18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na drodze do Morskiego Oka Ekolodzy vs Górale !

adam89pl • 2014-11-09, 13:16
Tak zakończył się protest ekologów :)


garota

2014-11-09, 13:20
Powinni im naj***ć. I tak nic nie zmienimy a wszystkie te próby to tylko zabawa dla tych ekologów. Zaprosiła mnie kiedyś panna (taka wiecie, czarne ciuchy, spokojna niby inteligentna) do domu. Rano patrzę a w jej pokoju wisi mapka Polski z zaznaczanymi różnymi miejscami. Pytam się czy to są miejsca które odwiedziła, a ona na to że nie, że to są po prostu protesty i różne akcje które się odbywają w PL. Pytam czego dotyczą że jest zaangażowana a ona że wszystkiego. Po co na nie chodzisz, pytam. A ona że jest fajna atmosfera i się ciekawych ludzi poznaje. I tacy ludzie biorą udział w takich szopkach.

ganji

2014-11-09, 13:22
Tylko czekałem, aż któryś zjeb z tych zielonych złapie z kopyta.

gaijin

2014-11-09, 13:26
Komentują nicki zaczynające się od "ga" to i ja się wpiszę.

MichaU

2014-11-09, 13:33
Popraw:

źle napisał/a:

zakopane.ekolodzy



na:

dobrze napisał/a:

zakopane,ekolodzy



w tagach.

el...........wy

2014-11-09, 14:00
Tak się zamiata śmieci.

Poza tym, to chyba jest tak jak to opisuje użytkownik 'garota', ale nie można wykluczyć, że po prostu chciał przekazać nam niepozornie, że kiedyś zar*chał taką pannę :krejzi:

trabus

2014-11-09, 14:03
Przyłażą k***y tam gdzie ich nie chcą, a potem płacz, że biją. k***a gdzieś zrobiliśmy błąd. Albo za mało piorunów trafia w swój cel :/

AdasMickiewicz

2014-11-09, 14:30
najlepsze są te grubasy co przychodzą na te morskie oko niby żeby schudnąć, a oczywiście wozem zapie**alają. Trochę szkoda tych koników, te wozy powinny być dla osób starszych, schorowanych lub dzieci a grubasy niech same zapie**alają bo co to jest te kilka kilometrów.

OpenStreetMaps

2014-11-09, 14:39
Przypominam jakby ktoś nie wiedział że zieloni to tacy niedojrzali czerwoni
Poj***ne lewackie ścierwa nie wiedzą że zabierając koniom pracę .
Zabierają im automatycznie żarcie którego nie dostaną jak na nie nie zarobią .
I sens ich dalszej egzystencji.
Rozsądny góral nie pozwoli sobie na to aby zamęczyć konia który utrzymuje siebie i jego.
Oczywiście zdarzają się też niechlubne wyjątki nieludzkiego traktowania koni .
Z tym należny walczyć
Ale należało by się zastanowić czy całkowity zakaz pracy koni przyczyniłby się do poprawy ich losu.
Otóż NIE! Stały by się wtedy nikomu niepotrzebne.

Aa...........rR

2014-11-09, 14:43
Zielone robią tylko zamieszanie i straszą konie, a nie o to chyba chodzi....

bossik21

2014-11-09, 14:56
Ekolodzy są tak samo popie**oli jak te biale k***y z Pozostawionych.

PolaczekRR

2014-11-09, 14:56
Siedze już 6 miesiecy w Australii , k***a co sie w tej polszy dzieje ... ludzie ludziom k***ami

Go...........Fr

2014-11-09, 14:58
ekolodzy TFUUU!!! pluje na was! jak jest jakaś budowa czy coś to jest was multum! a jak przychodzi sadzenie drzew czy sprzątanie lasów to gdzie jesteście?!!!!

Snoon

2014-11-09, 14:58
ekolodzy przyszli straszyć konie