18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baja dla dzieci

Mistrz Agon • 2012-01-08, 13:20

Yo put that bag back on!

Ekolodzy już działają, dzieci od mięska odstraszają.

~tip.top

2012-01-08, 13:23
A potem się dziwić, że dzieciaki takie poj***ne rosną :-/

Uzar

2012-01-08, 19:58
co to za bajka ? dajcie tytuł

NomedN

2012-01-08, 19:59
Adventure Time, polecam wszystkie sezony, fakt nie do końca dla dzieci, ale ja się bawiłem momentami wybornie :mrgreen:

Pa...........ca

2012-01-08, 20:01
Rośnie nam nowe pokolenie strony sadistic. Niesamowite jak wiele w bajkach jak i w naszej mentalności zmieniło się przez te 20-40 lat, jeszcze niedawno śmiano się z poślizgnięcia na bananie a teraz dzieci śmieją się z wyzwisk, czyiś chorób itp. Większość z nich to i tak pozerzy ale jednak, czym skorupka za młodu nasiąknie. Wkraczamy w nową erę.

Gonzoitano

2012-01-08, 20:19
Popatrzmy na siebie, jechaliśmy na wyśmienitym Kreciku itp, a i tak, przynajmniej w moim wypadku, nie udało się wyrosnąć na w miarę normalnego. Gdzieś pojawił się błąd, nie wiem, może to wąchanie kleju czy międzynarodowy spisek Pokemonów.

A 'Adventure Time' oglądam czasami.

Takewon

2012-01-08, 22:38
Gonzoitano napisał/a:

Gdzieś pojawił się błąd, nie wiem, może to wąchanie kleju czy międzynarodowy spisek Pokemonów.



A tam pierdzielisz, że błąd. Świat się i tak musiał podzielić na ofiary losu co lądują na hardzie i tych co się jarają czyimś nieszczęściem. Donatien Alphonse François de Sade to prekursor dzisiejszej frajdy. Aż mu kiedyś pomnik pie**olnę w ogródku :amused:

Ryuk

2012-01-08, 23:18
Oglądałem to bez dźwięku, w ostatnich sekundach wydawało mi się, że ten lisopodobny stwór mówi "What a fuck is that?!"

Mistrz Agon

2012-01-08, 23:47
Adventure Time jeszcze nie jest najdziwniejszą bajką. Obejrzyjcie sobie anime pod tytułem Bobobo-bo Bo-bobo.
Już sam tytuł jest popie**olony, a głównym bohaterem jest mięśniak w blond-afro walczący z wrogami za pomocą włosów z nosa. Towarzyszy mu małe słoneczko i niebieski, żelkowy ludzik.

PS: Nie, nie wiem jakie prochy biorą twórcy takich kreskówek. Nie znam dilera :-P

barwoog

2012-01-09, 20:57
Prawdziwa kobieta... yyy sorry, krowa sadistica. To jest jawna dyskryminacja- kobiety z jajami lądują na hardzie a krowy normalnie na głównej, normalnie ŻENUŁA! Za co ci moderatorzy piniędze biorą?!

Pener

2012-01-09, 21:01
barwoog napisał/a:

Za co ci moderatorzy piniędze biorą?!


za opie**alanie się :amused: