Sadystyczny ojciec

3698
Daj piwo
Jaczy @ 2012-10-03, 20:26 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ahh, nie ma to jak zrobić dziecko w ch*ja :D

Główna akcja od 40sek ;-)
Godelo23 @ 2012-10-03, 20:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (236 piw)
Małe dziecko w ch*ja robić co za bezduszny typ....
k***a to jest sadistic :D Piwo !

Atak żmii

3647
Daj piwo
LucaBrasi @ 2013-01-16, 12:05 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Atak groźnego wężaczyli zabawy robotników :mrgreen:


Gamge @ 2013-01-16, 12:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (192 piw)
i się k***a dziwić że drogi robią po 2 lata :D

Korea północna jakiej nie znamy

3615
Daj piwo
[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2014-12-02, 17:05 ]
ŹRÓDŁO

Miesiąc spędzony w korei północnej przez Polaka, Piotra Nowaka.

Są dwie możliwości wjazdu do kraju. Jedną jest wykupienie drogiej wycieczki z Pekinu. Charakteryzują się one pełnym zaaranżowaniem, starannie dobranym planem i brakiem jakiejkolwiek swobody. Turyści pod okiem “opiekunów” wożeni są od pomnika do pomnika i na noc zamykani w hotelu.

Tylko wąska grupa ma możliwość zobaczenia więcej. Zaliczają się do nich pracujący tu dyplomaci, przedstawiciele międzynarodowych organizacji pozarządowych (ONZ, WHO itp. ) i nielicznych firm operujących w kraju.

Jako przedstawiciel jednej z opisanych wyżej grup spędziłem w Korei Północnej prawie miesiąc, w sierpniu 2014 roku. Zupełnie inny charakter miejsca sprawił, że wyjazd również pod każdym względem wyglądał inaczej.

Poza swobodnym przemieszczaniem się po Pjongjangu, miałem możliwość kilkukrotnego wyjazdu poza stolicę, o których części piszę w dalszej części niniejszej relacji. Większość z przedstawionych tu miejsc jest nieosiągalna dla turystów i nigdy nie była opisana.

Zacznijmy od początku. Pierwszym etapem była konieczność otrzymania wizy w Ambasadzie KRLD w Warszawie. Nie wnikając w szczegóły techniczne, mając załatwioną sprawę z koreańskim MSZtem udałem się z paszportem i wypełnionym wnioskiem do warszawskiej placówki i po wpłaceniu 60 euro otrzymałem pozwolenie na wjazd. Muszę przyznać, że wiza do Korei Północnej była na razie dla mnie najszybciej załatwioną wizą, a tych w paszporcie nie brakuje. Jak na ironię, naklejka KRLD znajduje się dwie strony od wizy Korei Południowej, w której spędziłem kilka miesięcy. Wcześniejsza obecność u braci na Południu nie stanowiła jednak przeszkody w załatwieniu sprawy, chociaż z pewnością została zauważona.

Wiza z pieczątką wjazdową i wyjazdową. Turyści nie dostają wizy (ani pieczątek) do paszportu.

Po przyjeździe i przed wylotem dostałem także pieczątki w urzędzie imigracyjnym (czarne).

Kolejnym etapem był zakup biletu lotniczego. Do Pjongjangu można dolecieć z Pekinu liniami Air China lub koreańskim Air Koryo. Ten drugi operuje jeszcze z Shenyangu i Władywostoku.

spoiler
Saute @ 2014-12-01, 17:49  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (318 piw)
Jeden z najfajniejszych artykułów jakie tutaj czytałem - wielkie, zimniutkie i z pianką na dwa palce piwo.

Ruski potrącił niedźwiedzia

3514
Daj piwo
Anonymous @ 2013-05-28, 18:52 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Kacap poturbował niedźwiedzia, niedźwiedź odj***ł breakdance na poboczu i sp***olił na chatę.
peterpod1990 @ 2013-05-28, 18:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (465 piw)
mopet napisał/a:
Kacap poturbował niedźwiedzia, niedźwiedź odj***ł breakdance na poboczu i sp***olił na chatę.


za to masz piwo :D

podanie mewom środka przeczyszczającego

3452
Daj piwo
Griszon @ 2012-07-21, 08:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
niezłe bombardowanie :lol:
~Bambi~ @ 2012-07-21, 08:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (142 piw)
To jest trolling w pozytywnym znaczeniu :amused:

Zatrzymanie obywatelskie złodziejek torebki-Wrocław 19.4.16r

3430
Daj piwo
Usama @ 2016-04-19, 23:41 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]

Akcja od 20 sekundy.
Szybkie odzyskanie torebki przez kolegę.

Zarys wydarzeń:
19.04.2016 wtorek ok. godziny 7.00
Zza tunelu dochodzą krzyki "aaa, pomocy, ratunku", kobieta za tunelem poinformowała mnie o tym, że dziewczyna została potargana, torebkę ukradziono. Rozpocząłem pościg świadom że osoby uciekające popełniły przestępstwo (dlatego zastosowałem środki takie a nie inne). Po położeniu, petentki wstają i próbują uciekać. Dwie dziewczyny, zaniedbane, lat około 17-21, czuć woń alkoholu, na rękach liczne blizny, buty brudne. Wielokrotnie wyrywały się i starały uciekać, groziły "sp***alaj, dotknij mnie a będę gryzła", "puść mnie, k***a, wyjebię ci". Jedna z nich starała się uciec na ulicę, pod samochody. Stawiały opór. Usadzone pod barierkami palą zgniecionego, złamanego, znalezionego, brudnego papierosa. Gdy zobaczyły radiowóz starały się po raz ostatni uciekać. Bez skutku.
Napadnięta to niepełnoletnia (17l.) uczennica liceum, w drodze do szkoły. Patologiczne dziewczyny napadły ją przy pomniku szermierza w samym centrum miasta.
Na miejscu zabezpieczono pęk włosów poszkodowanej, zapewne przyniesiony w uścisku ręki wraz z torebką przez jedną z agresorek.
Przybyła policja (dotarcie na miejsce zajęło ok. 3-4 min.) zaoferowała odkażający żel do rąk wszystkim, którzy przytrzymywali owe dziewczyny. Policjant stwierdził, że są to narkomanki, więc lepiej nie ryzykować zakażenia. Na miejscu zebrano dane 4 świadków.
Wszystkie naruszone przepisy ruchu drogowego zostały złamane celem ratowania mienia poszkodowanej i ujęcia PRZESTĘPCÓW (Art. 191,278,280,281 KK).
Zatrzymanie obywatelskie na podstawie art. 243 KPK. Użyte środki były niezbędne by niezwłocznie oddać sprawców policji, tym bardziej, że obie dziewczyny oddalały się od miejsca zdarzenia. Poszkodowana nie była w stanie dalej ich gonić, nikt inny nie podejmuje pościgu, nikt nie byłby w stanie zatrzymać ich i ustalić tożsamości po oddaleniu się wraz z torebką w której znajdował się m.in. portfel. Samo złapanie uciekających dziewczyn nie było "wjechaniem" w nie, podczas jazdy starałem się złapać tą posiadającą torebkę, wszystko skończyło się wywrotką moją i owej dziewczyny. Nie ucierpiała.


Główna w 20 minut o takiej godzinie :shock: Dziękujemy za uznanie!
rubin69 @ 2016-04-19, 23:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (535 piw)
Łap piwo za najechanie na patologiczne szmaty :)
   Popularne tagi
asterix  ochotnik  wyścig race  endless  keiichi  tępa cipa  krytyczne  przepowiednie  patogeny  zdechły kot  śmierć kota  iluzje optyczne  the dictator  roast  napiproject  ról  factor  mma.pride  gimazjum
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X