę takie coś to k***a prosze was. Tak jak milion filmików z maluchami co ścigają się oczywiście z jakim lambo i wygrywają.



Jak dla mnie to podrasowanie samochodu polega na przeróbkach jak najlepszego silnika ale tego co wychodził w serii a nie k***a jakieś odrzutowe gówno z passata.


Żeby nie było że komuś zazdroszczę to osobiście mam swoje seryjne autko które też pokazuje rogi.

Cr...........an

2011-12-31, 17:55
Maluch z silnikiem od Hayabusy by wygrał.