18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo ładna piosenka

TT4 • 2017-02-18, 07:53
pie**ol się!


wt...........us

2017-02-18, 08:47
nie wiem po co ludzie hodują te małe sk***ysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.

~Velture

2017-02-18, 10:24
Problem z tymi szczurami różnej maści jest taki, że debile biorą sobie pieseczka-zabaweczkę nie mając pojęcia żadnego o psach, nie wspominając już o konkretnej rasie którą biorą.
Traktują go nie jak psa tylko jak dosłownie taką fajną pluszową zabaweczkę która chodzi.
I jak takie małe gówno warczy, pokazuje ząbki, jeży się i szczeka to w ich niedoj***nych głowach jest myśl "o k***a, ale zajebiście. taki maleńki a taki odważny. ależ to po ch*ju urocze jak pokazuje te maleńkie ząbki i warczy".
Nie traktują ich jak normalnej wielkości psów i uczą nieumyślnie, ale bezmyślnie, takiego psa, że takie zachowanie jest dobre i akceptowalne zamiast od razu skorygować i pokazać psu, że jego agresja nie będzie tolerowana.

Bo piesek malutki to nie czują z jego strony zagrożenia i to takie słitaśne jak taki szczur 15 centymetrowy się robi agresywny. Dać im k***a kałkaza i zobaczymy czy też to takie urocze jest jak takiej wielkości pies ci pokaże ząbki.

Rubaszny

2017-02-18, 11:41
@up

ale sie podnieciłeś :roll:

naczelny1

2017-02-18, 11:50
Velture napisał/a:

Problem z tymi szczurami różnej maści jest taki, że debile biorą sobie pieseczka-zabaweczkę nie mając pojęcia żadnego o psach, nie wspominając już o konkretnej rasie którą biorą.
Traktują go nie jak psa tylko jak dosłownie taką fajną pluszową zabaweczkę która chodzi.
I jak takie małe gówno warczy, pokazuje ząbki, jeży się i szczeka to w ich niedoj***nych głowach jest myśl "o k***a, ale zajebiście. taki maleńki a taki odważny. ależ to po ch*ju urocze jak pokazuje te maleńkie ząbki i warczy".
Nie traktują ich jak normalnej wielkości psów i uczą nieumyślnie, ale bezmyślnie, takiego psa, że takie zachowanie jest dobre i akceptowalne zamiast od razu skorygować i pokazać psu, że jego agresja nie będzie tolerowana.

Bo piesek malutki to nie czują z jego strony zagrożenia i to takie słitaśne jak taki szczur 15 centymetrowy się robi agresywny. Dać im k***a kałkaza i zobaczymy czy też to takie urocze jest jak takiej wielkości pies ci pokaże ząbki.



A najlepsze, że to samo z dziećmi.

orion123123

2017-02-18, 13:25
kocham zwierzęta i mam ich dużo w domu
ale gdyby mój pies mi tak zrobił to bym go rozj***l o ścianę, na szczęście jest kochany i leniwy

miskolargol

2017-02-18, 14:26
pies kazdej wielkosci moze ujebac tak jak i czlowiek kazdej wielkosci moze przyjebac.

LuzaQ

2017-02-18, 16:53
wtomus napisał/a:

nie wiem po co ludzie hodują te małe sk***ysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.

Ale za to ciasne.

koxu42

2017-02-19, 01:50
Jeśli mój by takie coś odj***ł to jeszcze tego samego dnia byłby metr pod ziemią w lesie.

TT4

2017-02-19, 02:06
koxu42 napisał/a:

Jeśli mój by takie coś odj***ł to jeszcze tego samego dnia byłby metr pod ziemią w lesie.


Jeśli twój by takie coś odj***ł to znaczy, że nie powinieneś mieć psa bo nie umiesz go wychować i jeszcze tego samego dnia powinieneś go oddać komuś kto sobie z nim spokojnie poradzi internetowy twardzielu co by psa zaj***ł bez mrugnięcia okiem.

koxu42

2017-02-20, 19:16
Cytat:

tomitomala4

Moje psy są wychowane,i zbyt leniwe żeby cokolwiek mi zrobić,chodziło mi o to że gdyby im coś takiego odj***ło to wtedy by miały lipe.

koko1993

2017-02-27, 14:48
nie wiem po co ludzie hodują te małe sk***ysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.
wtomus
bo smakują jak krewetki prawdopodobnie