18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barack Hussein Obama vs Assad

deluxe • 2013-09-03, 20:17
Wrzuta od Chmiela. Trochę długie, ale ciekawe :wodka:

darthkenobi

2013-09-04, 00:49
@up k***a ale Ty dobry jesteś, po sposobie mówienia wiesz jaki to człowiek! Ja mentalista, nikt Ci nie podskoczy.

A tak na serio? To chyba żartujesz sobie, ja znam niektórych ludzi po 5 lat i nie wiem jakimi są naprawdę... a Ty po obejrzeniu filmiku? bez przesady.

RavenRR

2013-09-04, 10:16
Styl mówienia ma jak mój niedoszły teść, bardzo podobnie nawija :) Fajnie posłuchać.

jem_dzem

2013-09-04, 16:58
^UP "by venka"? Nie podpisuj się pod cudzą własnością, szanuj autora, którego cytujesz.


Wracając do tematu.
Czy jest chociaż jedna osoba z IQ wyższym niż u krzesła która wierzy w ten bratobójczy atak chemiczny?
To jest tak grubymi nićmi szyte, że aż mnie wkrwia, że się z nas robi aż takich idiotów.

A na słowa Putina o prowokacji i zarzutach braku dowodów USA niezwykle, wręcz magicznie szybko dowody znalazła. Tak tak, akurat oni.
Pewnie mieli dowody jeszcze zanim atak nastąpił ;) No i oczywiście trzeba działać szybko, bo już widzieli kolejne podejrzane konwoje.

Ech. Piwo.

Black Pitt

2013-09-04, 21:50
Ten typ pie**oli jak większość pijaczków w miejscowościach odwiedzanych przez turystów, te przerwy w wypowiedziach jakby miały podnieść napięcie czy ch*j wie co to, są nawykiem wyćwiczonym przez lata sięgania po cudzy kufel/kieliszek.

Ja pie**olę, jaki mesjasz objawiony, powiedział coś o czym nie można było usłyszeć nawet w tej kurewskiej (publicznej) tv?

Zacznijcie myśleć a nie bezdurno kopiować przemyślenia przy kac kupie.

vasre

2013-09-04, 22:06
Palić żydkow.

Venka

2013-09-04, 22:53
jem_dzem napisał/a:

^UP "by venka"? Nie podpisuj się pod cudzą własnością, szanuj autora, którego cytujesz.



podpis autora jest zachowany, ja edytowałem, usunąłem napis i wstawiłem sadistic, podpisałem się pod edycją, nie przypisuję sobie całości

Smaro

2013-09-05, 00:18
Chmiela zawsze dobrze posluchac.