18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baran zapuścił sobie rogi, aż za bardzo...

Nowotarżanin • 2017-01-20, 00:04


dlaczego nie ma tutaj działu zwierzęta?

HalfGod

2017-01-20, 10:46
stresują starego capa

PrzypalXD

2017-01-20, 11:38
nie ma działu zwierzęta, bo kozojebcy by zapchali serwery sadola

konrad92sdz

2017-01-20, 11:42
A ja przez pół filmiku myślałem, że jemu to w oczy się wbiło...

Parker

2017-01-20, 12:35
Nowotarżanin napisał/a:


dlaczego nie ma tutaj działu zwierzęta?



10 lat temu taki dział był Okrucieństwo wobec zwierzat , gdzie mozna bylo zobaczyc podpalanie kota w zamknietej klatce albo zrzucanie piesełow ze skarp przez amerykanskich zolniezy.

Potem przyszla wielka zmiana "dobra zmiana" hehe i kilka fajnych pomniejszych dzialow zniknelo a kilka polaczylo sie w pojedyncze wieksze , chyba jakos kolo 2012 roku.

ale to moze i lepiej widzac jak niektore p*zdy placza pod filmikami to ten sadol ktory jest teraz to sa cukierki i wata cukrowa w porownaniu do tego co bylo.
Pozdrawiam

klaszak

2017-01-20, 15:28
@dr.benzoesan
Pozdrów tate :krejzi:

eaz

2017-01-20, 17:59
Zjedli by go i po problemie.

Omikron

2017-01-20, 18:33
Do pytających: baran nie czuł, że mu się coś wkłuwa, ponieważ proces zachodził bardzo wolno.

Pan_Doktur

2017-01-20, 21:09
Ale tam k***a musi pie**olić. Zaczynając od ropni po cięcie. Pewnie jebie tak samo jak palone paznokcie

UberPatriot

2017-01-21, 13:20
jakby był dział zwierzęta to wrzucaliby tam murzynów i mijałoby się to z celem. Chociaż, pasowałoby ale nadal niektórzy by się gubili. :D

godfather1982

2017-01-21, 13:36
pracujac kiedys u bambra wycinalem rogi krowom ale linka ale zeby szliwerka k***a wiecej zmrodu pamietam jak krowom krew tryskala po wycietym rogu wtedy drut na glowe skrecic na pol godziny i przestalo a z tym baranem to komedia

Pscolekk

2017-01-22, 23:16
Podeszli pięknie z tematem do tej sprawy. Weterynarz wpierw odciął jeden, potem drugi róg zagrażający bezpośredniemu życiu kozła, a potem po ogólnym rozponaniu podpiłowali rogi zwierzęciu, by mogło wyklarować się w inną stronę... Szacun. Ale czy to jest materiał na kwejka czy na Sadola ?!

Zi...........ka

2017-01-22, 23:51
mój dziadek był słynny z kreatywnego leczenia swoich zwierząt. kiedyś podobno jednemu baranowi ułamał się róg, przy samej głowie. sprawa zaczęła się babrać, w ranie rozkwitło życie. dziadek jednego dnia razem z synem spacyfikowali barana, wlali do rany spirytus i podpalili. baran aż podskoczył z radości i miał rację, bo wszystko się pięknie wygoiło :)

opanował też sztukę szycia chirurgicznego, którą stosował wobec owiec, które rozpruwały sobie brzuchy podczas nierozsądnych skoków nad ogrodzeniem z drutu kolczastego. jak to mówił wujek - owce wyglądały jakby były w bluzie na suwak