18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Adolf Hitler

Ha...........ng • 2013-06-04, 19:33
Widać koleś nie myśli o swoich dzieciach, przecież one mają przej***ne z takimi imionami


Amerykanin Heath Campbell, który nadał swym dzieciom imiona inspirowane nazizmem, stanął w poniedziałek przed sądem. Przyszedł ubrany w hitlerowski mundur, ze swastyką wytatuowaną na szyi.

Mężczyzna domaga się kontaktów ze swym najmłodszym, 18-miesięcznym synem - Heinrichem Honsem Campbellem, odebranym ojcu przez służby socjalne za stosowanie przemocy w rodzinie. Amerykanin twierdzi też, że pozostałe dzieci: 7-letniego Adolfa Hitlera Campbella, 6-letniej JoyceLynn Arian Nation Cambell i 5-letniej Honzlynn Jeannie Campbell nie widział od blisko dwóch lat.

Ich syn to Adolf Hitler

Służby socjalne odebrały najmłodsze dziecko rodzicom kilka godzin po porodzie w listopadzie 2011 roku pod zarzutem powtarzającej się przemocy w rodzinie.

- Kocham moje dzieci, chcę być im ojcem - oświadczył Heath Campbell przed sądem we Flemington, w stanie New Jersey.

Rodzice - dziś już w separacji - stali się sławni w 2008 roku, gdy jeden z lokalnych sklepów odmówił napisania na torcie urodzinowym dla ich dziecka "Adolf Hitler". Wkrótce po tym zdarzeniu władze wszczęły śledztwo i odebrały Campbellom dzieci.
Nazizm ma we krwi

Ojciec otwarcie przyznaje się do nazistowskim poglądów, na szyi nosi wielki hitlerowski krzyż.

Zapytany, czy był to dobry pomysł, aby pojawić się w sądzie w mundurze nazistowskim, odparł, że wszystko zależy od sędziego.

- Jeśli będzie dobrym sędzią i dobrym człowiekiem, będą patrzeć na wnętrze, nie na wygląd - powiedział.

Koniec Świata

2013-06-04, 19:40
Zdjęcie tego typa z żoną.



Ludzie to mają hobby.

Robass1994

2013-06-04, 21:44
Wielki nazista a pewnie przodkowie to sami żydzi.

sawass

2013-06-04, 23:55
A więc pasuje jak ulał...

tratatalo

2013-06-05, 10:48
jaranie sie nazizmem to pedalstwo :/ i robi się nudne
Kiedy ludzie dostrzegą piękno religii :amused:

sz...........an

2013-06-07, 17:32
"hitlerowski krzyż" swastyka nigdy nie była hitlerowska... tylko zapożyczona

Szerokikarq

2013-06-07, 17:34
Znając życie hamerykanin nawet nie wie w którym roku Hitler doszedł do władzy, pajac jakich wielu, a dzieciaki będą pokutować, za jego poj***ne widzi mi się.

!Timon

2013-06-07, 17:36
Ludzie są fascynujący. :)
To co się dzieje w głowie takiego człowieka nadaje się na doktorat z psychiatrii :)

Atreyu

2013-06-07, 17:40
@szer.Lucjan - liczy się popularne i powszechne znaczenie danego symbolu. Oczywiście należy też znać jego historię, ale nigdy nie uwierzę w tłumaczenia niektórych radykalnych osobników że noszą takie symbole bo sympatyzują np. z... Celtami. Powód jest jasny, przekaz jest jasny, mimo że historia znaku dłuższa. Szczególny wstyd jest mi za Polaków obnoszących się ze swastykami, pamiętając o historii własnego narodu.

Ha...........ng

2013-06-07, 17:47
Ja nic nie mówię, ale swastyka, to odwrócony krzyż celtycki, więc trzeba mieć naj***ne, by zobaczyć odwróconą swastyke i mówić komuś, ze jest nazistą, mówię o debilach, a nie o ludziach z sadola, którzy wiedzą o co kaman ;)

KMD

2013-06-07, 17:48
Znajomy, który chodzi do gimbazy, ostatnio wpadł :D
Naoglądał się serialu "czas honoru" i zasalutował "hei hitler" przed oczami nauczyciela od historii. Dostał naganne zachowanie od niego i dzisiaj przepraszał :)

plonk

2013-06-07, 17:50
szer.Lucjan, chyba bardziej chodziło o krzyże żelazne niż o swastykę.

A typ powinien widywać się z dzieciakami tylko wtedy, gdy skończą psychiatrię...

chujwtorcie

2013-06-07, 17:57
Chciałbym pogadać z tym gościem, ciekawi mnie jego punkt widzenia i przede wszystkim co go skłoniło, żeby utożsamiać się aż do tego stopnia. Z tym mundurem i nazwaniem dzieciaka Adolf Hitler delikatnie mówiąc troche go poniosło, nie mniej jednak uważam, że ta para wychowałaby te dzieci na lepszych ludzi niż para homoseksualna(tfu).