18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

damian15snk

2017-06-23, 19:45


Loaloa laolao wiatrem mocno zawiewalo

NOVAXON

2017-06-23, 19:47
abominacja, Co gorsze - błędy w piśmie czy k***y zamiast przecinków...

KillerLaugh

2017-06-23, 20:05
bleblebator1 napisał/a:


A czerwony?


A czerwony to przywiązanie do czystości krwi.

voidinfinity

2017-06-23, 20:14
@up

Biorąc pod uwagę zabory i to że co jakiś czas przetacza się przez teren naszego kraju jakaś obca armia gwałcąca wszystko co na drzewo nie sp***ala - to z tą czystością bym uważał :amused:

AN...........or

2017-06-23, 20:48
ostatni kolor oznacza kolor gówna na ku*asie po ostrym gejowskim j***nku

zonk

2017-06-23, 20:52
Allin23 napisał/a:

Ja nie rozumiem, czemu mowa nienawiści szerzona przez loaloa (która bezpośrednio podpada pod paragraf KK) jest ignorowana przez moderatorów pomimo pisemnego zgłoszenia naruszenia zasad serwisu. Nawet ostrzeżenia mu nie wlepili za ostatnie bluzgi na osoby narodowości polskiej.

Wstyd, moderacja, wstyd.

Cóż, zgłoszenie do zarządu strony nie pomogło, może pomoże prokuratura. Jak się będzie musiał wytłumaczyć właściciel portalu to się W5 szybko znajdzie.



A o ch*j Ci chodzi, nic takiego nie napisał tutaj a się przyj***łeś do niego.

damian15snk

2017-06-23, 21:13
SQT napisał/a:



A o ch*j Ci chodzi, nic takiego nie napisał tutaj a się przyj***łeś do niego.


Sraja sie o komentarze pawiany jedne. Ladnym trzeba byc przegrywusem zeby sobie to brac na serio :idzwch*j:
No chyba ze taki pateiota, dla kraju tuskowi by pale zrobil

bluzuk

2017-06-23, 22:47
alexandrus napisał/a:

@ Loaloa zaraz zaraz, ale u ciebie we fladze nie ma czerwonego, tylko niebieska, sześcioramienna gwiazda :amused:



I półmetrowy murzyński ku*as.

sokol358

2017-06-24, 00:11
W polsce jest gwałtów cała masa. Mają miejsce codziennie

Allin23

2017-06-24, 01:39
SQT napisał/a:



A o ch*j Ci chodzi, nic takiego nie napisał tutaj a się przyj***łeś do niego.



To zobacz posty tego człowieka z ostatniego tygodnia. To jakiś twój kolega czy coś? W dupie mam czy to troll czy nie, zasady take same dla wszystkich. Za ciśnięcie na żydów, czarnych i brudasów były zgłoszenia już z sadistica, niektóre przez administrację strony - a za ciśnięcie na nas to już k***a nie?

Wk***ia mnie taka hipokryzja - no chyba że ktoś jest z resortu i mu za to płacą, to może tego nie zrozumieć.

@jakisdebilzSanoka

Cytat:

No chyba ze taki pateiota, dla kraju tuskowi by pale zrobil



Długo nad tym myślałeś? Wysyp wakacyjnej inteligencji...

HalfGod

2017-06-24, 03:11
pie**olenie o wyższości rasy czy te inne bajki o wierności, szlachectwie, poświęceni, przelewaniu krwi za kraj i miłości do komunizmu wsadźcie sobie w rzyć.


Co naprawdę oznacza być Polakiem!

SpeedyG

2017-06-24, 10:03
Allin23 napisał/a:

Ja nie rozumiem, czemu mowa nienawiści szerzona przez loaloa (która bezpośrednio podpada pod paragraf KK) jest ignorowana przez moderatorów pomimo pisemnego zgłoszenia naruszenia zasad serwisu. Nawet ostrzeżenia mu nie wlepili za ostatnie bluzgi na osoby narodowości polskiej.

Wstyd, moderacja, wstyd.

Cóż, zgłoszenie do zarządu strony nie pomogło, może pomoże prokuratura. Jak się będzie musiał wytłumaczyć właściciel portalu to się W5 szybko znajdzie.


Nie wiesz co z nim zrobić?
Zgłoś to na tej stronce otwartej zglośćnienawiść.pl czy jakoś tak i niech prokuratura się tym zajmie ;-)