18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

armia nakłania żołnierzy do bezpiecznej jazdy

kcprwwl • 2012-10-16, 20:54
filmik z kampanii spowodowanej częstymi wypadkami żołnierzy na motocyklach

mare30ks

2012-10-16, 21:15
fajne stare olejowe suzuki, ladnie pie**olnal na kolo przy wyjezdzie z jednostki :)

stp_001

2012-10-17, 11:13
Żołnierze, jeździjcie bezpiecznie... Ginąć należy na misjach a nie na motocyklach.

SiaraSiarzewski

2012-10-17, 12:57
Nie zapie**alaj jak nie musisz, lepiej się spóźnić 5 minut niż nie dojechać wcale. k***a czy to tak trudno zrozumieć? Jeżdżę motorem od 4 lat i wiem jak to jest dopie**olić spod świateł, ale to nie jest warte kalectwa czy śmierci

Ponury Knur

2012-10-17, 13:20
SiaraSiarzewski napisał/a:

Nie zapie**alaj jak nie musisz, lepiej się spóźnić 5 minut niż nie dojechać wcale. k***a czy to tak trudno zrozumieć? Jeżdżę motorem od 4 lat i wiem jak to jest dopie**olić spod świateł, ale to nie jest warte kalectwa czy śmierci




Wow aż 4 lata, no nie możliwe. Ale z ciebie miszcz od 4 lat na motocyklu, to pewnie widziałeś już wszystko i wiesz wszystko?

Szaler

2012-10-17, 13:21
Bardzo mądry przekaz ma ten filmik. Gimbaza i mentalne orangutany nie zrozumieją.

Eth

2012-10-17, 14:13
Najpierw rozpie**alaja im psychike, a pozniej sie dziwia :lol:

SiaraSiarzewski

2012-10-17, 14:34
Ponury Knur napisał/a:




Wow aż 4 lata, no nie możliwe. Ale z ciebie miszcz od 4 lat na motocyklu, to pewnie widziałeś już wszystko i wiesz wszystko?





I na ch*j się spinasz buraku? Zazdrościsz mi że mam motor i na nim jeżdżę a tobie starzy zabronili nawet na rower wsiadać? Czy może mieszkasz z babcią i ci nagadała że motocykle są złe? Z pewnością widziałem i wiem więcej od ciebie, trollu z niedowagą. pie**ol się z tym swoim cynizmem i sarkazmem.

blendziooh

2012-10-17, 14:43
SiaraSiarzewski napisał/a:





I na ch*j się spinasz buraku? Zazdrościsz mi że mam motor i na nim jeżdżę a tobie starzy zabronili nawet na rower wsiadać? Czy może mieszkasz z babcią i ci nagadała że motocykle są złe? Z pewnością widziałem i wiem więcej od ciebie, trollu z niedowagą. pie**ol się z tym swoim cynizmem i sarkazmem.


Tak się chwalisz tym motocyklem, a ciekaw jestem, czy tatuś kupił, czy sam zapracowałeś? 21 lat a wszystkie rozumy pozjadał i od buraków wyzywa.

Co...........21

2012-10-17, 14:48
Lepsze by było: "Nie dojedziesz, nie por*chasz" ale w sumie ten ich slogan też ujdzie.

SiaraSiarzewski

2012-10-17, 14:50
soban2100 napisał/a:


Tak się chwalisz tym motocyklem, a ciekaw jestem, czy tatuś kupił, czy sam zapracowałeś? 21 lat a wszystkie rozumy pozjadał i od buraków wyzywa.






Skoro taki jesteś ciekawy to ci powiem. Z ojcem nie mieszkam od 12 lat, na motor zapracowałem w wakacje i owszem 1/3 dołożyli mi mama z moim ojczymem. Musiałem mieć lepszy sprzęt jeśli chciałem się rozwijać w motocrossie. I zanim zdobyłem uprawnienia na kierowanie nim po ulicach, przejeździłem nim więcej godzin niż na 3 kursach, więc nie mów mi że pozjadałem rozumy bo w tej kwestii mam do powiedzenia więcej niż większość chętnych by zabrać głos.
Burakiem jest ten kto z zadrości, zawiści neguje i krytykuje innych, a to że mam 21 lat nic nie świadczy, bo wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości, a szkoda, bo zamiast brać wzorce od osób starszych muszę się użerać z pseudodojrzałymi debilami których jedynym życiowym motywem jest hejtowanie i krytykowanie wszystkiego dookoła. Rozumiesz?

Ponury Knur

2012-10-17, 14:51
SiaraSiarzewski napisał/a:





I na ch*j się spinasz buraku? Zazdrościsz mi że mam motor i na nim jeżdżę a tobie starzy zabronili nawet na rower wsiadać? Czy może mieszkasz z babcią i ci nagadała że motocykle są złe? Z pewnością widziałem i wiem więcej od ciebie, trollu z niedowagą. pie**ol się z tym swoim cynizmem i sarkazmem.




z ciebie wyszło buractwo. Wiesz gówno bo gówno jeździsz. 4 lata i znawca tematu. A skąd wiesz ile ja wiem że stwierdzasz że wiesz więcej? 21 lat i jaka spina gówno wyjeździłeś i gówno wiesz. Ciekawe na czym jeszcze jeździsz? pewnie wielki motocyklista na na chińskim skuterku z supermarketu.

przemoc239

2012-10-17, 14:54
@2x up
Po prostu go olej.

Ponury Knur

2012-10-17, 14:55
SiaraSiarzewski napisał/a:






Skoro taki jesteś ciekawy to ci powiem. Z ojcem nie mieszkam od 12 lat, na motor zapracowałem w wakacje i owszem 1/3 dołożyli mi mama z moim ojczymem. Musiałem mieć lepszy sprzęt jeśli chciałem się rozwijać w motocrossie. I zanim zdobyłem uprawnienia na kierowanie nim po ulicach, przejeździłem nim więcej godzin niż na 3 kursach, więc nie mów mi że pozjadałem rozumy bo w tej kwestii mam do powiedzenia więcej niż większość chętnych by zabrać głos.
Burakiem jest ten kto z zadrości, zawiści neguje i krytykuje innych, a to że mam 21 lat nic nie świadczy, bo wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości, a szkoda, bo zamiast brać wzorce od osób starszych muszę się użerać z pseudodojrzałymi debilami których jedynym życiowym motywem jest hejtowanie i krytykowanie wszystkiego dookoła. Rozumiesz?



Przepraszamy że nie uznaliśmy twojego zajebiście wybitnego autorytetu w dziedzinie motoryzacji bo 4 lata na motocyklu to już jak całe życie. 21 lat na karku a wyjeżdżone pewnie par milionów kilometrów na różnych sidłach po różnych drogach i wiesz o czym mówisz.

SiaraSiarzewski

2012-10-17, 15:00
Ponury Knur napisał/a:




z ciebie wyszło buractwo. Wiesz gówno bo gówno jeździsz. 4 lata i znawca tematu. A skąd wiesz ile ja wiem że stwierdzasz że wiesz więcej? 21 lat i jaka spina gówno wyjeździłeś i gówno wiesz. Ciekawe na czym jeszcze jeździsz? pewnie wielki motocyklista na na chińskim skuterku z supermarketu.






Ja pie**ole, niby jesteś starszy (teoretycznie) a mam wrażenie że za komputerem siedzi mały gruby 15'latek z astmą i płaskostopiem. Nie mam zamiaru się z tobą licytować bo bym zszedł na twój poziom i wykłócał się jak idiota kto jest lepszy. Sram na to czy wyjeździłeś miliard motogodzin i czy masz uprawnienia na kierowanie ruchem, rozumiesz owco ? Napisałem post który być może do kogoś trafi i zostanie w pamięci, ty przyj***łeś się jak cygan pod supermarketem i wyśmiałeś moje 4 letnie doświadczenie... i kto tu jest burakiem? Mało tego, debilem... aaa i jeszcze jedno, nie jeżdżę skuterem jeśli tak bardzo jesteś ciekaw.