18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Akcja "Dziewczyno! - Ogol bobra!"

morth. • 2011-12-05, 21:11

Witajcie, 8-)
Chciałbym zwrócić się do Was o pomoc drodzy sadystyczni popie**olence tacy jak my. :)
Akcja "Dziewczyno! - Ogol bobra!" ruszył!
Pomóżcie nam ogolić c*pki wszystkich polskich kobiet, bo być może nasza akcja skłoni także i Twoja dziewczynę do golenia wzgórka dla Ciebie!

Nie bądź obojętny, kliknij "lubię to", roześlij koleżankom (i kolegom-pedałom jeżeli masz takich), pomóż ogolić łona naszych polskich dziewczyn. :)


Zapraszamy na stronę akcji, kliknij "lubię to", ogolmy świat razem.
Facebook
(Lub wpisz na facebooku "Dziewczyno! - Ogol bobra!")

Z góry dziękujemy,
Ekipa od golenia. :mrgreen:

Nikczemny_Płód

2011-12-05, 21:50
Ale ch*jowa akcja... :roll:

1. Rozumiem, że mówimy o goleniu na 0, a fajnie przystrzyżona c*pka jest :spoko:
2. Jeżeli zaś myslimy o 100% naturalnym włosiu no to... Sprawa prosta, chce fajną minete, ma być ogolona/przystrzyżona/czy też jakiś fajny dizajnerski fryz łonowy a jak nie niech zapomni. Więc w interesie danej kobiety jest być tam zadbaną i żadna akcja ni ch*ja na fakbuku nie zmieni jej decyzji jeżeli brak minety tego nie zrobił ( no chyba, że ktoś jęzorem jeździ po pękniętym jeżu) :shock:
3. Może to zależy od wieku (im starszy tym inne kryteria) ale całkiem wygolona trochę kojarzy mi się jednak z gnojarami :roll:

BrunerOvned

2011-12-05, 21:51
Nie każda powinna to robić... Ta na pewno nie :mrgreen:

j2m2

2011-12-05, 22:08

kogoś mi ta twoja laska przypomina :)

[img:8ade386bc5]http://th.interia.pl/11,b87d0d28f3734169/frodo.jpg[/img:8ade386bc5]
kogoś mi ta twoja laska przypomina :)

morth.

2011-12-05, 22:12
@Nikczemny Płód,
Oj tam, kto jak lubi. My tutaj mowimy o fajnie przystrzyrzonej cipeczce albo ogolonej na lyso, ale jezeli wolisz wlochacze to nie uczestnicz w akcji. ;p Moze to tez przez ten Twoj nick.. :d
@BrunerOvned, no ta raczej nie. :mrgreen:

Dzieki za pomoc, wszystcy ktorzy lubia ogolne wzgorki niech klikaja, ogolmy nasze laski ^^

Samilo

2011-12-05, 22:33
Ruszyła akcja ogol sufit

~Angel

2011-12-05, 22:35
Lizanie bobra grozi trwałym kalectwem


_R...........s_

2011-12-05, 23:06
k***a mać, do czego to dochodzi. Za niedługo babeczki z sadistica będą musiały jaja golić. Mi osobiście wydaje się takie trochę metroseksualne (tzn pedalskie) golenie sobie jaj, dlatego nie sądzę żeby kobiety sadistica skłoniły się do wygolenia swoich przyrodzeń.

Ponury Knur

2011-12-06, 15:30
Golcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny.

xXMolochXx

2011-12-06, 15:31
Jak spotykacie dziewczyny z nie ogolonymi to najszczersze kondolencje.

sosik

2011-12-06, 15:33
Ja jebie... Akcje fejsbukowe się zaczynają jak na kwejku...

Nabs

2011-12-06, 15:38
kudlaty1125 napisał/a:

k***a mać, do czego to dochodzi. Za niedługo babeczki z sadistica będą musiały jaja golić. Mi osobiście wydaje się takie trochę metroseksualne (tzn pedalskie) golenie sobie jaj, dlatego nie sądzę żeby kobiety sadistica skłoniły się do wygolenia swoich przyrodzeń.



Z tym metroseksualizmem to trochę pojechałeś po bandzie. Chcesz babce polizać c*pkę i stawiasz jej warunek że musi mieć ogolone inaczej nie zbliżysz się językiem do tego kudłatego bobra. W drugą stronę, chcesz żeby laska zrobiła ci lodzika, ale masz fiuta zarośniętego jak puszcza kampinowska, wówczas powinna odmówić tak jak ty. Wiadomo niektóre na to idą, może rajcuje ich lizanie skręconych kłaków - ludzie ogólnie są jebnięci, więc tego nie rozgryziesz.

Gondone

2011-12-06, 15:45
Lizanie cipek wymyślono niezależnie od ich golenia ;)

Są różne gusta i nie każdy lubi totalne zero, a poza tym czasem bez laseru za 1500zł po prostu nie da się być non-stop gładką bez podrażnień.

Wolałabym kłaczki, niż "pryszcze" od golenia.



feranos

2011-12-06, 15:47
xXMolochXx ma rację, ile razy widzieliście nieogoloną dziewczynę? Ja tylko raz właściwie, a dziewczyny teraz zaczynają się golić już w gimnazjum i wątpie, żeby przed czterdziestką kończyły. Więc o ile nie r*chacie jedenastolatek lub pięćdziesięciolatek to akcji nie rozumiem.