18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Baca i Haneczka

czarnahalina • 2014-04-04, 20:32
Pewnego słonecznego dnia brzegiem rzeki przechadzał się Pan Baca. Wtem po drugiej stronie rzeki dostrzegł przecudnej urody piękną Haneczke. Wzięła go taka „chcica” jakiej nigdy nie doznał i woła:
-Haneczko, o Haneczko tak bardzo mi się chce, nie masz pojęcia jak bardzo, no chodź no tu do mnie.
Haneczka odpowiada:
-oj baco, ale teraz, w samym środku dnia?
-tak, oj tak mi się chce że zaraz nie wytrzymam, przyjdź do mnie bo taka chcica mnie wzięła!
-Baco, ale jak ja przejdę przez tą rzekę na drugą stronę?
-Oooo Haneczko tak mi się chce, no uwierz mi, tak mi się chce że zaraz tak naprężę mój sprzęt, że będzie taki długi, ze przerzucę go na drugą stronę a ty po nim przjedziesz!!!
-Ino baco przejdę do ciebie, podupcymy się, wszystko fajnie. Tylko jak ja z powrotem na drugą stronę rzeki wrócę?

:piwo:

jacekmatys

2014-04-04, 20:42
No to Haneczka ma problem hmm

~Imperator

2014-04-04, 21:03
Haneczko, Haneczko przyjdź że do nas... nie nie przyjdę, Haneczko Przyjdź do nas... nie nie przyjdę bo mnie będziecie dupczyć... nie, nie będziemy cię dupczyć... to po co pójdę :)

mazin

2014-04-05, 09:45
To nie była Haneczka, tylko Kaśka, nie po prostu rzeka, tylko Dunajec (Biały Dunajec), a akcja miała miejsce w Poroninie. A opowiadał to Marcin Wójcik (One Ryj Show, Ryjek 2012).

czarnahalina

2014-04-05, 11:05
mazin napisał/a:

To nie była Haneczka, tylko Kaśka, nie po prostu rzeka, tylko Dunajec (Biały Dunajec), a akcja miała miejsce w Poroninie. A opowiadał to Marcin Wójcik (One Ryj Show, Ryjek 2012).



zgadza się, sprawdziłem tą informacje teraz hehe, szczerze mówiąc nie byłem tego świadomy, gdyż zasłyszałem wczoraj ten kawał w takiej wersji od znajomego. Pozdawiam

orzeszwmorde

2014-04-06, 23:04
-Maryna pójdź no tu do nas.
-Nie pójdę bo mnie wydupcyta.
-Oj tam nie wydupcymy.
-No to po co mam pójść.