18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Benedykt XVI i Królowa Anglii skazani na 25 lat więzienia

Yaniu • 2013-03-13, 18:43
Jakiś czasem temu wpływały różne oskarżenia przeciwko byłemu już papieżowi Benedyktowi XVI o zbrodniach przeciwko ludzkości. Tutaj całkiem niedawny przykład: http://www.sadistic.pl/papiez-oskarzony-vt175909.htm

A teraz ciąg dalszy. Mianowicie ostatecznym werdyktem Międzynarodowego Trybunału d/s Zbrodni Kościoła i Państwa jest skazanie m.in. Josepha Ratzingera, Królową Elżbietę II i premiera Kanady - Stephena Harpera na 25 lat pozbawienia wolności oraz konfiskatę mienia. W przypadku papieża konfiskata miała dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież abdykował ;) Wyrok uprawomocnił się 4 marca 2013 roku. Jest to wyrok sądu na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001. Winni odpowiadają za zbrodnie przeciwko ludzkości, tj. ludobójstwa (ponad 50 000 ludności indiańskiej zostało wymordowanej w Kanadzie, w tym głównie dzieci, tylko dlatego że nie byli Chrześcijanami), ukrywanie i tuszowanie zbrodni. Tymczasem Benedykt XVI poprosił prezydenta Włoch o immunitet przed wyrokiem trybunału i 'ukrywa się' w Castel Gandolfo.

Ogólnie wygląda to tak, że cały ten trybunał może im jedynie naskoczyć.

A to pełna lista osób skazanych:


Źródło:
http://itccs.org/2013/02/25/guilty/
http://itccs.org/2013/03/06/citizen-arrest-warrants-issued-today-to-detain-former-pope-queen-of-england-and-other-church-state-officers-property-and-assets-to-be-seized

Td0bT

2013-03-13, 22:56
@Ork.Fajny Co ty pie**olisz człowieku. Szkoda mi czasu, żeby ci to wszystko wyjaśniać bo żyjesz chyba w swoim śmiesznym wyimaginowanym świecie. Po krótce w "szybkiej odpowiedzi" 1 cytat. Tak k***a pedofile, oczywiście pojawiający się tak często jak u ogółu społeczeństwa, jednak jest to KSIĄDZ stąd tak głośno. Cytat 2. Jeśli celowo jest narażane pozbawianie ludzi życia obce państwa mają jednak coś do powiedzenia i mogą w jakiś sposób interweniować.
Cytat 3. Prawda jest taka gościu, że tak było i jest od dawna. Wysoko postawieni duchowni kryją swoich kolegów po fachu i zapewne udaje się im to bardzo często. Powód? takie działania jak przestępstwa seksualne wśród księży robią zajebiście złą opienię na temat kościoła więc takie rzeczy się UKRYWA. Co do tego ułatwiania to wątpię, ale bym się nie zdziwił.
Cytat 4. Naukowo zostało udowodnione, że kondomy zapobiegają rozsiewaniu się tych wirusów. Oczywiście wg. ciebie naukowcy kłamali by bo coś z tego moją...
Cytat 5. Nie słyszałeś bo zapewne twoim głównym mediu jest jakis zj***ny TVN lub inne gówno. Dodatkowo nie oznacza to, że taka ilość została wybita jednorazowo, ale na przełomie tych lat co mogło przejść bez większego echa.

A tak btw to wyj***ne mam na ten Watykan i tą całą "czarną mafię".

Pawlito

2013-03-13, 23:03
Autor tego:
a)lewy,
B)judek
C)ciapaty
D)głodny
E) czy inne pomysły macie?... ?

sidian

2013-03-13, 23:08
Ork.Fajny napisał/a:

Jeśli Watykan nie podpisał się pod przestrzeganiem tego prawa, to możecie mu naskoczyć. Takie prawo go nie obowiązuje.



Taaaak, bo Serbowie się podpisali. Trzecia rzesza też się podpisała. Podpis ma kluczowe znaczenie! Na umowie kredytowej chyba.

Ork.Fajny napisał/a:

Ja pie**ole... Wirus HIV jest 20x mniejszy od porów z prezerwatywach...



A wciąż 20 razy większy niż twój mózg! Szczelność prezerwatyw testuje się wodą. Sprawdź, co jest większe. Cząsteczka wody czy wirus HIV.

Ork.Fajny napisał/a:

Na całym świecie masz paręnaście tylko ofiar... Nie rób kuźwa z tego reguły...



Co ty pie**olisz, katolicki misiaczku? Jakie paręnaście ofiar? Sam kiedyś liczyłem statystyki. Księża są nadreprezentowani wśród perdofili ponad dwudziestokrotnie (odsetek księży w społeczeństwie vs odsetek księży wśród pedofili z uwzględnieniem podziału na płeć wśród tych drugich). W samym Dublinie wewnętrzne śledztwo stwierdziło przeszło 400 ofiar księży pedofili. Jakie PARĘNAŚCIE?

O samym trybunale się nawet nie wypowiadam, bo to jest śmiech, ale weź ogarnij rzeczywistość wokół siebie, co?

wortor

2013-03-13, 23:10
Cytat:


Po pierwsze: Kościelni ludobójcy? Pedofilie? Co ty k***a pie**olisz...?
Po drugie: Watykan to nie Włochy. To suwerenne państewko.



Co ty pie**olisz? Koscielni pedofile to zmora. Do tej pory w samych Stanach Zjednoczonych jest kilkadziesiat tysiecy przypadkow molestowanych dzieci przez duchownych. Czesc z tych dzieci chociazby popelnila samobojstwo.

Cytat:


Jeśli Watykan nie podpisał się pod przestrzeganiem tego prawa, to możecie mu naskoczyć. Takie prawo go nie obowiązuje.



Załosnie to brzmi z ust katola.


[quote]
Ja pie**ole... Wirus HIV jest 20x mniejszy od porów z prezerwatywach...
[/qoute]

Tego to juz nawet nie wiem jak skomentowac. FAKT jest taki ze prezerwatywy w okolo 90 procentach ZMNIEJSZAJA prawdopodobienstwo zarazenia sie HIV wiec albo przestan pie**olic albo sp***alaj sie doedukowac, najlepiej gdzies indziej niz na niezalezna.pl czy parafia.pl

Cytat:


Na całym świecie masz paręnaście tylko ofiar... Nie rób kuźwa z tego reguły...



Parenascie? Kto ci taka papke z mozgu zrobil? k***a jak mozna byc takim ignorantem? Jak mozna tak publicznie klamac? Masz chociaz kszte honoru?

Cytat:


Jakie k***a ludobójstwo w Kanadzie...? W ciągu tych ostatnich 8 lat od 2005 roku nie przypominam sobie jakiegoś takiego "wydarzenia". A dla anty-katolickich mediów to jest manna z nieba, taki temat.




No tak, skoro ty katolu nie slyszales o tym, to znaczy ze to nie mialo miejsca.

I jak tu nie uwazac wierzacych za uposledzonych umyslowo:(?

Loaloa

2013-03-13, 23:14
Nie przejmujcie się wypocinami typa o ksywie Ork.fajny. To zjeb, który kiedyś rozśmieszył mnie twierdzeniem, że termin polityczne "prawica" i "lewica" pochodzą od miejsca odpowiednio po prawej i lewej stronie, w którym bozia stawia ludzi prawch i niegodziwców. Widać, że koleś ma mocno wyprany mózg, bo nie dość, że nie załapał internetowego wkrętu, to jeszcze pluje jadem jakby mu ten niby-trybunał chciał rodzinę zamordować.

Nie powiem, wizja watykańskich zbrodniarzy w kazamatach jest wielce kusząca, niestety nie tak działa prawo międzynarodowe. Przynajmniej nie to, którego sygnatariuszami są państwa członkowskie UE, czy ONZ.

ponuryowczarz

2013-03-13, 23:23
ale się komuś nudziło,to ma tyle z prawem wspólnego co zeszłoroczny śnieg. Historyjki wyssane z palca a wy się spieniacie do kolejnego boju 'katolików' vs. 'ateistów'.

ellsworth

2013-03-13, 23:29
Ork.Fajny napisał/a:


A jakim prawem dóbr Watykanu? Papież to nie Król. Nie miał praw własności do niczego w Watykanie. To jakby Bronka skazać i "zabrać mu" Łazienki albo PKiN..


To ty nie wiesz, że Watykan jest ostatnią monarchią absolutną w Europie? Papież dzierży pełnie władzy. Nawet Białoruś ma wyższe standardy...

laskaww

2013-03-13, 23:34
Loaloa napisał/a:

Nie powiem, wizja watykańskich zbrodniarzy w kazamatach jest wielce kusząca, niestety nie tak działa prawo międzynarodowe. Przynajmniej nie to, którego sygnatariuszami są państwa członkowskie UE, czy ONZ.




nie tylko sygnatariusze, nawet te które nie podpisują umów międzynarodowych są tak naprawdę (w większości umów mnar) zobowiązane do ich przestrzegania, biorąc pod uwagę np. Układ ws Antarktyki (mówiący np. o tym że nie wolno przeprowadzać tam prób jądrowych) ratyfikowało 46 państw (w tym USA, Rosja, Chiny) jednak jego postanowienia są w kontekście państw trzecich "przeciwstawialne" i taki Izrael mimo, że tego układu nie podpisał musiałby liczyć się z konsekwencjami (formalnie nie złamał by prawa) gdyby takie działania przeprowadził (oczywiście wynika to z "siły" układu, podpisanego przez w.w państwa).

grsowy

2013-03-14, 00:44
international common law court of justice

Tak się nazywa ten pseudo-twór

http://itccs.org
tak wygląda oficjalna strona tego tworu

Powstał w 2010 roku i ma członków w 15 krajach.. Nie krajów członkowskich..
Np. ja mogę być członkiem ITCCS i wtedy będą mieli członków w 16 krajach..

Nazwa i sprytne SEO działa w ten sposób, żeby pomylić ich z nazwą:
International Court of Justice - prawdziwy międzynarodowy trybunał sprawiedliwości..

A wy się produkujecie się nad tym tematem...

Ork.Fajny

2013-03-14, 08:29
Td0bT napisał/a:

Cytat 2. Jeśli celowo jest narażane pozbawianie ludzi życia obce państwa mają jednak coś do powiedzenia i mogą w jakiś sposób interweniować.


To samo myślał Hitler i Stalin...

Td0bT napisał/a:

Cytat 3. Prawda jest taka gościu, że tak było i jest od dawna. Wysoko postawieni duchowni kryją swoich kolegów po fachu i zapewne udaje się im to bardzo często. Powód? takie działania jak przestępstwa seksualne wśród księży robią zajebiście złą opienię na temat kościoła więc takie rzeczy się UKRYWA. Co do tego ułatwiania to wątpię, ale bym się nie zdziwił.


Jakim cudem ukrywać? Nie da się uciszyć w żaden sposób dziecka bo nie da się nałożyć na dzieciaka jakąkolwiek przysiegę, czy coś...

Td0bT napisał/a:

Cytat 4. Naukowo zostało udowodnione, że kondomy zapobiegają rozsiewaniu się tych wirusów. Oczywiście wg. ciebie naukowcy kłamali by bo coś z tego moją...


Człowieku... Ty mówisz o wirusie HIV i jego skutku czyli AIDS. Nie ma ŻADNYCH badań w których zdrowi dymali chorych i liczono ile osób się zarazi. To by był ekperyment typu Mengelowskiego...

Td0bT napisał/a:

Cytat 5. Nie słyszałeś bo zapewne twoim głównym mediu jest jakis zj***ny TVN lub inne gówno. Dodatkowo nie oznacza to, że taka ilość została wybita jednorazowo, ale na przełomie tych lat co mogło przejść bez większego echa.



Td0bT napisał/a:

A tak btw to wyj***ne mam na ten Watykan i tą całą "czarną mafię".


Po co się odzywasz...?

sidian napisał/a:

Taaaak, bo Serbowie się podpisali. Trzecia rzesza też się podpisała. Podpis ma kluczowe znaczenie! Na umowie kredytowej chyba.


Rozumiem że część paktu Ribbentrop-Mołotow tez uważasz za legalny i podzielenie Polski za coś naturalnego, bo w końcu to umowa międzynarodowa...?

sidian napisał/a:

A wciąż 20 razy większy niż twój mózg! Szczelność prezerwatyw testuje się wodą. Sprawdź, co jest większe. Cząsteczka wody czy wirus HIV.


Ty na serio tak uważasz ze woda ciurkiem natychmiast wypływałaby przez gumkę...?

sidian napisał/a:

Co ty pie**olisz, katolicki misiaczku? Jakie paręnaście ofiar? Sam kiedyś liczyłem statystyki. Księża są nadreprezentowani wśród perdofili ponad dwudziestokrotnie (odsetek księży w społeczeństwie vs odsetek księży wśród pedofili z uwzględnieniem podziału na płeć wśród tych drugich). W samym Dublinie wewnętrzne śledztwo stwierdziło przeszło 400 ofiar księży pedofili. Jakie PARĘNAŚCIE?


Nie katolik a nie wierzący. To raz.
A dwa, daj mi proszę sensowne źródło swoich danych oparte na sensownych i bardzo szczegółowych danych.

wortor napisał/a:

Co ty pie**olisz? Koscielni pedofile to zmora. Do tej pory w samych Stanach Zjednoczonych jest kilkadziesiat tysiecy przypadkow molestowanych dzieci przez duchownych. Czesc z tych dzieci chociazby popelnila samobojstwo.


Wygodne k***a. Znikające i zabijające się ofiary...
Poproszę sensowne źrodło do sensownych danych...

wortor napisał/a:

Załosnie to brzmi z ust katola.


Którym nie jestem...

wortor napisał/a:

Parenascie? Kto ci taka papke z mozgu zrobil? k***a jak mozna byc takim ignorantem? Jak mozna tak publicznie klamac? Masz chociaz kszte honoru?


Gościu... Idź na wydział Biotechnologii Uniwerku wrocławskiego i zajrzyj do biblioteki. Powie ci to co najmniej 5 książek z czego 4 po angielsku...

wortor napisał/a:

No tak, skoro ty katolu nie slyszales o tym, to znaczy ze to nie mialo miejsca.

I jak tu nie uwazac wierzacych za uposledzonych umyslowo:(?


NIKT o tym nie słyszał... Nie ma 8 lat by się w 2005 roku urodzić i nie wiedzieć co się działo w tamtym czasie. Nie słyszałem nic a nic a jakiś rzekomych mordach, a to nie jest coś co da się ukryć lub co te lewicowe media by sobie odpuściły.

Loaloa napisał/a:

Nie przejmujcie się wypocinami typa o ksywie Ork.fajny. To zjeb, który kiedyś rozśmieszył mnie twierdzeniem, że termin polityczne "prawica" i "lewica" pochodzą od miejsca odpowiednio po prawej i lewej stronie, w którym bozia stawia ludzi prawch i niegodziwców. Widać, że koleś ma mocno wyprany mózg, bo nie dość, że nie załapał internetowego wkrętu, to jeszcze pluje jadem jakby mu ten niby-trybunał chciał rodzinę zamordować.


Pomyślałeś może że to ty wierząc ludziom którzy uczą się od Marksa&Engelsa jak manipulować prawdą i zabijając ludzi, popełniasz błąd i czerpiesz wiedzę z złych źródeł. Poza tym twoja wersja nie kłóci właściwie nie się z moją za bardzo.
Wyprany mózg? Ja? Mówi to ktoś kto uważa że w latach 2005-2013 w Kanadzie zabito parędziesiąt tysięcy dzieci indiańskich bo nie były katolami...?

ellsworth napisał/a:

To ty nie wiesz, że Watykan jest ostatnią monarchią absolutną w Europie? Papież dzierży pełnie władzy. Nawet Białoruś ma wyższe standardy...


Monarchia absolutna...? W wyborach...?

dth

2013-03-14, 15:50
z ciekawości poszukałem o tych zamordowanych 50 tys Indian, w sumie drugi wynik w google chyba:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/jak-cywilizowano-indian

Nie wiem czy to dobre źródło, przyznam się, że sam do końca nie przeczytałem, bo szkoda mi czasu, ale już we wstępie do artykułu możemy przeczytać:
Cytat:

W ciągu ponad 100 lat przez te szkoły przeszło ok. 150 tys. dzieci. Według Annetta zginęło 50 tys. Ostatnie siedem placówek działało jeszcze w 1993 r.


Skąd twierdzenie, że od 2005 tyle ich zginęło... nie mam pojęcia. W artykule jest napisane coś w stylu, że rzeczywiście miało to miejsce, zbrodnie są udokumentowane i uznane to zostało za ludobójstwo. Tyle tylko, że ostatnie placówki zamknięto w 1993r, więc fajny Ork ma rację pisząc, że gadacie brednie. Gdyby w ciągu 8 lat zamordowano w Kanadzie 50tys dzieciaków, to byłby skandal międzynarodowy, o którym gadałyby nawet noworodki w inkubatorach.

wortor napisał/a:

No tak, skoro ty katolu nie slyszales o tym, to znaczy ze to nie mialo miejsca.
I jak tu nie uwazac wierzacych za uposledzonych umyslowo:(?



Coś mi się wydaje, że sam jesteś upośledzony umysłowo, skoro oskarżasz ludzi o ignorancję, mimo że samemu nie chciało Ci się nawet zajrzeć do googli, by sprawdzić czy rzeczywiście coś takiego od 2005r miało miejsce. Dodatkowo próbujesz się postawić trochę wyżej niż rozmówca, bo niby Ty o tym wiesz. ch*ja wiesz, zgrywasz mądrego nie wiedząc o czym w ogóle piszesz. Ogarnij się k***a, zaraz zaczniesz nam opowiadać o smokach i księżniczkach, bo ktoś na forum o tym napisał.
Poza tym warte wspomnienia jest Twoje ciągłe wyzywanie od "katoli" kogoś o kim nie masz pojęcia jakiego jest wyznania. Równie dobrze mógłby być muzułmaninem, buddystą, ateistą, żydem czy świadkiem Jehowy. Nooo... ale Twoim zdaniem skoro ktoś "staje po stronie kościoła", to znaczy że musi być katolem. Jak ograniczony światopogląd posiadasz nie muszę już chyba wspominać. Założę się, że jesteś jednym z wojujących ateistów i przechodząc obok kościoła musisz zwyzywać "czarnych złodziei" albo napluć im na plebanię. Mam takiego kumpla, żeby nie było, że wymyślam : P

Zamiast siedzieć w internecie i napie**alać na "czarnych pedofili" zajmij się lepiej sobą, bo to ciągłe najeżdżanie na KK jest już kurewsko nudne i żałosne. Na serio, nikt już nie ma ochoty słuchać jacy to księża są ch*jowi, jaki to Kościół jest ch*jowy, jak to nas okradają j***ne klechy i inne takie. Dlaczego? Bo skoro taki stan rzeczy utrzymuje się od wielu lat i "ekipa rządząca" nie ma zamiaru nic z tym zrobić, to każdy kładzie na to ch*ja, bo są ciekawsze tematy do rozmów niż wk***ianie się na coś co zupełnie Cię nie obchodzi. Wnioskując z Twojego najeżdżania na katolicyzm i katolików, to pewnie kiedyś robiłeś gałę za snickersa, a że byłeś małym dzieckiem to nie wiedziałeś, że później będą sobie o Tobie "żartować". Teraz się mścisz i plujesz jadem wszędzie dookoła. Twoje argumenty na temat setek miliardów zgwałconych noworodków wsadź sobie w dupę, razem z bilionem indiańskich dzieci zamordowanych w zeszłym tygodniu, bo obecnie nie jesteś bardziej wiarygodny od menela żebrzącego na starówce i podającego się za byłego komandosa, który zabił Osamę Bin Ladena.

Ork.Fajny

2013-03-14, 16:28
dth, dodajmy do tego jeszcze: "Kevin Annett, były pastor protestancki ze Zjednoczonego Kościoła Kanady[...]" który jasno wskazuje na to że to nie ma za wiele wspólnego z Watykanem, tylko jakimś śmiesznym odłamem narodowym.

Td0bT

2013-03-14, 16:41
Ork.Fajny napisał/a:


To samo myślał Hitler i Stalin...


Jakim cudem ukrywać? Nie da się uciszyć w żaden sposób dziecka bo nie da się nałożyć na dzieciaka jakąkolwiek przysiegę, czy coś...


Człowieku... Ty mówisz o wirusie HIV i jego skutku czyli AIDS. Nie ma ŻADNYCH badań w których zdrowi dymali chorych i liczono ile osób się zarazi. To by był ekperyment typu Mengelowskiego...




Po co się odzywasz...?


Rozumiem że część paktu Ribbentrop-Mołotow tez uważasz za legalny i podzielenie Polski za coś naturalnego, bo w końcu to umowa międzynarodowa...?


Ty na serio tak uważasz ze woda ciurkiem natychmiast wypływałaby przez gumkę...?


Nie katolik a nie wierzący. To raz.
A dwa, daj mi proszę sensowne źródło swoich danych oparte na sensownych i bardzo szczegółowych danych.


Wygodne k***a. Znikające i zabijające się ofiary...
Poproszę sensowne źrodło do sensownych danych...


Którym nie jestem...


Gościu... Idź na wydział Biotechnologii Uniwerku wrocławskiego i zajrzyj do biblioteki. Powie ci to co najmniej 5 książek z czego 4 po angielsku...


NIKT o tym nie słyszał... Nie ma 8 lat by się w 2005 roku urodzić i nie wiedzieć co się działo w tamtym czasie. Nie słyszałem nic a nic a jakiś rzekomych mordach, a to nie jest coś co da się ukryć lub co te lewicowe media by sobie odpuściły.


Pomyślałeś może że to ty wierząc ludziom którzy uczą się od Marksa&Engelsa jak manipulować prawdą i zabijając ludzi, popełniasz błąd i czerpiesz wiedzę z złych źródeł. Poza tym twoja wersja nie kłóci właściwie nie się z moją za bardzo.
Wyprany mózg? Ja? Mówi to ktoś kto uważa że w latach 2005-2013 w Kanadzie zabito parędziesiąt tysięcy dzieci indiańskich bo nie były katolami...?


Monarchia absolutna...? W wyborach...?




Idź tam jape wyliż ojcu :facepalm:
i skończp ierodlić bo się jeszcze bardziej pogrążasz w swojej niewiedzy i zaściankowości...

dth

2013-03-14, 16:45
@Td0bT
Nawet się k***a przyznać do błędu nie potrafisz. Ja pie**olę.

Td0bT

2013-03-14, 17:13
@up
Nie mam do czego się przyznawać, z tymi dziećmi może i było inaczej ale ch*j w to nie zmienia faktu, że te 50tys jak nie więcej zginęło z tego a nie innego powodu. Do reszty nie mam zamiaru wracać bo to co pisze Ork to pierodlone brednie i oznaka jego zacofania. Nawet moja babcia jest bardziej "uświadomiona" niż wy :erniepalm: