18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Barceloniarze w akcji

dawid11333 • 2013-03-11, 22:24
Wierni kibice komentują mecz :D

maxvolumePL

2013-03-11, 22:42
Uwielbiam takich wiejskich komentatorów. ch*j jeden z drugim, mają pewnie takie wance od chlania browarów i opie**alania się, że by nie dobiegli do połowy boiska, a "komentujo" jakby całe życie w piłkę grali. Sam tak naprawdę gówno wiem o piłce, bo wolę troszkę bardzie adrenalinogenne sporty, ale przynajmniej się nie wypowiadam na temat który jest mi obcy. A ci tu na filmiku to po prostu mistrzowie. Do pieca.

ja...........ze

2013-03-11, 23:03
Sędzia jest sędzia, a kto kierowca? Chorąży?

animalus

2013-03-11, 23:30
Ci kibice to Barcelone to jedynie w gazecie pewnie ogladali.

konradoo

2013-03-12, 00:54
maxvolumePL napisał/a:

Uwielbiam takich wiejskich komentatorów. ch*j jeden z drugim, mają pewnie takie wance od chlania browarów i opie**alania się, że by nie dobiegli do połowy boiska, a "komentujo" jakby całe życie w piłkę grali. Sam tak naprawdę gówno wiem o piłce, bo wolę troszkę bardzie adrenalinogenne sporty, ale przynajmniej się nie wypowiadam na temat który jest mi obcy. A ci tu na filmiku to po prostu mistrzowie. Do pieca.



Nie, nie dostaniesz.

Takeda

2013-03-12, 01:04
Tak właśnie wyglądają mecze w niższych ligach. Jak wracam do swojego rodzinnego miasta to chodzę na mecze czasem tylko po to, żeby poprawić sobie humor. Nie ma meczu bez grupki wybitnych osobistości urozmaicających rozrywkę ;)

Abgda

2013-03-12, 01:05
maxvolumePL napisał/a:

Uwielbiam takich wiejskich komentatorów. ch*j jeden z drugim, mają pewnie takie wance od chlania browarów i opie**alania się, że by nie dobiegli do połowy boiska, a "komentujo" jakby całe życie w piłkę grali. Sam tak naprawdę gówno wiem o piłce, bo wolę troszkę bardzie adrenalinogenne sporty, ale przynajmniej się nie wypowiadam na temat który jest mi obcy. A ci tu na filmiku to po prostu mistrzowie. Do pieca.



Better nerf Irelia :amused:

kr...........li

2013-03-12, 01:07
Chłopaki sobie grają i robią coś ze sobą a ci specjaliści wszystko by zrobili 10 razy lepiej. Jakie to polskie...

monto

2013-03-12, 01:21
maxvolumePL napisał/a:

Uwielbiam takich wiejskich komentatorów. ch*j jeden z drugim, mają pewnie takie wance od chlania browarów i opie**alania się, że by nie dobiegli do połowy boiska, a "komentujo" jakby całe życie w piłkę grali. Sam tak naprawdę gówno wiem o piłce, bo wolę troszkę bardzie adrenalinogenne sporty, ale przynajmniej się nie wypowiadam na temat który jest mi obcy. A ci tu na filmiku to po prostu mistrzowie. Do pieca.





Uwielbiam takich komentujących, a znasz się na chlaniu browarów i opie**alaniu się? jak nie to po ch*j się wypowiadasz na ich temat, który i ile by przebiegł, idą na mecz pooglądać jak młodzi w okręgówce graja bo to lubią, i skąd wiesz czy oni się znają na piłce skory Ty jak sam mówisz się nie znasz :D P.S. ucieczka staremu z kondoma, tyle adrenaliny Ci sprawiła?

Lo...........ck

2013-03-12, 01:23
Dawać netfajt!

ziutek11113

2013-03-12, 01:30
Jak by ktoś podrzucił link do tego, z youtube, to byłbym wdzięczny :)

Edit:
Już mam.

tomek1491

2013-03-12, 01:55
O, nawet nie wiedziałem, że w mojej okolicy sa takie mecze :D

Mruczuś

2013-03-12, 02:42
@monto jebnij się w łeb. Świat będzie Ci wdzięczny.


A ja sobie lubię takich komentatorów. Czasem jakimś ciekawym tekstem zarzucą. A tu już muszą komuś za konstruktywną krytykę doj***ć jeden z drugim.