18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ankieta o Smoleńsku

Alien_12 • 2013-09-23, 18:09
Nowy sondaż ws. Smoleńska:
37% ankietowanych uważa, że do śledztwa smoleńskiego nie są potrzebne dowody.
Według 34% Antoni Macierewicz powinien oddać wrak.
Jedna czwarta ankietowanych uważa, że Jarosław Kaczyński powinien przeprosić Putina.
4% respondentów prosiła by dać im czas na odpowiedź po Faktach TVN.


Zaj***ne z Facebooka

pi...........ja

2013-09-23, 20:56
Macierewicz oddawaj wrak! :D

Belthezer

2013-09-23, 22:15
Z czego/kogo się śmiejemy?

Radzimierz

2013-09-23, 22:15
0.001% Poszło napisać o tym na sadolu i wróciło wielbić kaczkę i głosić teorie spiskowe.

Pan_Generał

2013-09-23, 22:19
I prawidłowo. Lech Kaczyński to pieprzony ludobójca. Najpierw rozpie**olił samolot w Smoleńsku (bo go sam pilotował). A potem jako duch, wykoleił pociąg w Szczekocinach.

A Macierewicz to agent CIA, który walczył razem z mudżahedinami w Afganie. Są na to dowody



tw amok

Nie mówiąc o ich profesorze 'biniendze'. Który stoi za zmistyfikowaniem lądowania apollo na księżycu. Skąd o tym wiem? Czemu dostał tyle nagród od NASA?

Mogę k***a wymieniać!

Zarammoth

2013-09-23, 22:21
Kaczyński to przede wszystkim sprzedał Polskę podpisując Traktat Lizboński. I taki ch*j na Wawelu leży... j***ł go pies.

TheTriangle

2013-09-23, 22:24
@up - j***ł pies przede wszystkim Tuska, Rostowskiego i resztę ich bandy, a za PiSem też nie jestem, ale przede wszystkim ch*j w dupę PO. Polska przepadnie przez swoje podejście do wszystkiego.

freaky

2013-09-23, 22:24
W 2007 Lech Kaczyński powiedział - "Warto umierać za pierwiastek". Trzy lata później zabił go rozpylony Hel. Zagadka wyjaśniona :roll:

skoczek1

2013-09-23, 22:25
Dla co niektórych nie ma żadnej świętości.To że zginęło w do dzisiaj nie wyjaśnionych okolicznościach 96 osób to powód do żartów.Żenada.Nie jestem członkiem żadnej partii i nie wyrażam swojej opinii na tematy polityczne, ale zwykła ludzka przyzwoitość i pamięć o tych co zginęli, bo chcieli oddać hołd ofiarom pomordowanym przez sowietów, nakazuje mi zająć stanowisko w tej kwestii.Ciszej nad tą trumną.

Pan_Generał

2013-09-23, 22:27
skoczek1 napisał/a:

.Ciszej nad tą trumną.



Jeżeli nasz pan prezydent się śmieje nad trumnami, to znaczy że wszyscy możemy.


donger

2013-09-23, 22:37
I o do ostatniego zdania, powinno być przypisane nieco więcej %. Niestety większosć badanych czerpie info z tv takich jak tvn czy tvp, więc nie ma co się dziwić, że mamy tak ch*jowo w kraju i poparcie dla PO wynosi 30%, co mi się k***a w głowie nie mieści.

Pan_Generał

2013-09-23, 22:40
donger napisał/a:

poparcie dla PO wynosi 30%, co mi się k***a w głowie nie mieści.



Teraz na serio. Policz wszystkich urzędników w Polsce. Oraz tych którzy mają robotę dzięki po. Dodaj ich rodziny, żony, dzieci itd. Spokojnie mamy milion.

Xardas132

2013-09-23, 22:56
Czy tylko ja kładę ch*ja na ten cały Smoleńsk? Nie chodzi o rok 1940 tylko o 2010. Zginęło te 96 osób i gadają o tym już od ponad 3 lat :roll: Codziennie ginie więcej osób z głodu w Polsce, ale o nich się nie pie**oli dzień w dzień... Myślałem, że chociaż na sadolu będę miał spokój :evil:

Pan_Generał

2013-09-23, 23:01
Xardas132 napisał/a:

Codziennie ginie więcej osób z głodu w Polsce, ale o nich się nie pie**oli dzień w dzień...



Nikogo nie obchodzą bezdomni żule, które zdychają na ulicy przez swoją głupotę. W tej katastrofie zginęło dowództwo Sił Zbrojnych, oficerowie boru i inne ważne osoby, nie wspominając o najważniejszym trupie, prezydencie. Skończ pie**olić.

Imper3838

2013-09-24, 00:08
Ostatnio przeprowadziłem symulację zderzenia papierowego samolociku z brzozą. Samolot miał tylko lekkie wgniecenie, a spadając na ziemię nie zapalił się. Dla pewności symulację przeprowadziłem kilka razy z takim samym efektem. W ten sposób obaliłem teorię z brzozą i teraz mamy większe prawdopodobieństwo że to był zamach. Czy nadaję się już do komisji Macierewicza? A i latałem też trochę samolotem w GTA SA. I jeśli trzeba, mogę się poświęcić i zostać posłem.