18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Badanie alkomatem na policji i jazda samochodem

lidiar • 2016-07-29, 00:28
Witam, pierwszy temat, trochę o naszej polskiej inteligencji której nikt nie jest w stanie zrozumieć

zajumane z debica tv


Dwaj mężczyźni przyszli na komendę policji w Dębicy sprawdzić swój stan trzeźwości. Mimo pozytywnego wyniku, wsiedli do samochodu i odjechali. Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. 24-latek kierujący volkswagenem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę po godz.8, do komendy przyszło dwóch mężczyzn, chcieli sprawdzić stan swojej trzeźwości. W obu przypadkach w urządzeniu zapaliła się czerwona lampka, która wskazywała, że mogli spożywać wcześniej alkohol. Mężczyźni opuścili komendę, a chwilę później oficer dyżurny zauważył, jak wsiadają do volkswagena polo i odjeżdżają.

Dyżurny zaalarmował o tym fakcie policyjny patrol, który zauważył volkswagena na skrzyżowaniu ulicy Brzegowej z Piłsudskiego. Widząc radiowóz, kierowca polo gwałtownie przyśpieszył skręcając w Aleje Jana Pawła II. Jadąc w kierunku Straszęcina wciąż przyśpieszał, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Kierowca volkswagena nie reagował na policyjne sygnały błyskowe i dźwiękowe. W Straszęcinie skręcił w kierunku Żyrakowa, gdzie czekał już drugi radiowóz. Kierowcą volkswagena okazał się 24-letni obywatel Austrii. Pasażerem był 23-letni mieszkaniec Żarówki.

Mieszkańca Wiednia przewieziono do dębickiej komendy i poddano ponownemu badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało 0,57 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Pojazd zabezpieczono na strzeżonym policyjnym parkingu.

maderfakermen

2016-07-29, 00:44
w Austrii można mieć 0.5 promila. więc typ uznał, że na te pozostałe "0.07" ma wyj***ne.

j.b.n

2016-07-29, 02:11
Czy tylko mnie śmieszy "mieszkaniec Żarówki"?

C.Z.E.S.I.E.K

2016-07-29, 07:26
lidiar,
dobre, ale mogłeś pominąć pierwszy akapit, bo ch*jowo się czyta jak na start spojler dałeś.

Lysack

2016-07-29, 10:25
j.b.n napisał/a:

Czy tylko mnie śmieszy "mieszkaniec Żarówki"?



Może to był Wolfram? Wtedy austriackie kuzynostwo by się zgadzało ;)