18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beka dziennikarza z Ministra Nowaka i jego Pindolina

rudzinuszka • 2013-08-12, 23:52


Alternatywne przedstawienie cudu techniki kolejowej, czyli super nowoczesnego Pendolino :-D dawno się tak nie uśmiałam oglądając wiadomości.
Enjoy.

St...........el

2013-08-13, 00:03
Prawda jest. Zamiast wysłać grupę ekspertów do Włoch, to zapie**alają z pociągiem na holu przez pół jewropy, ale ch*jnia :D

~Vuko

2013-08-13, 00:04
Ja pie**ole :facepalm: TVN sięga dna, a pan redaktor sięga ręką do własnego rozporka żeby sobie zwalić. Aj, zapomniałem - zwali mu kamerzysta bo prawdopodobnie są parą.

Pewnie że na holu bo Pendolino nie ma rozpoznania trasy.

strik3r

2013-08-13, 00:13
i ch*j jeden wielki z tego pindolino, jak mamy sk***iałą infrastrukturę kolejową, będzie jeździł jak inne składy :) nie dość że wejdzie, o ile w ogóle ktokolwiek go zobaczy, za 1,5 roku to wyj***li na niego grube pieniądze za które mogliby kupić składy polskiej firmy, gdzieś z południa chyba, która produkuje szybie pociągi do Nieniec. Ale po ch*j napędzać własną gospodarkę?

Sz...........an

2013-08-13, 00:13
I tak powinien się zachowywać dziennikarz, powinien walić prosto z mostu...

voidinfinity

2013-08-13, 00:14
Prawda jest taka że to konkretne pedolino nie pojedzie przy temperaturze niższej niż -25C - a jak wiadomo Polska jest ciepłym krajem (tak jak słoneczna italia) i takie problemy u nas nie występują :mrgreen:

Powtarzam to samo co zawsze przy okazji tematów związanych z PO - ta ekipa potrafi sp***olić nawet to czego sp***olić się nie da :-P

k***a impreza z powodu zakupu pociągu - białe Zimbabwe.

głodny_toster

2013-08-13, 00:19
Stetryczały_Sk***iel napisał/a:

Prawda jest. Zamiast wysłać grupę ekspertów do Włoch, to zapie**alają z pociągiem na holu przez pół jewropy, ale ch*jnia :D




Sam jesteś jełop. Jakbyś trochę poczytał, to byś wiedział, że bez homologacji pociąg nie ma prawa sam się poruszać po torach a takowej nowy nabytek PKP NIE POSIADA.


A tak w ogóle, to zastanawiam się kto i ile wziął łapówki, skoro Polska posiada pociąg rozpędzający się do 200 km/h i mało tego, kosztuje tylko 16 mln a nie 80 jak Pendolino. Zwie się Impuls!!
A o to krótki pokaz, tego co Impuls potrafi.


Maligi

2013-08-13, 00:21
Ale mam beke z tej nazwy, ale to chyba przez to, że jestem mocno pie**olnięty.

maras2689

2013-08-13, 00:21
Ludzie k***a, co już ciśniecie po gospodarce, PO itp. Najpierw poczytajcie o sytuacji, dlaczego go przyholowali, a potem podniecajcie się sp***olonym Panem Redaktorki-em, który reprezentuje dno dziennikarskie, debil drąży temat, że stara lokomotywa przyholowała Pendolino, a się nawet nie dowiedział, że musi ono otrzymać homologację, aby przemieszczać się po torach na terenie Polski.

Ba...........co

2013-08-13, 00:21
A gdy nie przejdzie testow i okaże sie że może jeździć tylko po części trasy bo reszta jest zbyt rozj***na to co wtedy? Albo jak nie zmieści się pod wiaduktem w warszawie jak kolejki kolei mazowieckich kilka lat wstecz to co wtedy? Będzie p*zdolino ale i tak nikt za to nie beknie personalnie... miliardy pójdą sie j***ć w agreście a nam zostanie szczaw...

~zsakuł

2013-08-13, 00:26
Maligi napisał/a:

Ale mam beke z tej nazwy, ale to chyba przez to, że jestem mocno pie**olnięty.


tak, to przez to

Maligi

2013-08-13, 00:44
zsakuł napisał/a:


tak, to przez to



Dzięki, że uświadomiłeś mnie, że nie jestem w błędzie

zypon

2013-08-13, 00:48
już niedługo .... tv republika w rękach pana ... uwaga uwaga Solorza ! :)

conrad89

2013-08-13, 01:20
Ten rząd to kpina tak jak i Pindolino / Piwko dla dziennikarza bo dla tych debili to tylko Tulipan w plecy.

giboN31

2013-08-13, 01:24
O k***a będą go u mnie testować muszę się wybrać jutro i zobaczyć :D