18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

BongMan

2012-01-14, 12:28
Takim ch*jom się powinno girska łamać i dawać dożywotni zakaz gry. Nie jestem jakimś fanem piłki, ale uważam że j***ni symulanci kaleczą ten sport.

Samilo

2012-01-14, 12:35
Wokale z auto-tune, filmy na bluescreen'ach, w piłce mecze ustawione albo grają aktorzy... k***a nic już nie jest prawdziwe.

seven

2012-01-14, 12:37
No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. Ja pie**ole, jakim trzeba być zakompleksionym kibicem, żeby zmontować, a tym bardziej podniecać się na widok takiego filmiku. Mnie to się tam wydaję, że Real i jego pseudo-niby-kibice za wszelką cenę chcą usprawiedliwić wszystkie swoje porażki przez doszukiwanie się takich błędów w grze Barcelony.

hax

2012-01-14, 12:42
seven napisał/a:

No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. Ja pie**ole, jakim trzeba być zakompleksionym kibicem, żeby zmontować, a tym bardziej podniecać się na widok takiego filmiku. Mnie to się tam wydaję, że Real i jego pseudo-niby-kibice za wszelką cenę chcą usprawiedliwić wszystkie swoje porażki przez doszukiwanie się takich błędów w grze Barcelony.



Be Barcelona support or die?

modzgi

2012-01-14, 12:44
Hax
teraz uważąj bo gimnazjum nie podaruje ci tego do końca życia.

Piterro

2012-01-14, 13:43
Za takie aktorzenie powinny być pomeczowe kary , to zapewne barca nie wygrała by już nic więcej ...

pabl0

2012-01-14, 13:47
Ale zenada, hax wrzuc dla rownowagi filmiki jak Di Maria, Ronaldo i inni z realu symuluja. pie**olicie tak na barcelone bo zal wam dupe sciska sezonowcy ze o nic innego sie przyjebac nie mozecie. Symulaci byli i beda w futbolu, tylko szkoda ze wy ich widzicie tylko w jednej druzynie sezonowi kibice.

pakicito

2012-01-14, 13:47
co za kawalek?

kaiel

2012-01-14, 13:48
jak by grali na betonie to by nie symulowali

smagal

2012-01-14, 13:49
czyli sekret sukcesów Barcy.

_R...........s_

2012-01-14, 13:53
Barcelona symuluje jak sk***ysyn. Ale nie tylko oni, w końcu krystyna lonaldo też jest strasznym płaczkiem. Jakoś ostatnio piłka nożna coraz bardziej się szmaci. Sędziowie zamiast być bezstronni pomagają jednej drużynie, piłkarze zamiast uczyć się grać, przewracają się. Zamiast prawdziwych kibiców, dziś mamy w większości 1 sezonowych fanów, którzy swoją ulubioną drużynę wybierają wg pozycji w tabeli oraz wg mody, w końcu nie każdy zna pozycję, czy tam dokonania drużyny której "kibicuje".

Earth

2012-01-14, 13:54
Haha, już się zaczyna XD
Wiadomo, że dzisiejsza piłka nożna w większości jest aktorstwem, ale barcelona absolutnie przoduje w symulacji, oszukiwaniu, zagraniach nie fairplay.

Jakiś gimbus nawet pisał kiedyś, w wątku o żużlu, że to żużlowcy symulują wypadki przy 80 km/h z motorem na plecach, a piłkarze to odczuwają prawdziwy ból ;_;

Idźcie fanboye barcy, rozłóżcie materace na boiskach swoim idolom.

fen1x

2012-01-14, 13:55
Ale żalowy filmik zwłaszcza ta akcja na początku z jakiejś parodii z dopiskiem "FCB training before". Ale cóż kto chce widzieć to co chce zobaczyć to zobaczy to nawet z takiego filmiku montowanego przez dziecko z klipów nagrywanych rolką papieru toaletowego. Akcja z Villą też niczego sobie widać ewidentnie że go celowo nadepnął i jak by mnie podnieśli tak chamsko na nogi też bym zapomniał o bólu.

Blondas123

2012-01-14, 13:56
Chyba ktoś tu płacze :( Bo real znów w p*zde dostanie ;]