Czarny Jack w 15 sekund

1507
Daj piwo
SHEEPEK @ 2014-09-06, 09:58 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jakiś Hipsterek robi Jacka w 15 sekund. Niestety nie ma filmiku 15 minut po , ale zapewne przybił gwoźdza :D :wisielec:

BPG @ 2014-09-06, 14:38  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (2379 piw)
Jak będzie dużo piw to zrobie to samo (ku chwale ojczyzny)

Piw dla mnie, nie dla tematu...Jakość jest jaka jest, za 1000 piw podejmuje polską próbę tego wspaniałego wyczynu, podejmujecie wyzwanie?

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2014-09-06, 19:55 ]
Jak widzisz Sadole podjęli wyzwanie. Od momentu w którym cyknie 1k wirtualnych browarów masz 3 dni na wykonanie zadania.

Pamiętaj.
Butelka ma być fabrycznie zapieczętowana i otwierana na nagraniu. Żadnych fałszywych ruchów kamerą od otwarcia do wypicia. :hitler:

Sadolowe opowieści [zbiorczy]

114
Daj piwo
Na wstępie pragnę uprzedzić wszystkich potencjalnych odbiorców mojego tekstu: jeżeli kogoś zniesmacza lub obraża temat prostytucji, płatnego seksu czy seks turystyki proszę o zignorowanie poniższych akapitów bo właśnie o tym będą traktować. Dziękuję i życzę miłej lektury.

Będąc jeszcze w liceum postanowiłem, że będę w życiu dużo podróżował. Wychodzę z założenia, że za krótko żyjemy żeby marnować czas w jednym miejscu więc kiedy tylko zdałem maturę rzuciłem się do przeglądania ofert pracy za granicą. Najpierw wyjechałem do Niemiec na przysłowiowe ogórki, potem do Włoch na truskawki itd. Szybko jednak okazało się, że takie "podróże" mnie nie kręcą. Tyranie w polu za 5 euro za godzinę dostarczyło mi mniej więcej tyle samo przygód i emocji co grzybobranie. Miałem trochę większe ambicje w tym temacie, jednak wyprawa do bardziej egzotycznych krajów pozostawała poza moim zasięgiem finansowym. I miała pozostać tak jeszcze na długo gdyż postanowiłem odłożyć marzenia o wielkich podróżach i skończyć studia, które umożliwiłyby mi znalezienie przyzwoitej pracy, a co za tym idzie zdobycie środków potrzebnych do dalekich wypraw. Niestety, ale mamona rządzi światem (co jeszcze nie raz zostanie udowodnione w tym tekście). Mała rada dla ludzi marzących o dalekich podróżach: możecie mieć do tego wielki zapał i serce, ale przede wszystkim musicie mieć pieniądze.

Po kilku latach intensywnej nauki stałem się posiadaczem tytułu magistra. Potem udało mi się znaleźć pracę, która wiązała się z wyjazdami. I tak oto zaczęło się moje podróżowanie. Charakter mojej pracy pozwalał mi na samotne zwiedzanie świata. Najpierw były to krótkie, dwutygodniowe wypady, z biegiem czasu jednak okresy "delegacji" wydłużały się. I tak wylądowałem jako młody i wolny chłopak na półtorarocznym kontrakcie w Argentynie. Zdarzały się też czasem wypady do Chile i Boliwii. Poznawanie obcego kraju i jego kultury to niesamowite doświadczenie, ale po pewnym czasie zaczyna doskwierać samotność, a każdy mężczyzna ma swoje potrzeby. Więc zacząłem rozglądać się za dziewczynami. I tutaj przechodzimy do sedna sprawy :)

Argentyna

Zdecydowana większość natywnych samic to rozlazłe grubaski z dupą szerszą niż trzydrzwiowa szafa. Są ładne dziewczyny, ale nie jest to tak powszechny widok na ulicy jak w Europie. Inaczej sprawa ma się w przypadku prostytutek bo ten interes tam kwitnie i laski w nim są naprawdę ostre. Operacje plastyczne w Ameryce Południowej są jednymi z tańszych na świecie. Większość dziewczyn pracujących w seks branży ma wygląd modelki.

Ciekawe jest też to, że tam burdele fundowane są z pieniędzy lokalnych społeczności. Trochę mieszkałem w Viedmie i tam mieszkańcy (oczywiście głównie mężczyźni) płacili dobrowolny podatek od usług seksualnych dzięki czemu władze miasta budowały nowe burdele. Warto zapamiętać, że większość lokali z płatnymi dziewczynami jest żółta i ten kolor jest tam kojarzony z prostytucją. Jednorazowy wypad do takiego żółtego przybytku jest najtańszy na północy kraju. Za prostytutkę pokroju Evy Mendes czy Evy Longorii zapłaciłoby się jakieś 330 peso czyli ze 120 złotych. Tylko, że tam nie bierze się laski na czas, ale do wytrysku. Nie ma znaczenia czy dojdziesz z nią po pięciu minutach czy po pięciu godzinach bzykania, po wytrysku usługa zostaje uznana za zakończoną. Osobiście uważam, że najlepsze burdele (biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny) są w Quilmes na północy.

Dobry (czytaj: bezpieczny) zamtuz w Argentynie ocenia się po dwóch rzeczach, po pierwsze powinien być widoczny i respektowany zakaz używania narkotyków, jeżeli wchodzimy do burdelu w którym od wejścia czuć palone opium, marihuanę czy cokolwiek innego należy odwrócić się i wyjść, na 90% dziewczyny w takim salonie będą podziurawione igłami jak durszlak. Higiena i bezpieczeństwo zawsze powinno stać na pierwszym miejscu. Pod drugie: należy wybierać lokal w publicznym miejscu, dobrze oświetlony z wyraźnie widocznym wejściem, z dużą ilością klientów. Szczególnie odradzam zapuszczanie się na obrzeża miast, znajdują się tam głównie dzielnice biedoty gdzie handlarze rozprowadzający "paco" (skrót od pasta de cocaina) polują na zabłąkanych turystów, których okradają nawet z ubrań. Absolutnie podstawowa zasada dla obcokrajowca: unikać villas miserias, czyli slumsów. Nie polecam również samego Buenos Aires, typowy kurort z cenami ustawionymi pod turystów, za wszystko się tam przepłaca pięciokrotnie, za bzykanie też. Podczas wizyty w domu rozkoszy lepiej nie popisywać się biegłą znajomością języka angielskiego, a jeśli już zdecydujemy się na prowadzenie rozmowy w języku królów to dobrze jest zaznaczyć mocny, słowiański akcent ponieważ dla turystów z USA wszystko jest liczone podwójnie (dla nich lokalne ceny to i tak są grosze).

Dobrze jest wystrzegać się ostentacyjnych oznak zamożności. Kiedy idziecie na dziewczyny nie noście przy sobie dużo gotówki, złotych zegarków, drogich aparatów fotograficznych itd. Niemalże w każdym hotelu są specjalne sejfy dla gości w których można przechowywać cenne rzeczy. Jeżeli jednak po zakończonej usłudze zorientujecie się, że zniknął wam zegarek czy złoty łańcuszek lepiej odpuścić i spisać go na straty, jeśli coś zginęło w argentyńskim burdelu to już tam zostanie. Praktycznie nie macie szans na odzyskanie swojej zguby, a można narazić się panom z ochrony, których najlżejszym argumentem w rozmowie z niezadowolonym klientem jest maczeta. Nigdzie nie uświadczymy cenników, ceny są podawane na oko i należy się mocno targować (czasem targowanie trwa dłużej niż sama usługa), muszę jednak przyznać, że stali klienci są bardzo dobrze traktowani. Dla takich osób zdarzają się spore upusty, darmowe drinki, jedzenie i inne mniejsze lub większe przywileje.

Po Ameryce Północnej miałem przyjemność udać się do miejsca największej rozpusty na świecie, Tajlandii.

Tajlandia.

W Tajlandii mieszkałem nieco dłużej, ponad dwa lata. Podobnie jak w przypadku Argentyny, zwyczajne, lokalne kobiety mają specyficzną urodę, raczej zbyt egzotyczną jak dla europejczyków. Oczywiście w przypadku prostytutek sprawa ma się całkowicie odwrotnie. Zdecydowana większość tych dziewczyn wygląda jak modelki. I nie ma się co dziwić, roczny zysk z seks turystyki w Tajlandii to średnio 1 BILION dolarów.
Przez kilka pierwszych miesięcy mieszkałem w Lampang. I tam w zasadzie nie działo się nic specjalnego. Mniej więcej 150 tysięczne miasto gdzie rzadko docierają turyści. Wszystko uległo zmianie gdy przeprowadziłem się w okolice Bangkoku. Pierwszą niespodzianką był fakt, że to wcale nie stolica Tajlandii jest najbardziej wyuzdanym miastem kraju tylko oddalona od niej o jakieś 150 kilometrów Pattaya. Kiedyś mała wioska rybacka, teraz największy burdel świata.

Prostytucja i narkotyki w Tajlandii są formalnie zakazane. Kary za narkotyki są straszliwe. Za śladowe ilości marihuany tajska policja wystawia mandaty na bajońskie sumy, za posiadanie twardszych narkotyków idzie się do więzienia albo dostaje wyrok śmierci, więc lepiej się w to nie bawić. Co innego prostytucja. W całym kraju przymyka się na nią oko. Dziewczyny siedzą w barach i zwyczajnie sprzedają piwo jak przeciętne kelnerki. Turysta wchodzi do takiego przybytku i jeżeli jakaś Tajka mu się spodoba podchodzi do niej, płaci właścicielowi baru jakąś drobną kwotę odstępnego (za to, że dana "kelnerka" nie przyniesie mu już tego wieczoru zysków) umawia się z dziewczyną na stawkę po czym idzie z nią do dyskretnego pokoiku położonego w okolicach baru, do wcześniej wynajętego pokoju w hotelu albo do swojego mieszkania. Brzmi skomplikowanie, ale w praktyce sprawny klient załatwi to wszystko w kilka minut. Trzeba uważać na "lejdibojów", czyli facetów po całkowitej przemianie płci. Takiego gościa bardzo trudno odróżnić od prawdziwej kobiety, w ciemnym klubie jest to prawie niemożliwe. Warto zwracać uwagę na takie szczegóły jak jabłko Adama, dłonie, głos. Większość "dziewczyn", które stoją na ulicy i rzucają się turystom na szyję, łapią ich za tyłki i ogólnie mocno się narzucają to właśnie ladyboys. Jeżeli mamy wątpliwości co do płci jakiejś osoby należy wprost zapytać: are you ladyboy? Nikt w tym temacie raczej nie kłamie, nikomu tam nie zależy na okłamywaniu klienta.

Prostytucja w Tajlandii jest społecznie akceptowana. Często rodzice sami wysyłają swoje dorosłe córki do miasta, żeby zarobiły. A zarobki są niebagatelne, ponieważ w ciągu jednej nocy Tajka może zarobić to co zarabia jej rodzina przez cały miesiąc. Dlatego "lepsze" gospodarstwa na wsi często, choć nie zawsze należą do rodzin, których córki dorabiają sprzedając swoje ciała. Często jedna dziewczyna jedzie na próbę, a później dołączają do niej inne zachwycone koleżanki. "Świeże" dziewczyny najprościej poznać po tym, że nie znają języka angielskiego. Bardziej doświadczone Tajki za dnia uczą się angielskiego, a w nocy pracują.
Seks w Tajlandii jeszcze niedawno był śmiesznie tani nawet dla Polaka. Jednakże popularność tego miejsca spowodowała, że Tajki podbiły stawki. Zresztą apetyt rośnie w miarę jedzenia, tym bardziej kiedy ma się na utrzymaniu całą rodzinę i częstokroć obijającego się faceta Taja. Na chwilę obecną cała noc to koszt od 1000 do 1500 bahtów. W przeliczeniu to jest od 90 złotych w górę. Ceny zależą również od pory roku, im mniej turystów tym niższe stawki. Dodatkowo, stawki drastycznie spadają tuż po północy. Wynika to z tego, że formalnie wszystkie bary muszą być zamknięte o 2. Tak więc wolne dziewczyny mają do wyboru albo wrócić do swojej klitki (najczęściej to mały pokoik wynajmowany z kilkoma koleżankami) albo drastycznie obniżyć stawkę i udać się z turystą do jakiegoś hotelu.

Cały urok seksu w Tajlandii polega na jego naturalności. Oczywiście chodzi o pieniądze, ale całość odbywa się naturalnie. Turysta idzie do baru, może sobie pogadać, może się tylko napić, a jeśli chce może zaprosić dziewczynę do siebie. Może, ale nie musi. Może również umówić się na spędzenie całego pobytu z jedną dziewczyną. Poza czynnikiem finansowym jest prawie, że normalnie. Facetom z Zachodu zdarza się również zakochać w poznanych Tajkach. Wtedy po wyjeździe rozpoczyna się wymiana łzawych listów i bardzo często wyciąganie kasy od naiwniaków. Bo albo policja złapała Tajkę, albo ktoś w jej rodzinie choruje. Dziesiątki listów z prośbą o przesłanie pieniędzy.

Jak już wcześniej wspomniałem higiena i bezpieczeństwo powinno zawsze stać na pierwszym miejscu. Nikt nie chciałby złapać HIV, kiły, wirusowego zapalenia wątroby typu C czy innej choroby. I tutaj seks turystom z pomocą przyszła nauka, albowiem powstały już odpowiednie testy które w ciągu kilku minut, z 99,9% pewnością informują o tym, czy dana osoba jest zarażona czy też nie. W przypadku HIV "swoiste przeciwciała", po obecności których wykrywa się wirusa pojawiają się po 3-8 tygodniach, niekiedy dużo później od czasu zarażenia. Tak czy siak wymyślono już testy praktycznie na wszystko, najtańsze na HIV kosztują od około 15 dolarów i można je kupić w każdej aptece.

Prostytucja jest nielegalna w Tajlandii, jednak jest akceptowalna, gdyż pieniądze stanowią oczywiście ogromne wpływy kraju, powodując milczące przyzwolenie władz, czujących ich udział w lokalnym budżecie. Nieoficjalnie wiadomo, że władze nie mieszają się tak długo, jak nikt nie zgłasza, że jest pokrzywdzony, albo nie ma jakichś rażących zachowań. Normalnym wiekiem przyzwolenia na seks jest ukończone 15 lat. Prostytucja w Tajlandii nie ogranicza się do rejonów turystycznych. Korzystanie z burdeli jest powszechne wśród Tajów. Seks-biznes w Tajlandii zyskał światową sławę w czasie wojny w Wietnamie, kiedy żołnierze amerykańscy jeździli do Pataji na przepustkach.

W programie wielu wycieczek organizowanych przez biura podróży, nawet te renomowane, znajdziemy pozycję: masaż tajski, a gdy się już znajdziemy w salonie masażu zobaczymy cennik - masaż stóp, relaksujący itp. aż wreszcie na końcu pozycję: „special" lub „extra". Nie trzeba zbyt mocno wytężać inteligencji, by wiedzieć, o co chodzi. Do tego turystę cały czas otacza sieć różnych naganiaczy oferujących wszystko co możliwe.

W wielu barach jest muzyka na żywo serwowana przez dość dobrze grające zespoły, często międzynarodowej obsady. Takie miejsca można spotkać w Patpong, czy na Walking Street w Pataji. Tajki witają krzykliwie „handsome man, you welcome”. Musimy mieć jednak świadomość, że drinki są tu droższe, niż gdzie indziej, a dziewczyny mają prowizję od tego co się sprzeda. Nie ma absolutnie żadnego nacisku na dodatkowe usługi, więc jeśli chce się ograniczyć swoją wizytę do spędzenia czasu ze znajomymi czy pogawędki z Tajką, czy jednej z rozmaitych gier w damskim towarzystwie, to miejsce jest doskonałe. Dziewczyna będzie zadowolona, gdy otrzyma drinka, lub dostanie napiwek.

Dziewczyny mają po dwadzieścia kilka lat lub mniej. Dość chętnie opowiadają o swoich sprawach prywatnych i życiu codziennym, choć nie wchodzą w szczegóły. To, czego nie opowiadają, to że wiele z nich posiada dzieci i tajskich chłopaków. W wielu przypadkach Tajki zarabiają w ten sposób na utrzymanie swoich dzieci i rodziców. W rodzinnym stronach jest to powszechnie znana forma zarabiania pieniędzy. To, że córka pracuje w nocnym barze świadczy tylko o tym, że jest ładna i obrotna. Niektóre jej koleżanki nie mają takiego szczęścia i pracują za kilka tysięcy Bahtów miesięcznie, podczas gdy one zarabiają po kilka czy kilkanaście razy więcej więcej. Tak długo, jak pieniądze są przysyłane do domu, znaczy że dobra córka wykonuje swój obowiązek. Szczęśliwie zwykle po kilku latach młoda matka zdoła wystarczająco dużo odłożyć by wrócić do domu lub założyć swój mały biznes. Niektóre dziewczyny znajdują europejskich czy amerykańskich narzeczonych i zmieniają status majątkowy na niewyobrażalny w realiach rodzin z biednych stron. Inna strona tego procederu jest taka, że część z nich nigdy nie opuści seks biznesu. Nie zarobią wystarczająco dużo, albo stracą na narkotyki, hazard, czy inne wydatki. Przypadki są różne w zależności od dziewczyny, dla jednej seks biznes jest upadkiem, dla innych sposobem na poprawę sytuacji materialnej na resztę życia.

W Tajlandii turyści sex turystyki maja do wyboru poznanie Tajki w tradycyjnych barach, w barach a-go-go, są miejsca na ulicach, gdzie Tajki oczekują na swoich klientów, to mogą być promenady nadmorskie, czy okolice parku Lumpini w Bangkoku. Cześć przyjeżdżających osób do Tajlandii trafia do ekskluzywnych salonów masażu, gdzie główną klientelę stanowią Tajowie, często żonaci, szukający rozładowania emocji po pracy. W takich klubach wybiera się kobietę, z szerokiego grona siedzących w specjalnym pokoju wystawowym. Usługa trwa średnio dwie godziny, a ceny są zróżnicowane od określonej przez klub jakości dziewczyn. Przylatując do Kraju Uśmiechu każdy znajdzie tu coś dla siebie, a szukający wrażeń na pewno nie będą rozczarowani, zalecana jest jednak doza rozwagi.

Teraz to co wielu interesuje najbardziej czyli ceny. Jeśli zabieramy dziewczynę z lokalu, to będziemy musieli zapłacić bar fine, czyli opłatę dla właściciela za to, że dziewczyny nie będzie na miejscu. Bar fine nie idzie do kieszeni dziewczyny to ile ona dostanie musicie ustalić między sobą i nie ma tutaj stałego cennika, podobnie jak w Argentynie. Stawki za bar fine wyglądają następująco:

Bary Agogo: 500 - 1000B
"Beer Bar": 200 - 300B
Bary z hostessami: 400 - 500B
Dyskoteka, Na ulicy: 0

Bar Agogo - Zamknięty bar z dziewczynami tańczącymi na scenie. Zazwyczaj są ubrane w bikini, topless albo zupełnie nago.
Beer Bar - Normalny bar, zazwyczaj na świeżym powietrzu, gdzie dziewczyny są w pełni ubrane
Bar z hostessami - Zamknięty bar gdzie nie ma wejściówki i pokazów, a dziewczyny są w pełni ubrane

Jest do wyboru "na krótko" (short time) i "na długo" (long time). Short time oznacza to samo co na Zachodzie, jeden raz i koniec. Long time oznacza całą noc. Przy long time dziewczyna może wyjść bardzo wcześnie np. o 7 czy 8 rano jak tylko się obudzi, albo może zostać na śniadanie czy dłużej. Ceny są następujące:

Short time: od 500B w Beer Bar albo z Freelancerką (czyli dziewczyną stojącą na ulicy), do 1500. 2000B za dziewczynę z lepszego Baru Agogo w Bangkoku.
Long time: od 1000B do 3000B w zależności od dziewczyny/miejsca jak wyżej.

Dlaczego dziewczyny z barów Agogo liczą więcej niż z Beer Bar? Bo zazwyczaj są bardziej atrakcyjne, mówią lepiej po Angielsku, no i są skromnie ubrane/rozebrane. Zazwyczaj zaraz przed zamknięciem lokalu można liczyć na "zniżki", po prostu dlatego, że dziewczyna nie chce wracać do domu z niczym. Należy jednak pamiętać, że "zaraz przed zamknięciem lokalu" oznacza, że najatrakcyjniejszych dziewczyn już nie ma.

Płaci się dziewczynie "po", a nie "przed". Najlepiej zrobić to dyskretnie, a nie ostentacyjnie, ona to doceni. Co prawda rozmawianie o pieniądzach i targowanie się są wyjątkowo mało romantyczne, ale o ile nie zna się jeszcze konkretnej dziewczyny i jest się nowym w Tajlandii, to dużo lepiej mieć jasność i uniknąć potem przykrych niespodzianek i nieporozumień. Nie ma żadnego zakazu, żeby nie rozmawiać konkretnie o cenach, na jak długo i jakie konkretnie usługi sobie życzymy. W końcu klient płaci i klient wymaga. Jeśli szukamy seks usługi to lepiej nie dać się namówić żadnemu naganiaczowi, ani taksówkarzowi (bo wtedy musimy zapłacić też ich prowizję), tylko samemu wybrać lokal.

Nie było na bank. Podobny tekst zamieściłem na kilku forach podróżniczych i tam pojawiło się sporo dodatkowych pytań odnośnie tekstu, jeżeli podobna sytuacja zdarzy się tutaj postaram się utworzyć osobny temat z odpowiedziami na nurtujące was, drodzy Sadole, zagadnienia. Pozdrawiam, Modrzew88.
Deemx @ 2015-01-08, 19:09  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (1575 piw)
To był szczególnie pracowity dzień w zagranicznej delegacji. Jedenaście godzin zapierniczania i śmieciowego jedzenia - pizza, przekąski, słodkie napoje, kawa. Tortura dla mojego wrażliwego układu pokarmowego.

Jednak trzymałem się twardo, nie dopuszczałem aby okazjonalne burczenie w brzuchu przerodziło się w coś nieprzyjemnego dla otoczenia. Ale gdy nadeszła pora pożegnania i transportu na lotnisko, to czułem że w środku jest już kryzys. Trudno, wsiadłem obok kierowcy do taksówki, zacisnąłem poślady i jedziemy.

Trzymanie gazów przez tyle godzin stało się dla mnie już wyjątkowo irytujące, ale ludzka przyzwoitość wymagała, aby wytrzymać jeszcze trochę i oszczędzić biednego taksówkarza.

Po chwili okazało się niestety, że dobre maniery działały tutaj tylko w jedną stronę. Nie minęło więcej niż 5 minut, gdy smród uderzył mnie w nos. Nie mogłem uwierzyć, taksówkarz zdrajca zatruł powietrze!

Oczy mi się zaszkliły, a ten dalej kłapie o pogodzie, jakby nigdy nic. Nie chcę go zawstydzać, więc nie komentuję. Ale po kilku minutach nadchodzi kolejna fala. To obrzydliwe. Nie mogę nawet otworzyć ust, bo powietrze jest tak gęste, że wręcz czuć jego smak i zbiera mi się na wymioty.

Co za niesprawiedliwość. Ja z gigantycznym wysiłkiem się powstrzymuję, ale i tak oddycham skażonym powietrzem, dzięki uprzejmości tego skunksa.

Gdy po kolejnych pięciu minutach otrzymuję trzecią dawkę nie wytrzymuję. Niech cię piekło pochłonie, myślę.

Zadanie wykonałem po mistrzowsku. Bezszelestna dekompresja nagromadzonego ciśnienia. Cichy powiew gorącego powietrza, 5 sekund błogiej ulgi. Misja zakończona.

Wiem co myślicie. Co mogło pójść źle? Może się posrałem? Wymioty? Może odpaliły poduszki powietrzne? Nic z tych rzeczy, wszystko zgodnie z planem. Przez moment wręcz poczułem się dumny z siebie.

I wtedy poczułem nowy zapach. Przeszedłem sam siebie. To była dewastująca odpowiedź na to, co działo się wcześniej. Poczułem całą gamę zwykłych woni, które spotyka się przy takich okazjach, do tego kilka nowych nieznanych i jeszcze nutka spalonej gumy dla podkreślenia efektu. Spektakularna gama najbardziej zjadliwych aromatów. Pierd tak dojrzały i toksyczny, że można go określić tylko w jeden sposób - 1/10, nie polecam.

Po chwili widzę jak elektryczna szyba po mojej stronie się opuszcza, a taksówkarz odwraca się do mnie, z najprawdziwszymi łzami w oczach i mówi:

“Jest mi tak bardzo, bardzo przykro”.
“ Ale o co chodzi?” - tak mnie zaskoczył, że nie przyszła mi do głowy lepsza odpowiedź.
“Gazy…” - odpowiedział ze zdziwionym wyrazem twarzy - “Każdy czasem pierdzi, jestem tylko człowiekiem, ale COŚ TAKIEGO… bardzo, bardzo przepraszam”.

Moja szyba była opuszczona już przez resztę drogi na lotnisko, a na miejscu dostałem 50% zniżki za przejazd.

Taniec węża

1977
Daj piwo
Anonymous @ 2013-12-12, 20:54 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Akcja cały czas. Z tym, że później bardziej. :amused:

~LegendarnyZiom @ 2013-12-12, 21:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (1269 piw)
To też nieźle pasuje. :amused:

nastolatka zagrała w filmie porno, nie wytrzymała drwin

860
Daj piwo
fondas @ 2014-08-22, 10:14 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Alyssa Funke, studentka która chciała być anestezjologiem, podjęłą decyzję, aby wziąć udział w filmie porno na stronie CastingCouch-X.
Po publikacji filmu w Internecie stała się obiektem drwin przez byłych kolegów ze swojego byłego liceum w Minnesocie

Parę dni później wypożyczyła samochód, pojechała w okolice jej uczelni w Wisconsin.....i strzeliła sobie w łeb z shotgun'a :spermshot:

Chwilę wcześniej rozmawiała z matką przez telefon, po rozłączeniu wysłała jej smsa, że nie chce już żyć. Matka niestety była na zakupach i przeczytała go jak było już po fakcie.

Filmu z jej udziałem niestety nie widziałem, ale znając życie jakiś sadol zaraz linka wrzuci. Żeby było łatwiej, wystąpiła jako: Stella Ann

wypada fapować? :lol:
Korliki @ 2014-08-22, 10:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (1254 piw)
http://videos4adults.com/...castingcouch-x/

you're going down bitch!

375
Daj piwo
-=coma=- @ 2014-01-16, 22:11 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Nowy przeciwnik Artura "Wizy" Szpilki pokaże wam parę "myczków" :amused:

review831 @ 2015-08-21, 13:42  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (1183 piw)
Uważajcie, bo was też trafi :roll:

Piwnica

1596
Daj piwo
BongMan @ 2015-01-12, 13:49 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Ojciec ostrzegał, żebym pod żadnym pozorem nie otwierał drzwi do piwnicy. Jednak dziecięca ciekawość zwyciężyła. Otworzyłem i zobaczyłem rzeczy, których nigdy wcześniej nie widziałem.
Trawę, niebo, słońce, drzewa…
BongMan @ 2015-01-12, 14:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (1025 piw)
santaxl napisał/a:
i kraby też zobaczyłeś?

No, jeden stał zaraz za drzwiami. Machał szczypcami i mówił "chodź, powiem ci coś, tylko na ucho bo to tajemnica!". No to nachyliłem się, a on mi mówi:
spoiler
   Popularne tagi
wrak race silesia  mentalność anglików  rappin for jesus  unit731  żydów  harlem shake  pampoeluna  i małgosia  www.oglaf.com  sexual  cavalry  półmaraton komandosa  percussion  lima rohl  wczuwanie  s600  pasażerowie bijący brawo  leon zawodowiec  spacerek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X