18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Arabusy w tramwaju

maciukrk • 2013-05-28, 14:41
Sytuacja dzieje się w tramwaju:
Starsza pani słucha jak to dwaj Arabowie przechwalają się ile to już ich milionów jest ich w europie.
Babka odwróciła się i mówi:
Z Żydami przed wojna było podobnie. :hitler:

tysonic

2013-05-28, 14:52
Z debilami jest za to odwrotnie - z każdym rokiem przybywa.

Miles87

2013-05-28, 14:59
stara ssmanka

ces

2013-05-28, 15:01
tysonic, nie rozumiesz chyba

Pater patriae

2013-05-28, 15:12
W sumie, to nie wiem czemu się tak oburzamy na tą imigrację brudasów. Niech się wyrżną nawzajem z Francuzami, Niemcami, Ruskimi czy Angolami. Jakoś z ciapatymi zawsze sobie radę dawaliśmy, co innego z Niemcami, czy Ruskimi, a Angole i te p*zdy Francuzi może będą błagać nas o pomoc, wtedy będziemy zrzucali ulotki jaka to wojna jest zła. Tak samo jak oni w 39 8-) .

Kurgiel

2013-05-28, 15:26
Arabowie już na dobrą sprawę nawet sadistica opanowali - co 2 post jest o muzułmanach. Dlatego proponuje zaprzestać dodawania materiałach o nich a jak się któregoś spotka na ulicy to polsku mu przypie**olić. Im dłużej będziemy o nich mówić tym większe dywagacje na temat ich religii będą się pojawiać a sprawa powinna być prosta - islam niech wypie**ala tam skąd przybył.

august1898

2013-05-28, 16:04
Niemcy rok 2040. Dwóch policjantów spisuje obywatela, jeden mówi do jeden mówi do drugiego:
-Patrz Mahmed jakie dziwne nazwisko: Müller.

johnnybgoode

2013-05-28, 16:13
najlepsze jest to, że dla całego islamskiego świata to my jesteśmy brudasami

Hillsenn

2013-05-28, 16:14
Coś w tym jest.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 16:17
@johnnybgoode
A kogo obchodzi co myśli trzeci świat?
To My do nich jeździmy czy oni do Nas?

di...........os

2013-05-28, 16:24
Pater patriae napisał/a:

W sumie, to nie wiem czemu się tak oburzamy na tą imigrację brudasów. Niech się wyrżną nawzajem z Francuzami, Niemcami, Ruskimi czy Angolami. Jakoś z ciapatymi zawsze sobie radę dawaliśmy, co innego z Niemcami, czy Ruskimi, a Angole i te p*zdy Francuzi może będą błagać nas o pomoc, wtedy będziemy zrzucali ulotki jaka to wojna jest zła. Tak samo jak oni w 39 8-) .




Haha! Mamy zacząć porównywać p*zdowatość Polaków i Francuzów :) ? Już, już przyznaj kolego, że twój 'ojciec' do koksów nie należał i w czasach swojej największej świetności - odróżnijmy politycznego pionka, od europejskiej, co by nie mówić, potęgi. Zdaje się, że uczucia patriotyczne nie upoważniają do modyfikowania faktów historycznych.

maniok84

2013-05-28, 16:26
@Pater patriae

Żebyś się pewnego dnia nie obudził w turbanie z kozą przy łóżku jak jest dla ciebie ok

swietlik

2013-05-28, 16:34
@up Kierowca zatrzymał autobus, wszyscy bili brawo, a babci jak wysiadała rozłożyli czerwony dywan i dali darmowy przejazd autobusami na 1000 lat.

Pater patriae

2013-05-28, 16:37
dionizodoros, faktem historycznym jest to, że armia francuska, największa armia lądowa w Europie dostała w p*zdę w 6 tygodni mimo, że ich cała armia była przygotowywana do odparcia Niemiec już od traktatu wersalskiego, a po ataku III Rzeszy na Polskę było to kwestią miesięcy, więc tak, Francuzi to p*zdy.
Nie będę już wspominał tego, że ten ich ruch oporu był kilka razy mniejszy od kolaborujących Francuzów, którzy (chociaż mnie to jebie akurat) tak chętnie wydawali swoich żydków, że nawet Niemcy byli zdziwieni...

maniok84, no właśnie mam nadzieję, że się nie obudzę dzięki naszej polskiej "miłości" i "tolerancji" dla ciapatych i innych brudasów :-P