18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Babcia sadola

maksymilian45 • 2016-12-26, 23:07
Czyli rasistka pełną gębką. Prawdziwy sadol chciałby mieć taką babkę :mikolaj:


Może śmiało zastąpić merkel.

ProVVe

2016-12-27, 00:09
Jazda z k***ami :-D

PA...........SM

2016-12-27, 00:54
Przecież nikt nie lubi kolorowych nierobów! Babcia tylko potwierdza nastroje społeczne :)

Ma...........ke

2016-12-27, 11:40
Gówno nawet nie odpowie bo pewnie angielskiego nie zna :D
Nikt się nie sprzeciwi poczciwej babuni bo wszyscy wiedzą że ma racje.

Nejm

2016-12-27, 12:00
Lewactwo i inne ameby dislajkuja oraz szkaluja te sympatyczna babcie. Zachecam do zabrania glosu pod filmikiem :D

nowynick

2016-12-27, 12:08
Na ile rozumiem babka ma problem, bo się wepchnęli w kolejkę, a potem wypomina, że to co kupili jest opłacone z jej podatków... k***a prawdy już nie można powiedzieć?

SirMajkel

2016-12-27, 12:33
jak młodzi zdrowi ludzie przyjeżdżają i siedzą na zasiłkach to kogo by to nie wk***iło? A dlaczego w Anglii nie lubią polaków? Bo przyjeżdżają pijackie wsiury, rozrabiają i jeszcze na zasiłkach siedzą. Ta zasada działa wszędzie i dla każdego.

__Tux__

2016-12-27, 13:00
SirMajkel napisał/a:

jak młodzi zdrowi ludzie przyjeżdżają i siedzą na zasiłkach to kogo by to nie wk***iło? A dlaczego w Anglii nie lubią polaków? Bo przyjeżdżają pijackie wsiury, rozrabiają i jeszcze na zasiłkach siedzą. Ta zasada działa wszędzie i dla każdego.



Pijackie k***y to akurat Angole. Ileż to razy można usłyszeć o ich weekendowych wypadach do Wrocławia: narąbią się, zrobią awanturę i wracają. Żeby tam siedzieć na zasiłkach, trzeba najpierw popracować. Jeśli ktoś nie ma obywatelstwa UK, to nikt go na zasiłkach trzymać nie będzie.


Poza tym staruszka dobrze gada, jest wk***iona i mówi co jej leży na sercu.

marcinsud

2016-12-27, 14:24
@SirMajkel
nie ma w UK zasiłków dla niepracujących Polaków, bo jesteśmy z UE i nie mamy statusu imigranta.

sh...........ns

2016-12-27, 14:53
przeciez kobiety sa takim samym pasożytem jak kolorowi , co kobieta daje cywilizaci ? oo jezu zapmniałem urodzi mi dziecko jest święta oojojoj jak mogłem tak powiedzieć , z murzynami maracje ale to samo się tyczy kobiet

Sabajone

2016-12-27, 16:36
shokobons napisał/a:

przeciez kobiety sa takim samym pasożytem jak kolorowi , co kobieta daje cywilizaci ? oo jezu zapmniałem urodzi mi dziecko jest święta oojojoj jak mogłem tak powiedzieć , z murzynami maracje ale to samo się tyczy kobiet



Twój chłopak pewnie jest z ciebie dumny. :homer:

TB303

2016-12-27, 17:11
Sabajone napisał/a:



Twój chłopak pewnie jest z ciebie dumny. :homer:


Chyba raczej nie jest. Ewidentnie widać, że brakuje mu bolca i chłopak go dawno nie przerżnął. Większość mężczyzn to osoby heteroseksualne, i tu go boli - zazdrości kobietom.

BrianGriffin

2016-12-27, 20:08
Skoro się, rzekomo, wpieprzyły w kolejkę to czego ich nie wyrzuci? Mocna tylko w gębie? :lol: