Bajka o smoku

4
piwo
Ąpisław  @ 2009-05-20, 00:31
Było sobie pewne królestwo...Od lat nękane przez smoka. Pewnego dnia po 40 latach rządów król przywołał najstarszego syna:
- Mój najstarszy potomku. W tobie ma jedyna nadzieja. Zgładź betsię, a korona będzie twoja.
Najstarszy wyruszył i maszerował trzy tygodnie. Stanął przed smoczą jamą i rzecze:
-Potworo, która gwałcisz to królestwo wyjdź na bój śmiertelny!
Smok wychynął z jamy i - hap! - połknął najstarszego syna. Minęły 2 tygodnie i król-ojciec przywoła drugiego syna.
- Drugim mym jesteś. Twój brat zabrał ze sobą najlepszy miecz i bestyję prawdopodobnie go pożarła. W tobie ma ostatnia na przekazanie tronu nadzieja. - Syn uderzył się w pierś i wziął najlepszy ze sobą łuk. Młodszy wędrował trzy tygodnie stanął przed smoczą jamą i rzekł:
- Smoku, który napastujesz to królestwo! Wyjdź na bój ostateczny!- A smok - hap! pożarł średniego syna.
Kolejne tygodnie minęły i krół przywołał najmłodszego syna. A głąb z niego był straszny... (miał zespół Downa).... Król rzecze:
- Synu mój ostatni w tobie ma ostatnia nadzieja... Idź i się wykaż...
I poszedł najmłodszy syn. Szedł, szedł i zobaczył rozj***ne mrowisko. I wtem mrówki do niego:
-Cny człowieku - zakrzyknęły - pomóż nam odbudować mrowisko a my na twoje żądanie przybędziemy!
Down - zaskrzypiał i powiedział - OK!
Odbudował mrowisko i ze sznurkiem, który mu podarował ojciec ruszył dalej. Dzień później spotkał pszczołę, która rzekła:
- Niedźwiedź nam gniazdo zburzył! Zlituj się!
Down zaklekotał i wydukał - Nie ma sprawy!
Trochę śliny i wosku= odbudowane gniazdo. Pszczoły rzekły - Jesteś naszym bohaterem. Jeżeli będziesz w potrzebie to zaśpiewaj, a przybędziemy ci z pomocą. I minął tydzień a down stawił się przed smoczą jamą. I rzecze:
- Smoku, a ja mam przyjaciół.
Na co z jamy wychynął smok - i hap! - pożarł najmłodszego syna.
   Popularne tagi
rejestracyjne  panienka  obey  spełnienie  imagining  brzoza  cztery nogi  crane  automapa  adult swim  d-pants  wizje  one  brahma  block  brudna woda  trauma  bobby
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]