18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barowy

wku11 • 2015-05-23, 14:03
Do baru przychodzi grubas, lewak, kłamca, ch*jowy aktor i zjeb, a barman:
-Dzień dobry panie karolak.

BongMan

2015-05-23, 14:15
Wchodzi do baru polityk, biznesmen, pedofil, złodziej, kłamca i ksiądz.
A to dopiero pierwszy klient tego dnia.

okrutnyCham

2015-05-23, 14:18
w myślach barman dodaje.. ty marny śmieciu pie**olony, zaraz wypijesz mojego charka :szydera:

bboysad

2015-05-23, 14:34
Jak ja tego świstaka nienawidzę...

zgonex

2015-05-23, 14:43
jakby go tu krótko opisać: oblech, grubas, debil - nie potrafi nauczyć się roli, przejęzycza sie, sepleni, aktorstwo poniżej trudnych spraw - facet nawet nie próbuje grać.

chociaż za darmo pewnie tam mordy nie darł, ciekawe ile mu zapłacili.

a co do wyborów prezydenckich do zagłosuję na Dudę. to, że ten człowiek jeszcze nie wygrał z kimś pokroju Komorowskiego to jakaś kpina, pokazuje stopień sp***olenia umyslowego w społeczeństwie i profesjonalizm speców od propagandy i kreowania wizerunku. Duda to pracownik naukowy, zna języki, jest świetnie wykształcony, ma znajomości wśród wybitnych profesorów, dyplomatów, doświadczenie międzynarodowe - europoseł. A Komorowski jaki jest, każdy widzi. To, że dla ludzi to nic nie znaczy a najważniejsze jest to, że facet jest niezdecydowany w sprawie in vitro czy chodzi do kościoła, pokazuje poziom zdebilenia.

Kaddafi

2015-05-23, 14:44
Pochodzenie z Radomia dopełnia combo?

bach

2015-05-23, 15:00
niezależnie od wyniku głosowania, wygra obecny miłościwie nam panujący, później zrobi się zadymę, że wybory sfałszowane doprowadzając do bratobójczej walki na ulicach wprowadzając w tym czasie katastralny - by żyło się lepiej

hadesposen

2015-05-23, 15:07
haha u made my day :D . A pan Tomasz "wrzuć monete" Karolak jest takim klakierem peło bo mu fundnęłi klime w jego teatrzyku :) zresztą wszycy celebranci popierają komoruskiego bo nie mają problemu jak tu dotrwać do 1szego . Jutro można dziada gajowego pogonić :)